Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden Edinburgh Hukuk Okulu

Uluslararası ve disiplinlerarası bakış açımızla tanınan 300 yılı aşkın bir süredir yasal eğitim ve araştırmanın merkezinde yer aldık.

1707, şu anda Edinburgh'un kalbinde Eski Hukuk Fakültesi'nde, hem Hukuk Mahkemelerinden hem de İskoçya Parlamentosu'ndan birkaç dakika uzaklıkta bulunan Edinburgh Hukuk Okulu olarak bilinen Hukuk Fakültesinin kuruluşunu yaptı.

Edinburgh Hukuk Fakültesi'nde eğitim alarak, dünyanın her yerindeki önde gelen araştırmacılar, hukukçular ve öğrencilerden eğitimlerinin her aşamasında canlı, aktif bir topluluğa katılacaksınız.

sıralamalar

Nerede çalışacağınızı seçerken, güçlü bir üne sahip bir üniversite öncelik listenizde oldukça yüksek olabilir ve Edinburgh Üniversitesi adı dünyanın her yerinde yüksek etkiye sahip olan isimdir.

  • Times için Yüksek Öğretim Dünya Üniversite Sıralaması'nda 14. sırada.
  • Konuya göre 2018 QS Dünya Üniversiteler Sıralaması'nda hukuk için İngiltere'de 25. ve İngiltere'de 6. sırada.
  • Araştırmamızın kalitesi ve genişliğine dayanan araştırma gücü için İngiltere'de 4. sırada (Research Fortnight Power Rank, REF 2014).

Şehir

İskoçya'nın başkenti, dünyada yaşamak için en çok arzu edilen yerlerden biri olarak düzenli olarak seçilen güzel ve tarihi bir şehirdir. Herkes için bir şey sunmak için yeterince büyük, ama ev gibi hissetmek için yeterince küçük, Edinburgh, çeşitli, çok kültürlü bir topluluk ile modern, sofistike ve güzel bir Avrupa şehridir.

  • Üniversitenin kampüsü İngiltere'de en güzel 2. sıradadır (Times Higher Education, 2017).
  • Edinburgh, dünyanın en iyi 20 en iyi öğrenci şehri, İngiltere'de 2. sırada (QS En İyi Öğrenci Şehirleri 2017) yer almaktadır.
  • Edinburgh, yaşam kalitesi için dünyada 2. sıradaydı (Deutsche bank, 2017).
  • 2015 yılında Postane Seyahat Sigortası tarafından yürütülen bir araştırmaya göre Edinburgh dünyanın en güvenli üçüncü şehri seçildi.

Kariyer hedeflerinize ulaşmanız için sizi destekleyeceğiz

Tüm öğrencilerimizin kariyer planlama ve geliştirme için özel destek sunabilecek bir uzman hukuk danışmanına erişimi vardır.

Ayrıca, öğretim ve değerlendirmemize faydalı beceriler geliştirir, öğrencilerimizin yazılı ve sunum becerilerini ve iletişim ve analitik yeteneklerini teşvik eder, ayrıca seçtiğiniz alandaki bilginizi geliştiririz.

Etkileyici bir ağın parçası olacaksın

Edinburgh Hukuk Okulu'nda yüksek lisans öğrencisi olarak, hem İngiltere'de hem de dünya genelinde işlerini politika ve pratiği etkileyen akademisyenlerden doğrudan öğreneceksiniz.

İstisnai bir dizi ülke ve profesyonel ya da akademik geçmişten gelen ve perspektifleri sadece sınıf tartışmalarını zenginleştiren öğrencilerle birlikte çalışacaksınız.

Elbette, bizimle geçirdiğiniz zaman çalışma ile ilgili değil. Üniversiteye katılmak için geniş bir öğrenci topluluğu seçeneği vardır veya sınıf dışındaki arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı olmak için Hukuk Fakültesi'nin kendi öğrenci liderliğindeki lisansüstü topluluklarına katılabilirsiniz.

Öğrenci toplulukları

Edinburgh Law Yüksek Lisans Merkezi, Hukuk Fakültesi'nin lisansüstü öğrencilerinin birbirlerini tanımasına yardımcı olmak için sosyal etkinlikleri düzenlemektedir.

Edinburgh Law Connections, özellikle LLM veya MSc mezunları için bir mezunlar topluluğudur. Grup, eski öğrencilerle düzenli ağ etkinlikleri düzenler.

Çok fazla seçenek sunuyoruz

Doktora ya da öğretilmiş bir program düşünürseniz, ceza adaletinden ticari hukuka ya da fikri mülkiyet haklarından uluslararası bankacılık yönetmeliklerine kadar geniş bir yelpazede sunulan konuları bulacaksınız.

Bizimle burada, Edinburgh'da ya da Çevrimiçi Öğrenme programlarımıza uzaktan eğitim vererek öğrenebilirsiniz.

Konumlar

Edinburg

Address
David Hume Tower
George Square
Edinburgh

EH8 9JX Edinburg, İskoçya, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin