The University of Law Undergraduate Programmes

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hukuk Üniversitesi, Londra, Birmingham, Bristol, Chester, Guildford, Leeds, Manchester ve Nottingham'da kampüslerin yanı sıra, Exeter, Reading Üniversitesi ve Liverpool Üniversitesi'nde öğretilen GDL ve LPC kurslarımız ve LPC kursumuz aynı zamanda Eylül 2019’dan itibaren Doğu Anglia Üniversitesi’nde de okutulmaktadır. Daha önce Hukuk Fakültesi’nde Kasım 2012’de üniversite statüsü kazanılmıştık. Manchester.

Bizi diğer üniversitelerden ayıran şey, öğrencilerimizin gerçekçi, profesyonel ve çağdaş bir bağlamda öğrenmeleri gerektiğine olan inancımızdır. Uygulama temelli eğitime odaklanıyoruz ve öğrencilere, bizimle bir yer kabul eder etmez kapsamlı kariyer hizmet ve iş ilan veri tabanımıza erişmelerini sağlıyoruz. Pro bono programımız sayesinde hukuk öğrencileri mezun olmadan önce gerçek vakalarda çalışarak becerilerini geliştirebilirler.


İngiltere'de birden fazla kampüs:

İngiltere'nin en hareketli ve ilginç şehirlerinden sekizinde bulunan kampüslerle, University of Law, çalışmak için çok çeşitli yerler sunar. Hepsi, ticari merkezlere, hukuk bürolarına ve ulaşım bağlantılarına yakındır. Ayrıca çevrimiçi olarak çeşitli kurslar da sunuyoruz.

Lisans Kanunu, Polislik ve Kriminoloji dersleri için: İngiltere genelinde sekiz ilde en fazla sekiz kampüs arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca lisans LLB öğrencilerinin, çalışmaları sırasında farklı şehirlerde hayatlarını örneklemek için bir, iki veya daha fazla kampüste öğrenmeyi seçmelerine olanak tanıyan benzersiz anahtarlama tesisine * sahibiz (* T


Yenilikçi Öğretim:

Öğretimde uzmanlaştık ve enerjimizi, profesyonel kariyerleri için gerekli donanıma sahip yenilikçi, son derece etkili öğretim ve öğrenme yöntemleri geliştirmeye odaklıyoruz. Eğitmenlerimiz olarak 250'den fazla kalifiye ve tecrübeli avukat, avukat ve yargıçlarımız var. Bu sayede, kariyerinizde işe başladığınızda tüm farklılıkları yaratabilecek pratik becerilerinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz.


Kariyer ve İstihdam:

30'dan fazla uzman ekibiyle İngiltere'deki en büyük yasal kariyer ve istihdam hizmetlerinden birine sahibiz.

Hukuk Üniversitesinin Özel İstihdam Edilebilirlik Hizmeti, öğrencilere iş deneyimini, bono fırsatlarını ve yasal boşluklarını, yerini aldıkları anda kabul etmelerini sağlar. Sonuç, mükemmel istihdam istatistikleridir:

· 2017 yılında mezun olan tam zamanlı İngiltere LLB öğrencilerimizin% 92'si, kurslarını başarıyla tamamladıktan sonra altı ay içinde istihdam sağladı veya daha fazla eğitim aldı.

Destekleyici çevre:

Kariyer hedeflerine ulaşmak için her zamankinden çok çeşitli geçmişlere sahip öğrencileri desteklemeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle, kurslarımızda kullanabileceğimiz önemli bir fonla birlikte, hukuk iş tecrübesi fırsatları da dahil olmak üzere kapsamlı bir burs ve hukuk burs programı sunuyoruz .

Tüm öğrencilere tesislerimizden ve hizmetlerimizden tam anlamıyla yararlanma fırsatı verilir.

Özürlülük Destek Servisi, çalışmalarınız sırasında yaralanma veya hastalık nedeniyle geçici yardım da dahil olmak üzere tüm gereksinimlerinizi yönetmeye adanmıştır.

Kapsamlı ve deneyimli İstihdam Hizmetimiz, CV yazma, mülakat teknikleri ve genel kariyer rehberliği konularında derinlemesine yardım ve deneyiminizi ve becerilerinizi artırmak için çok sayıda fırsat sunmaktadır. Bu arada, profesyonel kolejlerimiz size çalışırken gerçek hukuk davaları konusunda avukatlar ile çalışma fırsatı sunuyor.

Kütüphane ve Çalışma Olanakları:

İyi donanımlı IT süitlerimiz, kapsamlı hukuk kütüphaneleri, sessiz çalışma alanları ve canlı sosyal noktalar tüm eğitim ihtiyaçlarınızı karşılar. Kütüphane hizmetimiz, ihtiyacınız olduğunda neye ihtiyacınız olduğunu bulmak için kampüs içi ve dışındaki 20.000 e-Kitaba erişim sağlar.

Öğrenci hayatı:

Sınıfın içinde ve dışında çeşitli etkileşimli ve canlı etkinliklerin keyfine varacaksınız. İş oyunları, alaycı denemeler ve müzakere yarışmaları yasal becerilerinizi geliştirmek için katılacağınız pratik alıştırmalardan sadece birkaçıdır. Boş zamanlarınızda, çeşitli sosyal kulüplere, topluluklara, spor takımlarına ve bağış toplama kurullarına katılabilir ya da öğrenci sosyal hayatının daha rahat tarafının tadını çıkarmanın yanı sıra kendi başınıza da başlayabilirsiniz.

Öğrenci Derneği:

Tüm öğrenciler otomatik olarak Üniversitenin Öğrenci Birliği (SA) üyesidir. SA, öğrenci kohortunu güçlü bir şekilde temsil ederek öğrenci ve akademik deneyiminizi geliştirmekle görevlidir.

SA tarafından yönetilen kampüslerimizin her birinde çok sayıda kulüp ve topluluk bulunmaktadır. İşte yakın zamanda koştuğumuz kulüplerden bazı örnekler:

· Macera Sporları Kulübü

· Kek Kulübü

· Hayır Kurumları Topluluğu

·Futbol

· Kadın Ağı

·Yoga

Dersler:

Lisans Kanunu, Polislik ve Kriminoloji:

Lisans LLB kurslarımız, akademik kariyeri pratik yasal becerilerle birleştirerek size çeşitli kariyer hayatlarına başlamanız için gereken temel çalışmaları sunar.

LLB eğitmenlerimizin% 90'ından fazlası eğitimlerinize kapsamlı pratik deneyim kazandıran nitelikli avukatlardır. Kurslarımız tam zamanlı, hızlandırılmış veya çevrimiçi kurslar olarak mevcuttur, böylece ihtiyaçlarınıza en uygun çalışma yöntemini seçebilirsiniz. Kurslarımızın çoğu aynı zamanda Hazırlık Yılı seçeneğiyle de gelir. Ayrıca, şimdi Polislik ve Kriminoloji alanında lisans dereceleri sunuyoruz.

Uluslararası Liderlik Yaz Okulu, Berlin:

Hedeflerinizi destekleme konusundaki kararlılığımızın bir parçası olarak, 2019 lisans öğrencilerimize kilit istihdam becerilerini geliştirebileceğiniz ve bu heyecan verici şehri ULaw öğrencileriyle birlikte keşfedebileceğiniz Berlin'deki Uluslararası Liderlik Yaz Okulumuza katılma fırsatı sunuyoruz.

Bu, tüm Hukuk Üniversitesi ve ULaw Business School lisans öğrencilerine ULaw . Eğitiminize bizimle Eylül 2019'da başlamak için başvurursanız, üç yıllık bir kursta, ikinci çalışma sürenizin sonunda Liderlik Yaz Okulu'na başvurabilirsiniz. Daha fazla bilgi Hukuk Üniversitesi web sitesinde, ziyaret edin: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/.


Giriş Koşulları ve Ücretleri:

Giriş koşulları ve Ücretler kursa göre değişir - giriş koşulları, ücretler, fon seçenekleri ve Burslar ve Burserler hakkında daha fazla bilgi için Hukuk Üniversitesi web sitesini ziyaret edin.

Uluslararası öğrenciler:

Hukuk Üniversitesi'nde okursanız, kampüslerimiz boyunca gelişen uluslararası bir topluluğa katkıda bulunan 120'den fazla farklı milletten öğrencilere katılacaksınız.

Refahla ilgili tavsiye ve rehberlik sağlamak için burada bulunan bir Öğrenci Destek Hizmetleri ekibimiz var; Vize gereklilikleri ile ilgili bilgileri Hukuk Üniversitesi web sitesinde bulabilirsiniz.


Konaklama - Lisans:

Lisans öğrencilerimiz için, bizimle çalışırken okurken rahat bir yer edinmenizi sağlamak için uzman İngiltere öğrenci konaklama sağlayıcılarıyla konaklama ayarladık. Konaklama genellikle paylaşılan dairelerde veya bazı durumlarda bağımsız stüdyolarda yapılır.

Lisans öğrencileri için, derecenizi aldığınız ilk yıl, size firmamızın seçimi olarak kabul etmiş ve 30 Mart'a kadar giriş için başvuruda bulunmuşsanız, size konaklama teklifini garanti ediyoruz * (* T


Açık Günler ve Etkinlikler:

Açık Günlerimiz kurslarımızı öğrenmek, tesislerimizi incelemek ve öğretmenlerimizle ve mevcut öğrencilerle tanışmak için harika bir yoldur. Konuşmalar, dinlendirici oturumları ve turlar olacak ve sorularınızı sorma şansınız olacak. Gününüzü mümkün olduğunca ilginç ve etkileşimli hale getireceğiz.

Zaman zaman kurslarımız için Çevrimiçi Açık Günler de sunuyoruz. Dolayısıyla, kampüs içi Açık Günlerimizden birine gidemezseniz, Hukuk Üniversitesinde eğitim almanın nasıl bir şey olduğunu öğrenme ve çevrimiçi sorularınızı sorma fırsatınız olur.

Uluslararası Öğrenciler için, denizaşırı bir etkinlikte bizi ziyaret ederek bizimle çalışmak hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz.

İngiltere lokasyonları:

Lisans Kanunu dersleri sekiz kampüste mevcuttur: Birmingham, Bristol, Chester, Guildford, Leeds, Londra Bloomsbury, Manchester ve Nottingham. Mevcut kurslar bölgelere göre değişmektedir.

Tüm lokasyonlarımız hakkında daha fazla detay, Hukuk Üniversitesi web sitesinde, Mekanlar sayfasında bulunmaktadır.

Hukuk Üniversitesi

133 Büyük Hampton Caddesi

Birmingham

B18 6AQ

Hukuk Üniversitesi

Tapınak Sirki

Tapınak Yolu

Bristol

BS1 6HG

Hukuk Üniversitesi

Christleton Salonu

Biber Sokağı

Christleton

Chester

CH3 7AB

Hukuk Üniversitesi

Braboeuf Malikanesi

Portsmouth Yolu

Guildford

Surrey

GU3 1HA

Hukuk Üniversitesi

15-16 Park Sırası

Leeds

LS1 5HD

Hukuk Üniversitesi

14 Dükkan Sokağı

Londra

WC1E 7DE

Hukuk Üniversitesi

2 New York Sokağı

Manchester

M1 4HJ

Hukuk Üniversitesi

1 Kraliyet Standart Yeri

Nottingham

NG1 6FS

Konumlar

Guildford

Address
Braboeuf Manor,
Portsmouth Road,
St Catherines

GU3 1HA Guildford, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 (0)1483 216000

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin