Resmi açıklamayı okuyun

Manchester Met, 1824 yılına kadar uzanan gururlu bir mirasa sahiptir. Ayrıca 38.000'den fazla öğrencisi ile İngiltere'deki en büyük üniversitelerden biriyiz.

Kaliteli araştırma ve öğretme sağlama ve destekleme taahhüdümüzün bir ölçütü olan Times Higher Education Genç Üniversite Sıralaması 2019'a göre 50 yaşın altındaki dünyanın en iyi 200 üniversitesi arasında yer alıyoruz.

tesisler

4.000'den fazla öğrenci bilgisayarının yanı sıra, dönem boyunca 24/7 açık olan kampüs içi bir kütüphaneyi de içeren mükemmel olanaklara sahibiz. Ayrıca eğitim ve araştırma tesislerimizi, binaları ve kamusal alanları geliştirmek için planladığımız 400 milyon poundluk bir yatırım programımız var.

Araştırma

Araştırmamızın% 85'i, Araştırma Mükemmelliği Çerçevesine (REF) 2014-21 göre 'dünya lideri' veya 'uluslararası düzeyde mükemmel' bir etkiye sahip ve İşletme Okulumuz dünya çapındaki seçkin işletme okulları arasında yer alan prestijli AACSB ve AMBA akreditasyonlarına sahip .

Öğrenci Desteği

Kariyer önerileri ve ücretsiz İngilizce dil dersleri sunan deneyimli bir kadroya sahibiz ve ayrıca uluslararası öğrencilerin başarılı olmak için ihtiyaç duydukları tüm desteği almalarını sağlamak için özel bir Uluslararası Ofisimiz var.

Ana unsurlar

  • Öğrenci Deneyimi: 140'tan fazla ülkeden 3.500'den fazla uluslararası öğrencimiz var
  • Mükemmel Konum: Manchester, İngiltere'nin yaşanacak en iyi şehridir (* Global Liveability Survey 2018
  • Satın alınabilirlik: Uluslararası öğrenciler için 5.000 £ 'a kadar bir dizi bursumuz var.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

Manchester Metropolitan University

LPC ile Yasal Uygulamadaki LLM'imiz, bir avukat olarak eğitmek için gerekli bilgi ve becerileri bir araya getirir ve rekabetçi bir iş piyasasında öne çıkmanıza yardımcı o ... [+]

Avukatlık eğitiminizi bir LLM ile birleştirin. Uzmanlaşmış yasal bilgiler edinin ve rekabetçi bir iş piyasasında öne çıkın.

genel bakış

LPC ile Yasal Uygulamadaki LLM'imiz, bir avukat olarak eğitmek için gerekli bilgi ve becerileri bir araya getirir ve rekabetçi bir iş piyasasında öne çıkmanıza yardımcı olabilecek uzmanlık düzeyinde yasal araştırma becerilerini bir araya getirir.

Çalışmaya hazır

LPC elemanı sizi bir avukat olarak hayata hazırlamak için tasarlanmıştır. İşyerinde başarılı olmak için neye ihtiyaç duyduğunu anlayan deneyimli hukuk uzmanları tarafından pratik, etkileşimli ve sunulur. Çalışırken, bir avukat gibi düşünmeyi ve davranmayı öğreneceksiniz.... [-]

Birleşik Krallık Manchester
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

International students: Introducing our University

Location address
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

Manchester, İngiltere, M15 6BH GB
Social Media