Ulearn

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ulearn Universe

Ulearn , İngiltere, ABD ve Kanada'da 100'den fazla Üniversite ile ortaklık yaptı.

Ulearn Universe, İngiltere genelinde prestijli Üniversiteleri içerir ve en çok aranan ve kariyer odaklı kurslar da dahil olmak üzere yüzlerce kurs sunar;

Ulearn - Geleceğe Yatırım

Ulearn , eğitim sektöründeki çevrimiçi öğrenmenin ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur. İleri Eğitim sağlayıcılarına kapsamlı hizmetler sunmanın yanı sıra, yüksek kaliteli eğitim ve öğretim sunan öğrenciler ve işverenlerle doğrudan çalışmak.

Son on yıl boyunca yenilikçi eğitim konusunda uzmanlaşmış, çıraklık, NVQ'lar, okuryazarlık ve sayısal nitelikler, sertifika programları ve bilgi tabanını büyütmek ve genişletmek isteyen bireylerin ihtiyaçlarını karşılayan kısa kurslar sunmaktayız.

Programlarımız işverenlerin mevcut kurum içi eğitim hizmetlerini tamamlamak ve her bir öğrencinin bilgi ve becerilerini ulusal standartlara göre temel yetkinliklerini değerlendirerek geliştirmek için tasarlanmıştır. Eğitim ve endüstri altyapısından çizilen bir ekiple, işverenlere ve öğrencilere özel hedeflere göre FE sağlayıcıları desteklerken özel ısmarlama eğitim çözümleri sunmak için doğru akademik ve pratik deneyime sahibiz.

Eğitim Hizmetleri

Ulearn , öğrencilere gelecekleri için doğru seçimleri yapmalarında yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Okurken hızla ilerleyen, küresel olarak rekabetçi bir dünyada başarılı olmanıza yardımcı olacak olağanüstü bir eğitim deneyimi sunuyoruz.

Ulearn Avantajı

Dünyayı daha iyi bir yarın için değiştirmeye odaklanan şehrin merkezinde, üniversitede okumak istiyorsanız doğru yeri seçiyorsunuz. Öğrencileri seçmek için özel formüller kullanmayız. Her bir başvuru sahibinin başvurusunu, akademik ve kişisel olarak topluluğumuza uygun bir alanı seçen öğrencileri seçmek için bakarız.

Ulearn Education - Ortaklıklar

Ulearn Education bir eğitim Ulearn ve üniversite ortaklıklarını kolaylaştırmak için DMU ile yakın çalıştığımızı duyurmaktan gurur duyar.

Ulearn Education, İngiltere de dahil tüm dünyadaki çeşitli yüksek öğretim üniversitelerinde çok çeşitli temaslara sahiptir ve dünyadaki benzer düşünceli kurumlarla işbirliği yaparak Global ortaklıklar kurmayı planlamaktadır. Ortaklıklar , global markanızı geliştirir ve büyümenizi hızlandırır.

Ortaklıklar ortak araştırma , sürekli mesleki gelişim, fakülte veya öğrenci değişimi, kültürel buluşmalar veya öğretim girişimleri gibi çeşitli aktiviteler içerebilir .

Son zamanlarda, Şansölye Yardımcısı ve “Gambiya Üniversitesi” ve Şanlıkot Üniversitesi Şansölyesi Başkan Vekili, DMU’nun ortaklık bölümleriyle resmi bir toplantı yaptı ve her iki taraf da GPA (Genel İlerleme Anlaşması) ve TNE’ye katılma niyetinde olduklarını açıkça belirtti. Yenilikçi Ulusötesi Eğitim).

122178_ScreenShot2019-10-03at9.59.57PM.png 122179_ScreenShot2019-10-03at10.00.09PM.png

Ulearn - Dostça kabul müdürünüz

Ulearn , öğrenci kabullerini ve diğer öğrenci gereksinimlerini yönetme konusunda uzmanlığı olan dostane bir danışmanı görevlendirecektir.

Ulearn , IELTS eğitiminden, öğrenci vizelerine, kabul formalitelerine ve konaklamaya kadar üniversitenize sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanıza yardımcı olacağız. Öğrencilerin Birleşik Krallık'taki en iyi üniversitede yer almalarına yardımcı olma konusunda iyi bir deneyime sahibiz ve ayrıca konaklama için öğrenci dostu ve bütçeli bir yer hazırlamaya yardımcı olduk.

Giriş işleminde size yardımcı olmak için gelmeden önce bile destek alacaksınız. Öğrenci hizmetleri ekibimiz, başvuruda ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir yardım veya sorgunuzla ilgili her zaman size yardım etmeye hazırdır. Ayrıca başvurmadan önce üniversiteyi ilk elden deneyimlemek isterseniz Kampüs turları düzenliyoruz.

Ulearn akademik, duygusal ve pratik desteğiyle, Ulearn en iyisini yapacak ve çalışmalarınıza tamamen odaklanabileceksiniz.

Ulearn nasıl yardımcı olabilir?

Güler yüzlü uluslararası danışmanlardan oluşan ekibimiz, İngiltere'deki öğrenci yaşamına uyum sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm yardımı sağlayacaktır. Göçmenlikle ilgili kişisel veya sosyal konularda size tavsiyelerde bulunacak, konaklamanızı sonlandıracak, aynı üniversitedeki diğer öğrencilerle bağlantı kuracaklar

Ulearn danışmanları ayrıca, bir banka hesabı açmak, öğrenci sınavı, burs ve burslar, bir doktora kayıt yaptırmak ve yolunuzu bulmaktan çok çeşitli konularda size bilgi ve tavsiye Ulearn uzmandır.

Katılmadan önce üniversitenin ilk elden deneyime ihtiyacı varsa, üniversite kampüsünde dolaşmak ve üniversite kampüsü, kütüphane hakkında ilk elden deneyime sahip olmak ve üniversitede okuyan öğrencilerle konuşmak için arkadaşça üniversite turları düzenleriz. .

Konumlar

Halifax

Address
The Elsie Whiteley Innovation Centre
Hopwood Lane

HX1 5ER Halifax, İngiltere, Birleşik Krallık