Resmi açıklamayı okuyun

Abraham Lincoln Üniversitesi ulusal akredite Juris Doktor, Doçent, Lisans, Yüksek Lisans ve diploma / sertifika programları sunan bir online kurumdur.

Alu online lisans parçaları gelişmiş, kolay öğrenirler, interaktif teknolojiyi kullanarak, pratik ve uygun fiyatlı. hukuk, ceza hukuku, iş, IT, paralegal çalışmalar ve daha tamamen online derecesi kazanın.

Online Hukuk derecesi için tıklayın

ALU tamamen çevrimiçi Hukuk Lisans Diploması sağlayan üst Kaliforniya hukuk okullarından biri - biz yasal uzaktan eğitimin bir gurur öncü oldular. ALU unaccredited uzaktan öğrenme okul kategorisinde Kaliforniya State Bar Bar İnceleme Komitesi ile kayıtlıdır.

ALU Çevrimiçi Üniversite: Bakımı, Bağlan, oluşturma Alu misyonu geleneksel eğitim kurumları yeterince faydalanamayan olabilir öğrenciler için yaşam boyu öğrenme fırsatlarının sağlamaktır.

Her ALU öğretim ve personel hedefi çekici, ilgili talimat ve hakiki, kişiselleştirilmiş öğrenci desteği sunmaktır. Ders bakım Öğrencilerin özgün koşullar hakkında. ALU bağlanır aidiyet ve hizmet ettiğimiz toplumlar öğrenci başarı ve katkı kutlayan bir anlamda sunarak öğrencilerle birlikte. Bizim tutma oranları ve Mezunlarımızın ilişkilerin gurur duyuyoruz.

Abraham Lincoln Üniversitesi ilham ve zorlukları fethetmek ve hayat boyu öğrenmenin bir akademik topluluğun kendi hedeflerine ulaşmada onların tam potansiyellerine ulaşmaları için öğrencilerimizi teşvik eder. Böyle yaparak, biz geliştirmek ve toplumlara katkıda bulunmak ve yaratmak aradığımız gelecek.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Abraham Lincoln University

Paralegal Çalışmalar programında Diploma bir yasa ile ilgili bir ortamda yasal asistanı veya stajyer olarak giriş seviyesi bir pozisyon elde etmek için gerekli hukuk alan ... [+]

Paralegal Araştırmaları Programı Online Diploma

Paralegal Çalışmalar programında Diploma bir yasa ile ilgili bir ortamda yasal asistanı veya stajyer olarak giriş seviyesi bir pozisyon elde etmek için gerekli hukuk alanındaki temel oluşturmaktadır. Online üzerinde kampüs sınıfları paralegal çalışmaları alanında hızlandırılmış bir öğrenme ortamı sağlamaktadır. Paralegal öğrenciler Westlaw ile öğrenci hesabı verilir ve çevrimiçi yasal araştırma yapmak etkili hale gelir. Online Paralegal diploması ve kariyerini ilerletmek. Paralegal çalışmalarda bir online lisans Geleceğiniz için heyecan verici yeni bir kariyer yolu sağlayabilir öğrenmek için temsili bugün ALU yatış başvurun.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 dönem
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Juris Doctor

Abraham Lincoln University

Juris Doktor Programı 140 çeyrek birimlerini gerektirir ve üzerinde yaklaşık dört yıl tamamlandı. (Ayrıca California Bar Sınavı olarak bilinen Gbx) Genel Bar Sınavı, ahla ... [+]

Juris Doktor Derecesi

Juris Doktor Programı 140 çeyrek birimlerini gerektirir ve üzerinde yaklaşık dört yıl tamamlandı. (Ayrıca California Bar Sınavı olarak bilinen Gbx) Genel Bar Sınavı, ahlaki karakter değerlendirme, Çok durumlu Mesleki Sorumluluk Sınavı (MPRE) (aynı zamanda "Baby Bar" olarak bilinen FYLSX) Birinci Yıl Hukuku Öğrencilerin Sınavı geçtikten sonra ve aile destek yükümlülükleri ile gecikmiş olmaması, ALU mezunları Kaliforniya State Bar tam üye olmak için uygundur ve Kaliforniya'da uygulamaya uygundur.

Üniversite odaklı ve pratik çevrimiçi hukuk eğitimi ile çalışan yetişkinlere sağlar. Online uzaktan öğrenme kurum olarak Alu eğitim modelinde anlamlı bir farklılık öğrencinin öğrenme deneyimini geliştirmek için sağlanan üç sınıf seçenekleri bulunmaktadır. Öğrenciler may:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
4 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku