Resmi açıklamayı okuyun

Dünyanın her yerinden değerli bir nitelik kazanın

Bulunduğunuz yer ne olursa olsun, Londra Üniversitesi Uluslararası Programları'nda okuyarak, Londra Üniversitesi'nden değerli bir nitelik kazanabilirsiniz.

Londra Uluslararası Akademisi Üniversitesi, dünya çapında esnek ve uzaktan eğitim programları sunmak için Londra Üniversitesi'nin 11 Yüksekokulu ile işbirliği yapıyor.

“Benzer düşünen bireylerle tanışmak, birlikte çalışmak, ufuklarımızı genişletmek, özlem ve hayaller inşa etmek - bu paha biçilemez”.

Uzaktan öğrenmede küresel liderler

1858'deki kuruluşundan bu yana, Londra Uluslararası Programları Üniversitesi dünyadaki binlerce öğrencinin hayatını zenginleştirdi. 180'den fazla ülkede 54.000'den fazla öğrencisi ile uzaktan ve esnek çalışmada dünya lideri olmuştur.

Dünyayı şekillendirmek

Eski öğrenciler ve mezunlar dünyayı şekillendirmeye yardımcı oldular. Sadece ders çalışmak için birçok kişisel engelin üstesinden gelmekle kalmamış, aynı zamanda Nobel ödülleri kazanmış, ülkeleri yönetmiş ve çok sayıda edebiyat eseri yazmıştır.

Size uyacak bir program

İster bir lisans öğrencisi olun, ister kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmak isteyen bir profesyonel olun, Londra Uluslararası Programları Üniversitesinin size uygun bir programı vardır.

100'den fazla derece, diploma, sertifika ve lisans veya lisans düzeyinde bireysel modüller arasından seçim yapabilirsiniz. Kariyer değiştirmek istiyorsanız, esnek çalışma yöntemlerimiz mevcut işinizden vazgeçmeden becerilerinizi geliştirebileceğiniz anlamına gelir.

Uzaklık, çevrimiçi ve esnek öğrenme

Kariyerinizi geliştirmenize veya değiştirmenize yardımcı olacak bir nitelik kazanmak istiyorsanız veya size ilham verebilecek bir konuya katılmak istiyorsanız:

  • esneklik
  • çalışma materyalleri
  • öğrenme desteği
  • ve nitelikleri.

Size uygun bir tempoda çalışın

Çalışmak için hayatınızı beklemeye almanıza gerek yok. Esnek çalışma sürelerimiz - tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışma seçenekleri ile - çalışmanıza ailenize ve iş taahhütlerinize uymanızı sağlar.

Nerede olursanız olun öğrenin

İş için seyahat ediyorsanız veya yurt dışına taşınmayı planlıyorsanız endişelenmeyin - çevrimiçi öğrenme ortamımız sayesinde çalışmalarınızı yanınızda götürebilirsiniz. Ayrıca sınavlarınızı dünyanın dört bir yanındaki sınav merkezlerinde de yapabilirsiniz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

University of London LLM

Uzaktan eğitim ile Londra LLM prestijli Üniversitesi Kazanç Yüksek Lisans (Master of Laws) iş ve yönetim MBA karşılaştırılabilir uluslararası kabul görmüş bir lisans huku ... [+]

Uzaktan eğitim ile Londra LLM prestijli Üniversitesi Kazanç

Yüksek Lisans (Master of Laws) iş ve yönetim MBA karşılaştırılabilir uluslararası kabul görmüş bir lisans hukuk derecesi vardır.

Yasal ve yasal olmayan profesyoneller için değerli

Hem yasal ve yasal olmayan profesyoneller için değerli bir yeterlilik, uzaktan eğitim yoluyla okudu Londra Uluslararası Programlar LLM Üniversitesi, mutlaka bir uzman olmadan, kişisel ve mesleki çıkarlarını karşılamak için Yüksek Lisans derecesini terzi sağlayarak, genişlik ve esneklik sunar hukuk alanı.

Uzaktan eğitim yoluyla bu LLM küresel pazarda da dahil olmak üzere modüller en geniş seçenek sunuyor: Ticaret ve Şirketler Hukuku [Ticaret ve Şirketler Hukuku ders sayfasında bir uzmanlaşma ile Yüksek Lisans] Uluslararası İş Hukuku [Uluslararası İş Hukuku ders sayfasında bir uzmanlaşma ile Yüksek Lisans] İnsan Hakları Hukuku [İnsan Hakları Hukuku ders sayfasında bir uzmanlaşma ile Yüksek Lisans] Uluslararası Anlaşmazlıkların Çözümü [Uzmanlık dökümü: Uluslararası Uyuşmazlık Çözümü] Uluslararası Kamu Hukuku [Uzmanlık dökümü: Uluslararası Kamu Hukuku] Deniz Hukuku [Uzmanlık dökümü: Deniz Hukuku] Bankacılık ve Finans Hukuku [Uzmanlık dökümü: Bankacılık ve Finans Hukuku] Erişim ve seçim ... [-]
Birleşik Krallık Londra
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku