Resmi açıklamayı okuyun

Hukuk Üniversitesi, Londra, Birmingham, Bristol, Chester, Guildford, Leeds, Manchester ve Nottingham'da kampüslerin yanı sıra, Exeter, Reading Üniversitesi ve Liverpool Üniversitesi'nde öğretilen GDL ve LPC kurslarımız ve LPC kursumuz aynı zamanda Eylül 2019’dan itibaren Doğu Anglia Üniversitesi’nde de okutulmaktadır. Daha önce Hukuk Fakültesi’nde Kasım 2012’de üniversite statüsü kazanılmıştık. Manchester.

Bizi diğer üniversitelerden ayıran şey, öğrencilerimizin gerçekçi, profesyonel ve çağdaş bir bağlamda öğrenmeleri gerektiğine olan inancımızdır. Uygulama temelli eğitime odaklanıyoruz ve öğrencilere, bizimle bir yer kabul eder etmez kapsamlı kariyer hizmet ve iş ilan veri tabanımıza erişmelerini sağlıyoruz. Pro bono programımız sayesinde hukuk öğrencileri mezun olmadan önce gerçek vakalarda çalışarak becerilerini geliştirebilirler.


İngiltere'de birden fazla kampüs:

İngiltere'nin en hareketli ve ilginç şehirlerinden sekizinde bulunan kampüslerle, University of Law, çalışmak için çok çeşitli yerler sunar. Hepsi, ticari merkezlere, hukuk bürolarına ve ulaşım bağlantılarına yakındır. Ayrıca çevrimiçi olarak çeşitli kurslar da sunuyoruz.

Lisans Kanunu, Polislik ve Kriminoloji dersleri için: İngiltere genelinde sekiz ilde en fazla sekiz kampüs arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca lisans LLB öğrencilerinin, çalışmaları sırasında farklı şehirlerde hayatlarını örneklemek için bir, iki veya daha fazla kampüste öğrenmeyi seçmelerine olanak tanıyan benzersiz anahtarlama tesisine * sahibiz (* T


Yenilikçi Öğretim:

Öğretimde uzmanlaştık ve enerjimizi, profesyonel kariyerleri için gerekli donanıma sahip yenilikçi, son derece etkili öğretim ve öğrenme yöntemleri geliştirmeye odaklıyoruz. Eğitmenlerimiz olarak 250'den fazla kalifiye ve tecrübeli avukat, avukat ve yargıçlarımız var. Bu sayede, kariyerinizde işe başladığınızda tüm farklılıkları yaratabilecek pratik becerilerinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz.


Kariyer ve İstihdam:

30'dan fazla uzman ekibiyle İngiltere'deki en büyük yasal kariyer ve istihdam hizmetlerinden birine sahibiz.

Hukuk Üniversitesinin Özel İstihdam Edilebilirlik Hizmeti, öğrencilere iş deneyimini, bono fırsatlarını ve yasal boşluklarını, yerini aldıkları anda kabul etmelerini sağlar. Sonuç, mükemmel istihdam istatistikleridir:

· 2017 yılında mezun olan tam zamanlı İngiltere LLB öğrencilerimizin% 92'si, kurslarını başarıyla tamamladıktan sonra altı ay içinde istihdam sağladı veya daha fazla eğitim aldı.

Destekleyici çevre:

Kariyer hedeflerine ulaşmak için her zamankinden çok çeşitli geçmişlere sahip öğrencileri desteklemeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle, kurslarımızda kullanabileceğimiz önemli bir fonla birlikte, hukuk iş tecrübesi fırsatları da dahil olmak üzere kapsamlı bir burs ve hukuk burs programı sunuyoruz .

Tüm öğrencilere tesislerimizden ve hizmetlerimizden tam anlamıyla yararlanma fırsatı verilir.

Özürlülük Destek Servisi, çalışmalarınız sırasında yaralanma veya hastalık nedeniyle geçici yardım da dahil olmak üzere tüm gereksinimlerinizi yönetmeye adanmıştır.

Kapsamlı ve deneyimli İstihdam Hizmetimiz, CV yazma, mülakat teknikleri ve genel kariyer rehberliği konularında derinlemesine yardım ve deneyiminizi ve becerilerinizi artırmak için çok sayıda fırsat sunmaktadır. Bu arada, profesyonel kolejlerimiz size çalışırken gerçek hukuk davaları konusunda avukatlar ile çalışma fırsatı sunuyor.

Kütüphane ve Çalışma Olanakları:

İyi donanımlı IT süitlerimiz, kapsamlı hukuk kütüphaneleri, sessiz çalışma alanları ve canlı sosyal noktalar tüm eğitim ihtiyaçlarınızı karşılar. Kütüphane hizmetimiz, ihtiyacınız olduğunda neye ihtiyacınız olduğunu bulmak için kampüs içi ve dışındaki 20.000 e-Kitaba erişim sağlar.

Öğrenci hayatı:

Sınıfın içinde ve dışında çeşitli etkileşimli ve canlı etkinliklerin keyfine varacaksınız. İş oyunları, alaycı denemeler ve müzakere yarışmaları yasal becerilerinizi geliştirmek için katılacağınız pratik alıştırmalardan sadece birkaçıdır. Boş zamanlarınızda, çeşitli sosyal kulüplere, topluluklara, spor takımlarına ve bağış toplama kurullarına katılabilir ya da öğrenci sosyal hayatının daha rahat tarafının tadını çıkarmanın yanı sıra kendi başınıza da başlayabilirsiniz.

Öğrenci Derneği:

Tüm öğrenciler otomatik olarak Üniversitenin Öğrenci Birliği (SA) üyesidir. SA, öğrenci kohortunu güçlü bir şekilde temsil ederek öğrenci ve akademik deneyiminizi geliştirmekle görevlidir.

SA tarafından yönetilen kampüslerimizin her birinde çok sayıda kulüp ve topluluk bulunmaktadır. İşte yakın zamanda koştuğumuz kulüplerden bazı örnekler:

· Macera Sporları Kulübü

· Kek Kulübü

· Hayır Kurumları Topluluğu

·Futbol

· Kadın Ağı

·Yoga

Dersler:

Lisans Kanunu, Polislik ve Kriminoloji:

Lisans LLB kurslarımız, akademik kariyeri pratik yasal becerilerle birleştirerek size çeşitli kariyer hayatlarına başlamanız için gereken temel çalışmaları sunar.

LLB eğitmenlerimizin% 90'ından fazlası eğitimlerinize kapsamlı pratik deneyim kazandıran nitelikli avukatlardır. Kurslarımız tam zamanlı, hızlandırılmış veya çevrimiçi kurslar olarak mevcuttur, böylece ihtiyaçlarınıza en uygun çalışma yöntemini seçebilirsiniz. Kurslarımızın çoğu aynı zamanda Hazırlık Yılı seçeneğiyle de gelir. Ayrıca, şimdi Polislik ve Kriminoloji alanında lisans dereceleri sunuyoruz.

Uluslararası Liderlik Yaz Okulu, Berlin:

Hedeflerinizi destekleme konusundaki kararlılığımızın bir parçası olarak, 2019 lisans öğrencilerimize kilit istihdam becerilerini geliştirebileceğiniz ve bu heyecan verici şehri ULaw öğrencileriyle birlikte keşfedebileceğiniz Berlin'deki Uluslararası Liderlik Yaz Okulumuza katılma fırsatı sunuyoruz.

Bu, tüm Hukuk Üniversitesi ve ULaw Business School lisans öğrencilerine ULaw . Eğitiminize bizimle Eylül 2019'da başlamak için başvurursanız, üç yıllık bir kursta, ikinci çalışma sürenizin sonunda Liderlik Yaz Okulu'na başvurabilirsiniz. Daha fazla bilgi Hukuk Üniversitesi web sitesinde, ziyaret edin: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/.


Giriş Koşulları ve Ücretleri:

Giriş koşulları ve Ücretler kursa göre değişir - giriş koşulları, ücretler, fon seçenekleri ve Burslar ve Burserler hakkında daha fazla bilgi için Hukuk Üniversitesi web sitesini ziyaret edin.

Uluslararası öğrenciler:

Hukuk Üniversitesi'nde okursanız, kampüslerimiz boyunca gelişen uluslararası bir topluluğa katkıda bulunan 120'den fazla farklı milletten öğrencilere katılacaksınız.

Refahla ilgili tavsiye ve rehberlik sağlamak için burada bulunan bir Öğrenci Destek Hizmetleri ekibimiz var; Vize gereklilikleri ile ilgili bilgileri Hukuk Üniversitesi web sitesinde bulabilirsiniz.


Konaklama - Lisans:

Lisans öğrencilerimiz için, bizimle çalışırken okurken rahat bir yer edinmenizi sağlamak için uzman İngiltere öğrenci konaklama sağlayıcılarıyla konaklama ayarladık. Konaklama genellikle paylaşılan dairelerde veya bazı durumlarda bağımsız stüdyolarda yapılır.

Lisans öğrencileri için, derecenizi aldığınız ilk yıl, size firmamızın seçimi olarak kabul etmiş ve 30 Mart'a kadar giriş için başvuruda bulunmuşsanız, size konaklama teklifini garanti ediyoruz ( T


Açık Günler ve Etkinlikler:

Açık Günlerimiz kurslarımızı öğrenmek, tesislerimizi incelemek ve öğretmenlerimizle ve mevcut öğrencilerle tanışmak için harika bir yoldur. Konuşmalar, dinlendirici oturumları ve turlar olacak ve sorularınızı sorma şansınız olacak. Gününüzü mümkün olduğunca ilginç ve etkileşimli hale getireceğiz.

Zaman zaman kurslarımız için Çevrimiçi Açık Günler de sunuyoruz. Dolayısıyla, kampüs içi Açık Günlerimizden birine gidemezseniz, Hukuk Üniversitesinde eğitim almanın nasıl bir şey olduğunu öğrenme ve çevrimiçi sorularınızı sorma fırsatınız olur.

Uluslararası Öğrenciler için, denizaşırı bir etkinlikte bizi ziyaret ederek bizimle çalışmak hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz.

İngiltere lokasyonları:

Lisans Kanunu dersleri sekiz kampüste mevcuttur: Birmingham, Bristol, Chester, Guildford, Leeds, Londra Bloomsbury, Manchester ve Nottingham. Mevcut kurslar bölgelere göre değişmektedir.

Tüm lokasyonlarımız hakkında daha fazla detay, Hukuk Üniversitesi web sitesinde, Mekanlar sayfasında bulunmaktadır.

Hukuk Üniversitesi

133 Büyük Hampton Caddesi

Birmingham

B18 6AQ

Hukuk Üniversitesi

Tapınak Sirki

Tapınak Yolu

Bristol

BS1 6HG

Hukuk Üniversitesi

Christleton Salonu

Biber Sokağı

Christleton

Chester

CH3 7AB

Hukuk Üniversitesi

Braboeuf Malikanesi

Portsmouth Yolu

Guildford

Surrey

GU3 1HA

Hukuk Üniversitesi

15-16 Park Sırası

Leeds

LS1 5HD

Hukuk Üniversitesi

14 Dükkan Sokağı

Londra

WC1E 7DE

Hukuk Üniversitesi

2 New York Sokağı

Manchester

M1 4HJ

Hukuk Üniversitesi

1 Kraliyet Standart Yeri

Nottingham

NG1 6FS

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Eğitimi (LLB)

The University of Law Undergraduate Programmes

Ceza Adaletli LLB (Hons), yasal veya daha geniş ticari sektörlerde veya daha geniş ceza adalet sistemi ve ilgili mesleklerde kariyer yapmak isteyen öğrencilere yönelik, 3 ... [+]

Ceza Adaleti ile LLB (Hons) Kanunu

Ceza Adaletli LLB (Hons), yasal veya daha geniş ticari sektörlerde veya daha geniş ceza adalet sistemi ve ilgili mesleklerde kariyer yapmak isteyen öğrencilere yönelik, 3 yıldan uzun süren bir yeterlilik kanunu derecesidir. Temel yasal konular üzerinde çalışmanın yanı sıra, ceza hukuku alanındaki güncel gelişmelere ilişkin olarak hesap verebilirlik konularının yanı sıra rollerini, sorumluluklarını ve takdirlerini inceleyen hukuk kurumlarını ve kurumlarını inceleyen Ceza Adalet seçeneklerini de inceleyeceksiniz.

Kurs gereksinimleriBBSE A Düzeyinde ve C / 4 veya üstü GCSE İngilizce Dilinde veya eşdeğer niteliklerde. 18... [-]
Birleşik Krallık Londra Birmingham Leeds
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

Hazırlık Yılı ile Ceza Adaletli LLB (Hons), 4 yıldan fazla süren bir yeterlilik derecesidir. Yasal veya daha geniş ticari sektörlerde veya daha geniş ceza adalet sistemi ... [+]

Hazırlık Yılı ile Ceza Adaletli LLB (Hons) Yasası

Hazırlık Yılı ile Ceza Adaletli LLB (Hons), 4 yıldan fazla süren bir yeterlilik kanunu derecesidir. Yasal veya daha geniş ticari sektörlerde veya daha geniş ceza adalet sistemi ve ilgili mesleklerde kariyer yapmak isteyen öğrencilere yöneliktir. Temel yasal konular üzerinde çalışmanın yanı sıra, ceza hukuku alanındaki güncel gelişmelere ilişkin olarak hesap verebilirlik konularının yanı sıra rollerini, sorumluluklarını ve takdirlerini inceleyen hukuk kurumlarını ve kurumlarını inceleyen Ceza Adalet seçeneklerini de inceleyeceksiniz. İlk yıl, hukuk sektörü hakkında bir anlayış ve LLB (Hons) Hukuk Derecesi almak için gereken temel becerileri geliştirmeye odaklanan bir Kuruluş yılıdır. Ardından üç yıl sonra tam zamanlı kursumuzu takip edin, LLB (Hons) Ceza Adalet Kanunu.... [-]

Birleşik Krallık Londra Birmingham Leeds
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

Hazırlık Yılı ile Hukuki Yenilik ve Teknoloji ile LLB (Hons) Yasası 4 yıl boyunca incelenen bir yeterlilik kanunu derecesidir. Hukuki veya daha geniş ticari sektörde kari ... [+]

Hazırlık Yılı ile Yasal İnovasyon ve Teknoloji ile LLB (Hons) Kanunu

Hazırlık Yılı ile Hukuki Yenilik ve Teknoloji ile LLB (Hons) Yasası 4 yıl boyunca incelenen bir yeterlilik kanunu derecesidir. Hukuki veya daha geniş ticari sektörde kariyer yapmak isteyen ve 21. yüzyıl hukuk uygulamalarına ilgi duyan öğrencilere yöneliktir. Önemli yasal konulara ek olarak, Hukuksal Yenilik ve Hukuk Teknolojisi ile ilgili modülleri de inceleyeceksiniz. Elbette yapay zeka, blok zinciri, pazarlama, iş psikolojisi ve süreç analizi gibi hukuk alanlarını kapsar. İlk yıl, hukuk sektörü hakkında bir anlayış ve LLB (Hons) Hukuk Derecesi almak için gereken temel becerileri geliştirmeye odaklanan bir Kuruluş yılıdır. Takip eden üç yıl sonra tam zamanlı kursumuzu takip ediyor, Hukukta Yenilik ve Teknoloji ile LLB (Hons) Yasası.... [-]

Birleşik Krallık Londra Manchester Leeds Nottingham  + 1 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

Hazırlık Yılı Dereceli İş Dünyasında Hukuk Diploması ile ilgili olarak, bir hukuk derecesi elde etmek için gerekli olan bir dizi yasal alanda geniş bir anlayış kazanmak i ... [+]

Hazırlık Yılıyla İş Yapan LLB (Hons) Yasası

Hazırlık Yılı derecesine sahip İşletme ile LLB Kanunumuzda, nitelikli bir hukuk derecesi elde etmek için gerekli olan bir dizi yasal alanda geniş bir anlayış kazanmak için temel yasal konuları ve ilgili becerileri inceleyeceksiniz. Kursun içine yerleştirilmiş istihdam edilebilirlik ile hukukun ve iş dünyasının gerçek dünyaya uygulandığı pratik bir odaklanma. Seçeneklerini yasal veya geniş iş dünyasında bir kariyere açık tutmak isteyen öğrenciler için. İlk yıl, yasal sektör hakkında bir anlayış ve tam lisans dersini almak için gereken temel becerileri geliştirmeye odaklanan bir Kuruluş yılıdır. Hukuk Üniversitesi, Haziran 2019'da Öğretim Mükemmelliği ve Öğrenci Çıktıları Çerçevesinde (TEF) gümüş bir derecelendirme aldı. Öğrencilerimiz için yüksek kaliteli öğretim, öğrenme ve çıktılar sağladığımız ve İngiltere'deki yüksek ulusal kalite gerekliliklerini tutarlı bir şekilde aştığımız tespit edildi. Eğitim.... [-]

Birleşik Krallık Guildford Londra Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 4 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

LLB İşletme Yasası ile, bir yeterlilik derecesine sahip olmak için gerekli olan çeşitli yasal alanlarda geniş bir anlayış kazanmak için temel yasal konuları ve ilgili bec ... [+]

İş ile LLB (Hons) Kanunu

LLB ile İşletme Derecesi Yasamızda, bir yeterlilik derecesine sahip olmak için gerekli olan yasal alanlarda geniş bir anlayış kazanmak için temel yasal konuları ve ilgili becerileri inceleyeceksiniz. Kursun içine yerleştirilmiş istihdam edilebilirlik ile hukukun ve iş dünyasının gerçek dünyaya uygulandığı pratik bir odaklanma. Pratik bir odaklanma ile üç yıllık bir hukuk derecesi yapmak isteyen, ancak yasal veya daha geniş iş dünyasında bir kariyer için seçeneklerini açık tutmak isteyen öğrenciler için. Hukuk Üniversitesi, Haziran 2019'da Öğretim Mükemmelliği ve Öğrenci Çıktıları Çerçevesinde (TEF) gümüş bir derecelendirme aldı. Öğrencilerimiz için yüksek kaliteli öğretim, öğrenme ve çıktılar sağladığımız ve İngiltere'deki yüksek ulusal kalite gerekliliklerini tutarlı bir şekilde aştığımız tespit edildi. Eğitim.... [-]

Birleşik Krallık Guildford Londra Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 4 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

Kriminoloji ile Yasamız üç yıllık bir yeterlilik kanunu derecesidir. Ders, önemli yasal konulara ve suç, ceza adaleti ve ceza davranışı gibi kriminolojinin çeşitli yönler ... [+]

Kriminoloji ile LLB (Hons) Kanunu

Kriminoloji ile Yasamız üç yıllık bir yeterlilik kanunu derecesidir. Ders, önemli yasal konulara ve suç, ceza adaleti ve ceza davranışı gibi kriminolojinin çeşitli yönlerine odaklanmaktadır. Hukuk modülleri ağırlıklı olarak yüz yüze öğrenim seviyesine sahip profesyonel nitelikli avukatlar tarafından verilmektedir. Elbette gerçek dünyaya hukuk ve kriminoloji uygulama ile pratik bir odak noktası vardır. İstihdam edilebilirlik, size bugünün işverenlerinin talep ettiği akademik bilgileri ve aktarılabilir anahtar becerileri kazandırmak için kursa entegre edilmiştir. Bu kurs, hukuk sektöründe veya daha özel olarak ceza hukuku sistemi içerisinde kariyer yapmak isteyen öğrenciler için idealdir.... [-]

Birleşik Krallık Guildford Londra Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 4 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

IE Üniversitesi, İspanya ile Bir Çift Diploma. Dört yıllık bir program. IE Üniversitesinde üç yıl çalışmayı ve The University of Law'da dördüncü yılını birleştiren gerçek ... [+]

LL.B Sivil ve İngiliz Hukuku

IE Üniversitesi, İspanya ile Çift Diploma. Dört yıllık bir program. University of Law ile üç yıl eğitimini IE Üniversitesi ve dördüncü yıl eğitimi ile birleştiren gerçek bir uluslararası öğrenme deneyimi yaşayacaksınız. Başarılı öğrencilere hem niteliksel bir İspanyol hukuk derecesi hem de İngiltere ve Galler'de bir yeterlilik derecesi derecesi verilecektir. Dual-LLB, seçkin bir profil geliştirmenize ve sizi uluslararası hukuk uzmanı olma yolunda hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Tüm başvurular doğrudan IE Üniversitesine yapılır.

Kurs gereksinimleri

Giriş koşulları için IE'ye başvurun - bir giriş sınavı (dil becerisi dahil) içeren bir çevrimiçi başvuru ve komite ile kişisel görüşme. ULaw , standartlarımıza uymayan başvuruları reddetme hakkına sahiptir.... [-]

Birleşik Krallık Londra İspanya Móstoles
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

Hükümeti ve Siyaseti olan LLB (Hons) Hukukumuz, hükümet ve siyasete odaklanan seçeneklerle üç yıl boyunca üzerinde çalışılan bir Nitelikli Hukuk derecesidir. Hukuki veya ... [+]

LLB (Hons) Hükümeti ve Siyaseti Hukuku

Hükümeti ve Siyaseti olan LLB (Hons) Hukukumuz, hükümet ve siyasete odaklanan seçeneklerle üç yıl boyunca üzerinde çalışılan bir Nitelikli Hukuk derecesidir. Hukuki veya daha geniş kamu, merkezi ve yerel yönetim sektörlerinde veya ticari sektörde kariyer yapmak isteyen, hükümet ve politikaya ilgi duyan öğrencilere yöneliktir. Kursa entegre edilebilen, pratik bir odak noktası vardır. Kanun modülleri ağırlıklı olarak profesyonelce vasıflı avukatlar tarafından sağlanan yüksek yüz yüze eğitim programı vardır.

Kurs gereksinimleriBBSE A Düzeyinde ve C / 4 veya üstü GCSE İngilizce Dilinde veya eşdeğer nitelik... [-]
Birleşik Krallık Londra Leeds
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

Vakıf Yılı ile Hükümet ve Siyaset ile Bizim LLB (Hons) Yasası dört yıl üzerinde çalışılan bir Nitelikli Hukuk derecesidir. İlk yıl, hukuk sektörü ve Hükümet ve Siyaset De ... [+]

LLB (Hons) Hükümeti ve Siyaseti Yasa ile Hazırlık Yılı

Vakıf Yılı ile Hükümet ve Siyaset ile Bizim LLB (Hons) Yasası dört yıl üzerinde çalışılan bir Nitelikli Hukuk derecesidir. İlk yıl, hukuk sektörü ve Hükümet ve Siyaset Derecesi ile LLB (Hons) Yasası'nın üstlenilmesi için gerekli temel becerilerin anlaşılmasına yönelik bir odaklanma odaklı bir Vakıf yılıdır. Bundan sonraki üç yıl, Tam Zamanlı LLB Hukukunu Hükümet ve Siyaset dersiyle takip et.

Kurs gereksinimleriMaksimum 3 A Seviyesinden veya eşdeğer kalifikasyondan 48 UCAS Puanı olan ve C / 4'te GCSE İngilizce Diline sahip olan adaylar, ya bir yüz yüze gerçekleşecek kabul sürecinin... [-]
Birleşik Krallık Londra Leeds
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

Akademik sıkıntıyı pratik yasal becerilerle birleştirerek iş benzeri bir ortamda, LLB'miz avukat olmak konusunda kararlı olup olmadığınızı veya diğer kariyer seçeneklerin ... [+]

LLB (Hons) Kanunu

Akademik titizliği pratik yasal becerilerle birleştirerek, iş benzeri bir ortamda, LLB'miz avukat olmayı ya da diğer kariyer seçeneklerini araştırmak isteyip istemediğinizin temelini oluşturur. Hukuk Üniversitesi, Haziran 2019'da Öğretim Mükemmelliği ve Öğrenci Çıktıları Çerçevesinde (TEF) gümüş bir derecelendirme aldı. Öğrencilerimiz için yüksek kaliteli öğretim, öğrenme ve çıktılar sağladığımız ve İngiltere'deki yüksek ulusal kalite gerekliliklerini tutarlı bir şekilde aştığımız tespit edildi. Eğitim.

Kurs gereksinimleriBBSE A Düzeyinde ve C / 4 veya üstü GCSE İngilizce Dilinde veya eşdeğer niteliklerde. 18 y... [-]
Birleşik Krallık Guildford Londra Chester Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 5 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

Hazırlık Yılı olan LLB (Hons) Kanunumuz dört yıl boyunca üzerinde çalışılan bir Yeterlilik Yasasıdır. Birinci yıl, hukuk sektörünün ve LLB (Hons) Hukuk Derecesi'nin üstle ... [+]

LLB (Hons) Kanunu Hazırlık Yılı ile birlikte

Hazırlık Yılı ile LLB (Hons) Yasamız dört yıldan fazla süredir çalışılan bir Yeterlik Yasasıdır. İlk yıl, hukuk sektörü hakkında bir anlayış ve LLB (Hons) Hukuk Derecesi almak için gereken temel becerileri geliştirmeye odaklanan bir Kuruluş yılıdır. Ardından üç yıl sonra Tam Zamanlı LLB kursumuzu takip edin. Hukuk Üniversitesi, Haziran 2019'da Öğretim Mükemmelliği ve Öğrenci Çıktıları Çerçevesinde (TEF) gümüş bir derecelendirme aldı. Öğrencilerimiz için yüksek kaliteli öğretim, öğrenme ve çıktılar sağladığımız ve İngiltere'deki yüksek ulusal kalite gerekliliklerini tutarlı bir şekilde aştığımız tespit edildi. Eğitim.... [-]

Birleşik Krallık Guildford Londra Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 4 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

Bu ders mevcut en odaklı mesleki hukuk derecesi olacak şekilde tasarlanmıştır. İki yıl içinde pratik odaklı yoğun bir kursa devam etmek isteyen ve hukuk sektöründe kariye ... [+]

LLB (Hons) Kanunu hızlandırıldı

Bu ders mevcut en odaklı mesleki hukuk derecesi olacak şekilde tasarlanmıştır. İki yıl içinde pratik odaklı yoğun bir kursa devam etmek isteyen ve hukuk sektöründe kariyer yapmak isteyen öğrenciler için. Aynı öğretmenler tarafından öğretilen ve üç yıllık hukuk derecemizle aynı yüksek kaliteli öğretim yöntemlerini kullanarak daha hızlı ve daha yoğun bir rota. Hukuk Üniversitesi, Haziran 2019'da Öğretim Mükemmelliği ve Öğrenci Çıktıları Çerçevesinde (TEF) gümüş bir derecelendirme aldı. Öğrencilerimiz için yüksek kaliteli öğretim, öğrenme ve çıktılar sağladığımız ve İngiltere'deki yüksek ulusal kalite gerekliliklerini tutarlı bir şekilde aştığımız tespit edildi. Eğitim.... [-]

Birleşik Krallık Londra Nottingham
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

Uluslararası İşletme ile LLB (Hons) Yasası üç yıllık tam zamanlı derecesi, hukuki veya uluslararası ticari sektörlerde kariyer yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu, yasal eği ... [+]

LLB (Hons) Uluslararası İşletme Hukuku

Uluslararası İşletme ile LLB (Hons) Yasamız, üç yıl tam zamanlı olarak, yasal veya uluslararası ticari sektörlerde bir kariyere başlamanıza yardımcı olacaktır. Bu, yasal eğitimin bir sonraki aşamasına geçmenizi sağlayan bir yeterlilik kanunu derecesidir. Her modül, hukuk ve ticaret dünyasındaki deneyimli profesyoneller tarafından verilmektedir ve size kariyeriniz için ihtiyaç duyacağınız pratik görünümü sunmaktadır. Hukuk Üniversitesi, Haziran 2019'da Öğretim Mükemmelliği ve Öğrenci Çıktıları Çerçevesinde (TEF) gümüş bir derecelendirme aldı. Öğrencilerimiz için yüksek kaliteli öğretim, öğrenme ve çıktılar sağladığımız ve İngiltere'deki yüksek ulusal kalite gerekliliklerini tutarlı bir şekilde aştığımız tespit edildi. Eğitim.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

Uluslararası İşletme (LLB) hocamız olan dört yıllık tam zamanlı diploma, yasal veya uluslararası ticari sektörlerde bir kariyere başlamanıza yardımcı olacaktır. Bu, yasal ... [+]

LLB (Hons) Uluslararası İşletme Hukuku ile Hazırlık Yılı

Uluslararası İşletme ile LLB (Hons) Kanunumuz dört yıllık tam zamanlı derece, yasal veya uluslararası ticari sektörlerde bir kariyere başlamanıza yardımcı olacaktır. Bu, yasal eğitimin bir sonraki aşamasına geçmenizi sağlayan bir yeterlilik kanunu derecesidir. Her modül, hukuk ve ticaret dünyasındaki deneyimli profesyoneller tarafından verilmektedir ve size kariyeriniz için ihtiyaç duyacağınız pratik görünümü sunmaktadır. İlk yıl, yasal sektör hakkında bir anlayış ve tam lisans dersini almak için gereken temel becerileri geliştirmeye odaklanan bir Kuruluş yılıdır. Hukuk Üniversitesi, Haziran 2019'da Öğretim Mükemmelliği ve Öğrenci Çıktıları Çerçevesinde (TEF) gümüş bir derecelendirme aldı. Öğrencilerimiz için yüksek kaliteli öğretim, öğrenme ve çıktılar sağladığımız ve İngiltere'deki yüksek ulusal kalite gerekliliklerini tutarlı bir şekilde aştığımız tespit edildi. Eğitim.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

Vakıf Yılı Kriminoloji ile Bizim LLB (Hons) Hukuk dört yıllık bir yeterlilik hukuk derecesidir. Ders, suç, ceza adaleti ve suç davranışı dahil olmak üzere önemli yasal ko ... [+]

LLB (Hons) Vakfı Yılı ile Kriminoloji Yasası

Hazırlık Yılı ile Kriminoloji ile LLB (Hons) Hukuk, dört yıllık bir yeterlilik hukuk derecesidir. Ders, önemli yasal konulara ve suç, ceza adaleti ve ceza davranışı gibi kriminolojinin çeşitli yönlerine odaklanmaktadır. Hukuk modülleri ağırlıklı olarak yüz yüze öğrenim seviyesine sahip profesyonel nitelikli avukatlar tarafından verilmektedir. Elbette gerçek dünyaya hukuk ve kriminoloji uygulama ile pratik bir odak noktası vardır. İstihdam edilebilirlik, size bugünün işverenlerinin talep ettiği akademik bilgileri ve aktarılabilir anahtar becerileri kazandırmak için kursa entegre edilmiştir. Bu kurs, hukuk sektöründe veya daha özel olarak ceza hukuku sistemi içerisinde kariyer yapmak isteyen öğrenciler için idealdir. İlk yıl, yasal sektör hakkında bir anlayış ve tam lisans dersini almak için gereken temel becerileri geliştirmeye odaklanan bir Kuruluş yılıdır. Hukuk Üniversitesi, Haziran 2019'da Öğretim Mükemmelliği ve Öğrenci Çıktıları Çerçevesinde (TEF) gümüş bir derecelendirme aldı. Öğrencilerimiz için yüksek kaliteli öğretim, öğrenme ve çıktılar sağladığımız ve İngiltere'deki yüksek ulusal kalite gerekliliklerini tutarlı bir şekilde aştığımız tespit edildi. Eğitim.... [-]

Birleşik Krallık Guildford Londra Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 4 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

Bizim LLB (Hons) Kıdemli Durum derecesi, hukuk çalışmalarına dönüştürmek isteyen mezunlar için özel olarak tasarlanmıştır. İki yılda bir yeterlilik hukuk derecesi kazanma ... [+]

LLB Üst Düzey Durumu

Bizim LLB (Hons) Kıdemli Durum derecesi, hukuk çalışmalarına dönüştürmek isteyen mezunlar için özel olarak tasarlanmıştır. İki yılda bir yeterlilik hukuk derecesi kazanmanın yanı sıra, kariyer beklentilerinizi geliştirmek için üç LLB seçeneğini de inceleyebileceksiniz. Denizaşırı öğrenciler için, bu derece sizin evinizin yargı yetkisinde de muafiyete izin verebilir (ilgili başvuru sahipleri, kursun üstlenilmesinden önce kendi ülkelerinin yargı yetkileri ile ilgili olası muafiyetleri kontrol etmelidir).

Kurs gereksinimleriAdayların herhangi bir disiplinde bir lisans derecesinden 2: 2 ya da daha yukarı sahip olmaları gerekmek... [-]
Birleşik Krallık Londra
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

Hukuki Yenilik ve Teknoloji ile LLB (Hons) Yasamız 3 yıllık bir yeterlilik hukuk derecesidir. Hukuki veya daha geniş ticari sektörde kariyer yapmak isteyen ve 21. yüzyıl ... [+]

Yasal Yenilik ve Teknoloji ile LLB (Hons) Kanunu

Hukuki Yenilik ve Teknoloji ile LLB (Hons) Yasamız 3 yıllık bir yeterlilik hukuk derecesidir. Hukuki veya daha geniş ticari sektörde kariyer yapmak isteyen ve 21. yüzyıl hukuk uygulamalarına ilgi duyan öğrencilere yöneliktir. Önemli yasal konulara ek olarak, Hukuksal Yenilik ve Hukuk Teknolojisi ile ilgili modülleri de inceleyeceksiniz. Elbette yapay zeka, blok zinciri, pazarlama, iş psikolojisi ve süreç analizi gibi hukuk alanlarını kapsar.

Kurs gereksinimleriBBSE A Düzeyinde ve C / 4 veya üstü GCSE İngilizce Dilinde veya eşdeğer niteliklerde. 18 yaşından küçük, ancak 17 yaşından küçük olmayan öğrencil... [-]
Birleşik Krallık Londra Manchester Leeds Nottingham  + 1 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Switch it Up – Study our LLB, Your Way

ULaw We Support Your Ambition

A World of Opportunity – International Student Journey (Uzbekistan)

ULaw Bloomsbury Open Day Centre Visit

Address
Braboeuf Manor, Portsmouth Road, St Catherines
GU3 1HA Guildford, İngiltere, Birleşik Krallık
web sitesi
Telefon
+44 (0)1483 216000