Nottingham Trent University - Nottingham Law School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Nottingham Hukuk Fakültesi biridir İngiltere'nin en büyük üniversitesi hukuk fakültesi yenilik ve sunmak için bir üne sahip hukuk eğitimi ve eğitim yüksek standartlarda. Misyonumuz onların gelecekteki kariyer için öğrencileri hazırlamaktır ve biz mezunu istihdam kanıtlanmış bir sicili var. Okul kimlik kendileri için konuşuyoruz.

Öğretim mükemmellik

Lider, yerel, ulusal ve uluslararası hukuk firmaları ve avukatlar 'odaları ile bağlantıları hukuk eğitiminin ön planda bizi korumak. NTU yıl süren staj alarak öğrenci sayısı için İngiltere'de ilk on üniversitelerden (HESA 2013-14) yer almaktadır. Bizim ödüllü Hukuki Danışmanlık Merkezi projesi ödüllendirici, pratik hukuki deneyim kazanmak için 100'den fazla fırsatlar sunar. Sen araştırma bizim kurslar sürücüler önde gelen akademisyen tarafından da gerçek pratik tüzel sektöründe deneyim ve sahip yasal olarak kalifiye personel tarafından verilecektir. Biz esnek çalışma tam zamanlı, yarı zamanlı ve uzaktan eğitim programları sunan, giderek daha önemli olduğunun farkındayız. Tüm lisans hukuk derecesi Yeterlilik Kanunu Dereceler olarak Avukatlar Düzenleme Kurumu ve Bar Standartları Kurulu tarafından kabul edilmektedir. Bizim Yasal Uygulama Kursu kurulduğu günden bu yana Hukuk Cemiyeti / Avukatlar Düzenleme Kurumu tarafından mümkün olan en yüksek sınıflandırma aldı devamlı olmuştur. Biz Bar Mesleki Eğitim Kursu teslim Bar Standartları Kurulu tarafından onaylanmış sadece dokuz eğitim kurumlarının biridir. Biz geniş bir akademik ve profesyonel hem llms, çeşitlerini, hem de doktora ve Profesyonel Doktora programları sunuyoruz. Biz ABD dışında Avukatlık Becerileri tam zamanlı LLM sunan ilk oldu. Biz de Yasal Hizmetler Yönetmeliğinde Marka Uygulama ve Lisansüstü Sertifika bizim Profesyonel Sertifika dahil uygulayıcılar, ödül rulman ve SMG kursları farklı bir yelpazesi sunuyoruz. Hukuk dönüşüm sürecinde bizim çok beğenilen Lisans Diploması% 90'ın üzerinde bir başarı oranı vardır. Nottingham Hukuk Fakültesi araştırma yüksek kalibreli REF 2014 kapsamında kabul edilmiştir. Değerlendirildi Okulu araştırma çıktılarının 88 üzerinde en az% uluslararası tanınan kaliteli olduğu tespit edildi.

Olmak istediği yer

Sahte mahkeme salonlarında, bir 13.000.000 £ kütüphane, 7000'in üzerinde bilgisayar iş istasyonları ve yakın zamanda yenilenmiş binaları da dahil olmak üzere Nottingham Hukuk Fakültesi seçkin tesisleri, öğrencilerimizin öğrenmek için en iyi ortamı olduğundan emin olun. Biz dergileri, kitapları, uygulayıcı metinleri, raporları ve mevzuat içeren Nottingham Hukuk Fakültesi adanmış kütüphanenin bir bölüm var. Profesyonel kurslar için özel bir kariyer ve işe alım hizmeti bir eğitim sözleşmesi ya da öğrencilik arayışlarında rehberlik ve yardım öğrencilere sağlar. Heyecanlı fırsatlar bizim Uluslararası Yaz Okulları programı ile Avrupa'da eğitim için var. Neden Lex Hukuk Cemiyeti de dahil olmak üzere, bizim birçok kulüp ve toplumların birine katılmak, bir yabancı dil öğrenerek kariyer geliştirmek veya bizim mükemmel spor tesislerinde formda kalmak değil?

Konumlar

Nottingham

Address
Nottingham Trent University
Burton Street

NG1 4BU Nottingham, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin