Resmi açıklamayı okuyun

Doğu dış

Misyonumuz

Albany Hukuk Fakültesi eğitir ve avukatlık, iş, kamu yararı ve hükümet yarının liderleri güçlendirir. Biz meslek, hükümete sınıf ve deneyimli tabanlı öğrenme yoluyla topluma, nişanlı burs ve mezunların ve destekçileri sağlam bir ağa bağlanmak. Albany Hukuk Fakültesi'nde Öğrenme personel, yöneticiler, mezunlar ve Mütevelli Heyeti tarafından desteklenen öğrenci ve öğretim üyeleri arasında bir ortak girişim. Öğrencilerimiz, yasal politika ve doktrin, mesleki yetkinlikler geniş ve adalete derin bir bağlılık ve etik değerleri gelişmiş bir anlayış geliştirmek.

Vizyonumuz

Albany Hukuk Bürosu, öğrenci merkezli öğrenme topluluğu olarak kabul edilir; değişen ihtiyaçlara ve fırsatlara ustaca cevap veren katı, yenilikçi bir hukuk eğitimi programı sunar. hukuk fakültesi ilgi ve arka planlar çeşitli bir yelpazede öğrencilere çekmek ve hukuk, işletme, kamu yararı ve hükümet olağanüstü kariyer için mezunları hazırlar Fırsat Pathways. fakülte bilim adamları ve hukuk ve adalet ilerleyen taahhüt öğretmenler tarafından Led, öğrenciler katkıda bulunmak ve küresel bir toplumda yol bilgi, beceri ve mesleki değerler gelişecektir. mezunları olarak onlar hukuk fakültesine, öğrencilerine, ve misyonuna başarısı için adanmış bir gelişen mezunlar topluluğu katılacak.


albanylaw02

Plan: Fırsat Pathways

Fırsat Geçiş Yolları, Albany Hukuk Bürosu için belirleyici bir özelliktir. Bulunduğumuz yere, bağımsızlığa ve topluluğa bakarak, öğrencilere ilham verecek, onları destekleyecek ve onları yönlendirecek Fırsat Yolları oluşturduk. Bu fırsat yolları, kariyer imkânlarıyla olgunlaşan piyasa araştırmaları yoluyla tespit edilen maddi alanları keşfedip takip etti. Bu Yollar, ticaret, vergi ve finans piyasalarını; Sivil ve cezai savunma; Hükümet, politika ve kamu hizmeti; sağlık; Yenilikçilik ve girişimcilik; Ve kamu yararına. Fırsat Pathways, eğitim ve rehberlik programlarımızı şekillendirir, stratejik ortaklıkları belirlememize yardımcı olur ve öğrencileri işverenlerle ve ömür boyu sürecek danışmanlarla ilişkilendiren profesyonel yollarla sonuçlandırır.

Fırsat Pathways ayrım alanları belirlemek ve başvuru, öğrenciler ve mezunlar için yön sağlar.

Fırsat Pathways şunlardır:

  • İş, Vergi ve Finansal Piyasalar;
  • Medeni ve Ceza Savunuculuk;
  • Hükümet, Politika ve Kamu Hizmeti;
  • Sağlık;
  • İnovasyon ve Girişimcilik;
  • ve Kamu Çıkarı Hukuku.

Fırsat Pathways, eğitim ve rehberlik programlarını bilgilendirir ve öğrencileri, işverenlerle ve ömür boyu rehberlerle bağlayan profesyonel yollarla sonuçlanır.

Öğrencilerin mesleki gelişim her Fırsat Yolunun özünde yer almaktadır. Hukuk Bürosu, Pathways'deki başarıya uygun arka planlarla öğrencileri işe aldıktan sonra, öğrencilere zengin bir müfredat, klinik ve saha yerleştirme fırsatları, fakülte danışmanları, mezun danışmanları, akran yakınlık grupları ve her Fırsat Yoluyla uyumlu profesyonel gelişim eğitimi verir. Bizim Klinik ve Adalet Merkezi, Mali Piyasalarda Yönetmeliği, Hukuk Öğretimi Mükemmellik Merkezi Enstitüsü Devlet Hukuk Merkezi, ve Mezunlar ve destekçileri tüm zengin ağı her Albany Hukuk Fakültesi öğrencisi tanınan mesleki gelişim ve fırsatlar yaratmaya katkıda bulunacak. Her Geçit, tüm öğrencilere açık olacak çeşitli maddi yasal izleri veya yoğunlukları içerir. Yolların herhangi takip ederken Örneğin, bir öğrenci uluslararası hukuk dersleri alabilir.

Bir hukuk okulun başarısının bir ölçüsü mezun olduktan sonra kendi seçtikleri alanlarda öğrenci yerleştirmek yeteneğidir. Albany Hukuk Fakültesi seçtikleri alanlarda istihdam elde etmek Mezunlarımızın rekabet avantajı optimize etmek onun Fırsat Pathways kullanarak ve hazırlık kararlıdır. Biz arzu kariyer yerleştirme ve mesleki ve kişisel başarı için fırsat maksimize etmek için her öğrenci ile birlikte çalışacaktır.

Bu planda belirlenen Pathways sabit veya statik değildir. Lisans gerektiği gibi, onlar güncel gerçeklerin ışığında hukuk okuldan sonra başarılı olmak için en titiz ve etkili akademik program ile öğrencilere sağlanmaktadır ve en iyi konumda Mezunlarımızın yerleştirerek sağlamak için yıllık olarak değerlendirilir ve değiştirilebilir veya değiştirilir meslek ve iş piyasasının.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Albany Law School

Siber Güvenlik'teki yeni bir online sertifika programı ... [+]

Siber Güvenlik'teki yeni bir online sertifika programı

yasaların ve politikanın etkisini anlamakBir işletme veya kuruluşun siber güvenlik ve gizlilik programını değerlendirmekdevlet, federal ve uluslararası siber güvenlik ve gizlilik kuralları ile birlikte endüstrinin en iyi uygulamalarını değerlendirmek,karar verme ve üst düzey karar vericilere, sürekli değişen bir risk, uyumluluk, yasal ve politika ortamına hızla uyum sağlamak için bir işletme veya kuruluşun nasıl yönlendirileceği konusunda tavsiyede bulunmalarını tavsiye eder.

Program, toplam dokuz kredi saat için üç dersten oluşur ve tam zamanlı, uzaktan öğrenme biçiminde sunulur ve öğrencilerin ders programlarına en uygun zamanlarında dersleri tamamlamasına olanak tanır. Her dersin tamamlanması 14 hafta sürer ve aynı zamanda üç dersin de bir akademik yarıyılda tamamlanabilmesi için eş zamanlı olarak alınabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Albany
Eylül 2020
Ingilizce
6 - 12 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Albany Law School

hukuk fakültesi mükemmellik zengin bir geçmişe sahip bir titiz bir müfredat sunmaktadır. Öğrenciler seçkin bir fakülte topluluk odaklı ve kararlı öğrencileri ve mentorluk ... [+]

akademik Gereksinimleri

hukuk fakültesi mükemmellik zengin bir geçmişe sahip bir titiz bir müfredat sunmaktadır. Öğrenciler seçkin bir fakülte topluluk odaklı ve kararlı öğrencileri ve mentorluk, staj ve potansiyel istihdam sağlayabilir başarılı mezunlar ağı katılacak.

New York eyalet başkentinin kalbinde yer alan hukuk fakültesi 1851 yılından bu yana liderleri yetiştirmektedir. 10.400 mezun ülke genelinde uygulamaya sahip, bu güçlü ağ öğrenciler için bir fırsat topluluk sağlar. Albany Üniversitesi ile bir üyelik anlaşması paylaşılan programlar içerir ve öğrenci ve öğretim için erişim birbirlerinden öğrenmek için.

hukuk fakültesi uluslararası bölge, ulus ve boyunca parlak kariyerini başlatırken kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. Başkanlar, CEO'lar, finans yöneticileri ve işletme sahipleri başarısı için onların Albany Hukuk Fakültesi deneyimini kredi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Albany
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Albany Law School

LL.M. Program birkaç farklı çalışma seçeneği sunuyor. Adaylar, hükümet idaresi ve yönetmeliği, sağlık hukuku, fikri mülkiyet hukuku ya da uluslararası hukukta uzmanlaşabi ... [+]

LL.M. Program birkaç farklı çalışma seçeneği sunuyor. Adaylar, hükümet idaresi ve yönetmeliği, sağlık hukuku, fikri mülkiyet hukuku ya da uluslararası hukukta uzmanlaşabilirler ya da bu özel programlar dışında bir eğitim kursu tasarlayabilirler.

Adaylar, dünyanın herhangi bir yerinden tam çevrimiçi Siber Güvenlik ve Veri Gizliliği Hukuku LLM alabilir.

Yüksek Lisans Adayların onaylanmış kurslarda 24 kredi kazanmaları gerekmektedir. Öğrencilerin, fakülte denetimli araştırma ve yazma projelerine katılarak altı katına kadar akademik krediler kazanmaları şiddetle tavsiye edilir. En az 2.0 ağırlıklı, güncel ve kümülatif bir GPA gereklidir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Albany
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Albany Law School

Juris Doktor (JD) başarıyla hukuk çalışmayı tamamlamıştır bir öğrenciye verilen ilk profesyonel hukuk derecesidir. Albany Hukuk Fakültesi JD derecesi veren üç ve dört yıl ... [+]

Juris Doktor (JD) başarıyla hukuk çalışmayı tamamlamıştır bir öğrenciye verilen ilk profesyonel hukuk derecesidir. Albany Hukuk Fakültesi JD derecesi veren üç ve dört yıllık programlar sunmaktadır.

Kuzey Amerika, Albany Kanunu'nda eski bağımsız hukuk fakültesi fazla 160 yıldır mükemmel avukatlar öğrencileri eğitmek ve üretmektedir. New York Eyaleti başkenti 100 mil içinde sadece hukuk fakültesine olarak, Albany Hukuk eyalet ve federal mahkemeler, yasama, devlet kurumları ve güçlü bir özel sektöre öğrencilerin ulaşım imkanı sunmaktadır. Burada son derece destekleyici bir ortamda entelektüel titiz müfredat bulacaksınız; özel öğrenci sıkı dostluk topluluğu; ve erişilebilir öğretim.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Albany
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Albany Law School

Albany Law School , dünyanın en büyük finans merkezlerinden birine ev sahipliği yapan New York'un başkentinde yer almaktadır. Finansal Uyum ve Risk Yönetimi programımız, ... [+]

genel bakış

Albany Law School , dünyanın en büyük finans merkezlerinden birine ev sahipliği yapan New York'un başkentinde yer almaktadır. Finansal Uyum ve Risk Yönetimi programımız, çalışan profesyonellerin kariyerini ilerletmek için tasarlanmış en yüksek kalitede eğitim sağlamak için bu konumu güçlendirir. Finansal kurumlar için finansal uygunluk maliyetinin önümüzdeki beş yıl içinde iki katına çıkması bekleniyor. Programımız, finansal hizmetler alanındaki bu büyüyen ihtiyacı karşılayacak araçlar ile finansal hizmetler uzmanlarını donatmak için tasarlanmıştır.

Yüksek Lisans dereceJD veya LL.B. gereklidirBir yılda tamamlandıGerekli derslerTezKalan kurslar, aşağıdan seçin... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Albany
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku