Resmi açıklamayı okuyun

Yüksekokulumuz ve Hukuk Enstitümüz, 1500'ü aşkın lisansüstü öğrencisinden oluşan canlı bir uluslararası topluluktur. Mükemmel araştırma kaynaklarından ve araştırmanızın gelişmesini sağlayan destekleyici bir ortamdan yararlanıyoruz. Ana Edgbaston kampüsündeki Sanat binasında bulunan akademik ve operasyonel ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz her an destek ve öneri sunmak için hazırdır.

Bir kolej olarak, disiplinler ve araştırma alanları arasındaki etkileşimi teşvik eden birinci sınıf olanaklara sahibiz; böylece başarılı olmak için gereken uyarmayı, desteği ve zorlukları veren benzer düşünceli insanlar arasında olacaksınız.

Birmingham Üniversitesi

Birmingham, sürekli olarak gelişmekte ve önde gelen bir küresel üniversite olma arzusu içinde gelişmektedir. Bu, gelişmiş araştırma gücümüz ve ulaşacağımız yol ile gerçekleştirilmektedir; istisnai öğrenci tecrübemizin ayırdedici özelliği; akademik portföyümüzün genişliği ve derinliği; bizim büyüklüğümüz ve küresel ağlarımızın kapsamı.

Birmingham şehri

Birmingham artık dönüşüyor; dönüştürülür. Merkezdeki bağımsız restoranlar, mağazalar ve barlar ve şehirdeki popüler semtlerle, bu yeni ve canlı Birmingham, yerel pazarlar, endüstriyel mirasımızın ikonik binaları ve yeni Birmingham Kütüphanesi gibi çağdaş mimariler arasında yer almaktadır.

Şehir genç ve benzersiz kimliğini oluşturmaya devam ettikçe yeni barlar ve dükkanlar sık sık açılıyor. Birmingham'da o kadar çok çeşitlilik ve tarih var ki dükkanlar, yemekler ve mekanlar bunu yansıtıyor. Muhallebi Fabrikası gibi eski simgeler, hepsi yeni Grand Central tren istasyonuna ve alışveriş bölgesine yakın bir mesafede bulunan ünlü Birmingham toptan balık ve paçavra pazarlarına kısa bir yürüyüş mesafesinde alternatif mağaza ve barlara ev sahipliği yapıyor.

Birmingham Hukuk Okulu

Neredeyse bir asırdan beri Birmingham Hukuk Fakültesi hukuk eğitimi ve araştırmalarında öncü olmuştur. Bugün, öğrencilerimize yenilikçi, zorlu ve araştırma odaklı bir eğitim vermeye devam ediyoruz.

Birmingham LLM altı uzman modül ve bir tez çalışmasını tamamlamak ve dahil etmek için bir yıl (tam zamanlı) veya iki yıl (yarı zamanlı) alır. Başvuru Hukuk veya eşdeğeri iyi bir lisans derecesine sahip olmalıdır.

Birmingham LLM, öğrencilere modül seçiminde tam esneklikle genel bir rotayı takip etmelerini veya uzman Pathways birini takip etmelerini sağlar. Birmingham LLM'ye başvururken, öğrencilerin kursa başladıklarında Pathway uzmanlıklarına karar verilebildiğinden, o aşamada uzmanlaşmak isteyip istemediklerine karar vermeleri gerekmez.

Shakespeare Enstitüsü

Stratford-upon-Avon'da bulunan Shakespeare Enstitüsü, 1951'deki kuruluşundan bu yana uluslararası Shakespeare bursu için bir işaret olmuştur.

Shakespeare Enstitüsü öğrencileri, Üniversiteyi Başka Yerin Kurucu Ortağı olarak gören RSC ile yaptığımız heyecan verici işbirliğinden yararlanmaktadır. Diğer Yer, RSC'nin prova, eğitim, öğrenme ve araştırma için yaratıcı merkezidir. Artık öğrencilerimiz The Other Place'deki yaratıcı ve öğretici alanlara ve ayrıca RSC sanatçılarının ve uygulayıcılarının uzmanlığına erişebiliyorlar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

University of Birmingham - College of Arts and Law

Birmingham Hukuk Fakültesi Genel LLM'i, gelecekteki kariyerinizle hangi hukuk alanlarının en uygun olduğuna karar verme ve sizi en çok ilgilendiren modülleri seçme fırsat ... [+]

Birmingham Hukuk Fakültesi Genel LLM'i, gelecekteki kariyerinizle hangi hukuk alanlarının en uygun olduğuna karar verme ve sizi en çok ilgilendiren modülleri seçme fırsatı sunar. Kendinizi yalnızca belirli bir hukuk dalına sınırlamadan, Master düzeyinde bilgi ve beceri kazanmak istiyorsanız bu ideal bir Pathway .

Bu Pathway , İngiltere'deki en geniş seçenek yelpazelerinden birini sunar ve bu sayede gelecekteki kariyer hedeflerinize uygun benzersiz bir derece oluşturmanıza olanak tanır.

Genel LLM Pathway , tüm mevcut konulardaki modülleri çalışmanıza izin verir. Bu Pathway , bir dizi yasal disipline maruz kalmak isteyenler, size genel kurulda uzmanlık kazandırmak ve başarılı bir yasal kariyer için gerekli bilgi ve becerileri sağlamak isteyenler için uygundur.... [-]

Birleşik Krallık Birmingham
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Birmingham - College of Arts and Law

Bu Pathway , Birmingham Hukuk Okulu'nun ceza hukuku ve ceza adaleti alanlarında uzun süredir devam eden araştırma güçlerine dayanmaktadır. Ceza Hukuku, devletin en olası ... [+]

Bu Pathway , Birmingham Hukuk Okulu'nun ceza hukuku ve ceza adaleti alanlarında uzun süredir devam eden araştırma güçlerine dayanmaktadır. Ceza Hukuku, devletin en olası istilacı makamı iddiasıyla ilgilidir: Yasaya uymadığınız takdirde cezalandırılırsınız. Bu Pathway , hukukun analizi, felsefi temelleri ve uygulamadaki işleyişi yoluyla ceza sürecinin bütünsel bir analizini sunar.

Öğrenciler ceza adaleti süreçlerine geniş bir genel bakış elde etmek için çalışabilir veya belirli teoriler, polislik, ceza adaletinin sağlık yönleri veya kanun uygulama işbirliğinin uluslararası yönleri gibi çeşitli konularda uzmanlaşabilir. Bir çok modül yaratılmış ve bu alanda önde gelen bilim adamları tarafından öğretilmiş ve öğrenciler araştırmacılarla yakın temastan yararlanmıştır.... [-]

Birleşik Krallık Birmingham
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Birmingham - College of Arts and Law

Bu Pathway , gelecekteki kariyeriniz için size güçlü bir temel sağlayan çok çeşitli ticari hukuk konularında uzmanlık geliştirmenizi sağlar. Ticaret Hukukunda LLM, İngili ... [+]

Bu Pathway , gelecekteki kariyeriniz için size güçlü bir temel sağlayan çok çeşitli ticari hukuk konularında uzmanlık geliştirmenizi sağlar. Ticaret Hukukunda LLM, İngiliz ticaret hukukunda uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için idealdir. Ticaret hukukunun ilkelerini ve temellerini kavrayacak, aynı zamanda güncel gelişmeleri ve yenilik alanlarını da inceleyeceksiniz.

Okul, bu alanda araştırma ve öğretme konusunda mükemmellik için önde gelen bir üne ve Ticaret Kanunu LLM'de mevcut olan modüllerin bu güçlü yönlere dayanmasına sahiptir.

Bu dersi neden inceleyelim?Modül seçimi - İngiltere'de mevcut en geniş LLM modül aralıklarından biriİstihdam edilebilirlik - mezunlarımız, çoğu hukuk fakültelerinde ve hukuk bürosunda çalışmaya devam eden çeşitli kariyer alanlarına giriyorProfesyonel bağlantılar - yıllık hukuk fuarı, önde gelen firmalara ve bu firmalardan gelen ziyaretlerModüller... [-]
Birleşik Krallık Birmingham
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Birmingham - College of Arts and Law

Cezai adaleti düzenleyen giderek daha fazla küresel yapıların yanı sıra ceza adaleti yapılarına meydan okuyan daha ince konular üzerinde daha derin bir anlayış isteyen bu ... [+]

Cezai adaleti düzenleyen giderek daha fazla küresel yapıların yanı sıra ceza adaleti yapılarına meydan okuyan daha ince konular üzerinde daha derin bir anlayış isteyen bu ders, benzersiz bir öğrenme fırsatı sunar ve dünya çapında yasal fırsatlar arayanların mükemmel bir tercihidir.

Bu Pathway , Birmingham Law School'un Uluslararası Hukuk, Uluslararası İnsancıl Hukuk, Ceza Hukuku ve Adalet ve İnsan Hakları konusundaki araştırma güçlü yönlerine dayanarak öğrencilerin geniş kapsamlı ilgili uluslararası hukuk konularında uzmanlık kazanmalarını sağlar.

Ulusal, köklü uzmanlıkların ve geniş kapsamlı insan hakları modüllerinin yanı sıra uluslararası, ulusötesi ve Avrupa ceza hukuku ve adalet modüllerini inceleyebilirsiniz. Uzun süredir devam eden özel terörle mücadele modüllerimiz ve özel teorik veya pratik ceza adaleti sorunlarına (restoratif adaletten zihinsel olarak rahatsız olan suçlulara kadar değişen) odaklananlar ve uzman insan hakları modüllerimizle, öğrencilerimize geniş kitlelere eşsiz bir fırsat sunuyoruz çalışma ve derinlemesine uzmanlaşma.... [-]

Birleşik Krallık Birmingham
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Birmingham - College of Arts and Law

Bu Pathway uluslararası hukuk, karşılaştırmalı hukuk ve küresel hukuk teorisi alanlarında araştırma gücümüzü kullanmaktadır. Uluslararası sistemin nasıl çalıştığına dair ... [+]

Bu Pathway uluslararası hukuk, karşılaştırmalı hukuk ve küresel hukuk teorisi alanlarında araştırma gücümüzü kullanmaktadır. Uluslararası sistemin nasıl çalıştığına dair çok yönlü bir anlayış geliştirecek, aynı zamanda temel modern zorlukları ve yasa ve düzenlemelerin bunları ele alma şeklini geliştireceksiniz.

Bu Pathway uluslararası hukuk, karşılaştırmalı hukuk ve küresel hukuk teorisi alanlarında araştırma gücümüzü kullanmaktadır. Uluslararası sistemin nasıl çalıştığına dair çok yönlü bir anlayış geliştirecek, aynı zamanda temel modern zorlukları ve yasa ve düzenlemelerin bunları ele alma şeklini geliştireceksiniz. Uluslararası ticaretin veya enerji kaynaklarının akışı dahil olmak üzere kritik küresel meselelere, ayrıca suç ve terörün küreselleşmesine ve daha genel olarak insan hakları ve uluslararası kalkınma için ortaya çıkan sonuçlara odaklanmak için bir fırsat olacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Birmingham
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Birmingham - College of Arts and Law

Uluslararası Ticari Hukuk LLM, ticaret hukukunun uluslararası boyutunda uzmanlaşmak isteyen öğrencilere ideal bir şekilde uygundur. İşletmelerin uluslararası düzeyde nası ... [+]

Uluslararası Ticari Hukuk LLM, ticaret hukukunun uluslararası boyutunda uzmanlaşmak isteyen öğrencilere ideal bir şekilde uygundur. İşletmelerin uluslararası düzeyde nasıl faaliyet gösterdiğini ve devletlerin ve uluslararası sistemin ticaret ve finans akışını nasıl düzenlediğini anlamanız için fırsatınız olacaktır.

Son birkaç on yıl uluslararası ticarette çok büyük bir artış yaşarken, uluslararası ticari hukukun önemi ve önemi arttı.

Bu hukuk alanı uluslararası ticari işlemler ve uluslararası pazarların gelişimi için bir temel oluşturmaktadır. Bu Pathway artan önemi, onu ticari dünyada fırsat arayanlar ve karşılaştıkları küresel zorlukların anlaşılması için mükemmel bir seçim haline getiriyor.... [-]

Birleşik Krallık Birmingham
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Birmingham - College of Arts and Law

Bu Pathway , uluslararası ticaret alanında ortaya çıkan karmaşık sorunları anlamanızı sağlar. Modern dünyada, uluslararası ticaretin prensiplerini ve temel ilkelerini anl ... [+]

Bu Pathway , uluslararası ticaret alanında ortaya çıkan karmaşık sorunları anlamanızı sağlar. Modern dünyada, uluslararası ticaretin prensiplerini ve temel ilkelerini anlamak çok önemlidir; gümrük tarifeleri ve gümrük düzenlemesi gibi toplumları, bölgeleri ve çevreyi nasıl etkilediğini anlamak gibi.

Bu Pathway , uluslararası ticaret hukuku, AB hukuku, karşılaştırmalı bölgesel entegrasyon hukuku ve ulusötesi ekonomik ilişkiler alanındaki araştırmalarımızı güçlendirmektedir. Temel odak noktası çok taraflı ticaret sistemi ve Dünya Ticaret Örgütü kanunlarıdır. Modüllerimiz, çevre, kamu alımları veya rekabet hukuku gibi kilit alanlarda uzmanlık geliştirmenizi sağlayacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Birmingham
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Birmingham: Your City; Your Home

The Birmingham LLM