Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

IE Vakfı, kendi kaynaklarının uygulanması ve stratejik ortaklarla işbirliği yaparak IE'nin etkisini arttırmaya çalışan kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. 1997'de kurulan Vakıf, yüksek öğrenime yaklaşımımızın temel bir unsuru olarak özellikle beşeri yıllardan beri kurumun girişimcilik, çeşitlilik, kapsayıcılık ve inovasyon değerlerini aktif olarak tanıtmaktadır. Eylemlerimiz ve hedeflerimiz dört ana alanda gruplandırılabilir:

  • Kaynakların sağlanması ve IE’deki eğitim kalitesini artıran hem kurum içi hem de işbirliğine dayalı girişimler oluşturmak.
  • Akademik topluma ve genel olarak topluma değer katan, yüksek sosyal ve eğitimsel etkiye sahip uygulamalı araştırma projelerini desteklemek.
  • Yetenekli bireyler için finansman burs programları.
  • Çeşitliliği ve kültürlerarası iletişimi destekleyen sosyal eylem girişimlerini teşvik ederek bir sosyal farkındalık ve toplum katılımı kültürünü desteklemek.

Bütün bunlar IE öğrencilerinin, ailelerin, mezunların, çalışanların ve ortakların sürekli desteği ile mümkün olmaktadır. Cömertlikleri, IE Vakfı'nın başarısının arkasındaki itici güçtür. Bu inanılmaz topluluğun desteğiyle, hedeflerimize ulaşmak, faaliyetlerimizi geliştirmek, değerlerimizi tanıtmak ve herkes için mevcut eğitim ve mesleki fırsatları genişletmek için yorulmadan çalışıyoruz.113565_people-woman-coffee-meeting.jpgBaşlangıç hazır Fotoğraflar / Pexels

Hukuk Okulu

IE Law School , yarının hukuk uzmanlarını şekillendirmek için geleneksel engelleri kıran birinci sınıf, yenilikçi, küresel odaklı ve çok disiplinli hukuk eğitimi sunmaktadır.

Okul, içerik ve öğrenme yöntemleri bakımından teknolojiye yoğun bir şekilde odaklanmaktan yararlanır; öğrencilerin hukuk uygulamalarını dönüştürmek için girişimci bir zihniyet geliştirmesini sağlar ve işle ilgili alanlarla ilgili bilgileri değer yaratmak için üretir.

IE’de yer almamak için mazeret yok

Kampus'ta bir TEDx konuşmasına katılarak iç aktörünüze girmeyi hiç düşündünüz mü? Alicante'de tüplü dalış yapmaya ne dersiniz? Talent Show'da kendi şarkılarından birini mi çalmak istiyorsun? İlgi alanınız ne olursa olsun, 80 artı öğrenci kulüplerimiz ve organizasyonlarımız size gösterildi. IE'de asla sıkıcı bir an olmaz!

Üniversitenin muazzam gurur ve ruh tarihi, kampüs çapında etkinlik ve programlarla on yıllarca yansıtılmıştır. Öyleyse katılın, eğlenin ve IE'nin etkinlik ve geleneklerinin bir parçası olun. Geçmişi ve nereden geldiğimizi hatırlamak bizi bir topluluk, bir kurum olarak ve bugün bulunduğumuz yere dayandırır. Bu büyük üniversitenin tarihini benimseyin ve yıl boyunca geleneksel etkinliklerimizde yer alın. Her zaman yeni fikirler ve yeni öğrenciler arıyoruz. Arkadaşlarınızı bir araya getirin ve bu zengin gelenekleri kampüste canlı tutma eğlencesine katılın.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

IE Law School

Bir iş bağlamında nasıl uygulanacağını öğrenmeden önce Anglo-Amerikan ortak hukukunun içini ve dışını keşfedin. Önde gelen iki uluslararası kuruluşun (Kuzeybatı Pritzker ... [+]

Bir iş bağlamında nasıl uygulanacağını öğrenmeden önce Anglo-Amerikan ortak hukukunun içini ve dışını keşfedin. Önde gelen iki uluslararası kuruluşun (Kuzeybatı Pritzker Hukuk Fakültesi ve IE Law School ) uzmanlığıyla katılımcılar, iş hukuku uygulamalarına kapsamlı bir bakış açısı kazanırlar.

Executive LL.M. ortak lisans programı iki en iyi uluslararası hukuk okulunun bilgisine dayanmaktadır: Kuzeybatı Pritzker Hukuk Fakültesi ve IE Law School . Bu LL.M. Uluslararası uygulamalarını ve iş hukukunun uygulanmasına ilişkin temel yönetim becerilerini kapsayan Anglo-Amerikan ortak hukukuna derinlemesine bakmaktadır.

Executive LL.M. Çalışma planı, daha önce kanıtlanmış profesyonelleri becerilerini bir üst seviyeye çıkarmaya zorlamak için tasarlanmıştır. Programda, mevcut yasal gelişmeler ve spesifik sektör becerileri ile ilgili genel anlayışınızı ve müşterilerinizin iş uygulamalarına derinlemesine bir bakışınızı geliştirecek bir dizi kilit alanı keşfedeceksiniz.... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
9 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
IE Law School

Uluslararası görüşlü avukatlar büyük talep görüyor. LL.M. Uluslararası Ticaret Hukuku, son derece karmaşık uluslararası işlem ve operasyonlarda faaliyet gösteren kuruluşl ... [+]

Uluslararası görüşlü avukatlar büyük talep görüyor. LL.M. Uluslararası Ticaret Hukuku, son derece karmaşık uluslararası işlem ve operasyonlarda faaliyet gösteren kuruluşlara değerli katkılar sağlayacak olan sofistike, küresel odaklı, teknoloji meraklısı, çok yönlü avukatlar yetiştirmek için tasarlanmıştır. Bu bütünsel program, bugünün hukuk uzmanlarının bir sonraki dalgasını dünya sahnesinde kalıcı bir iz bırakmaya hazırlar.

LL.M. Uluslararası Ticaret Hukuku, küresel yasal işlemlerin yönetimi için bir iş yaklaşımı almanıza izin verecektir. IE'nin çeşitli kampüs içi ve dinamik ortamını tecrübe etmenin yanı sıra, dünya çapındaki borsalarda ve yasal girişim kliniklerinde yer alma şansına sahip olacaksınız. Madrid'de, pratik, vaka tabanlı metodolojimiz büyük küresel şirketler, uluslararası hukuk firmaları, organizasyonlar, hükümet ve kamu sektörü kurumları veya STK'ları ile başa çıkmanıza yardımcı olacaktır.... [-]

İspanya Madrid
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
C/ María de Molina, 11 28006
Madrid, Community of Madrid, İspanya
Address
C/ Cardenal Zúñiga, 12 40003
Segovia, Castile and León, İspanya