Resmi açıklamayı okuyun

Fırsat. Topluluk. Yenilik.

Uluslararası ve yerel hukuk mezunları için tasarlanan LL.M. programlar, zengin hukuk uzmanlığı dersleri ve seminerler ile deneyimsel öğrenme fırsatları içeren esnek müfredatlara sahiptir. Bir öğrenci olarak, eğitim konusunda tutkulu olan ve LL.M.'nin küresel bir ağını da içeren bir araya getiren, benzersiz bir şekilde işbirliği yapan bir hukuk fakültesi topluluğu tarafından destekleneceksiniz. mezunlar. LL.M. AUWCL'deki programlar, öğrencilerin önde gelen avukatlar, politika yapıcılar, iş dünyası liderleri ve diplomatlarla etkileşime girmesi için değerli fırsatlar sunan zengin bir dizi ders, deneyimsel öğrenme fırsatları ve özel etkinlikler içeriyor. AUWCL'den bir derecenin sizin için ne yapabileceğini keşfetmeye davet ediyoruz.

Uluslararası öğrenci yurt içi LL.M. AUWCL'deki programlar NY Bar Sınavına hak kazanabilir. Bu öğrencilerin çoğu Amerikan Hukuk Kurumları, Yasal Araştırma ve Yazma, Yasal Etik ve ABD sisteminin temelleri iki ders alır.

Nasıl Başvurulur?

Yüksek Lisans Uygunluk şartları

LL.M.'den mezun olabilmek için, başvuru sahipleri şunları yapmalıdır:

· Amerikan Barolar Birliği (ABA) tarafından akredite edilmiş bir ABD hukuk okulundan ya da eşdeğer standartlara sahip bir yabancı hukuk okulundan birinci dereceden bir Juris Doktoru (JD) tutun.

· Son başvuru tarihini doldurmadan tamamlanmış bir başvuru formunu destekleyici belgelerle birlikte gönderin.

· Uluslararası başvuru sahipleri, İngilizce Yeterlik Gerekliliklerini yerine getirmelidir.

· Başvuru sahipleri LL.M. Uluslararası İnsan Haklarında

Yüksek Lisans Burs Olanakları

  • İhtiyaç ve Başarı Tabanlı Burslar: Beş LL.M. programlar burs veriyor. Bu kısmi öğrenim hibeleri sınırlı sayıda LL.M. öğrenciler. Burs başvuruları LL.M. uygulama. Burslar akademik hak ve maddi ihtiyaca göre verilir. Burslar hakkında daha fazla bilgi için lütfen burs sitemizi ziyaret ediniz.

  • ILSP Mezunlar Fonu: LL.M. Uluslararası Hukuk Çalışmaları altı tam öğretim bursu sunmaktadır. Mezunlar Fonu Bursları, uluslararası hukuktaki konuların ilerlemesine yönelik titiz akademik kararlılık gösteren yeni kabul gören öğrencilere verilir. Burs başvuruları tamamlanmış bir LLM başvurusu ile birlikte sunulmalıdır. Eksik başvurular dikkate alınmayacaktır. Son başvuru tarihi sonbaharda 1 Mart, bahar için 1 Ekim. Başvuru hakkında ayrıntılı kurallar ve başvuru bilgileri için Mezunlar Fonu Bursu sayfasını ziyaret edin.

  • Yüksek Lisans Hukuk Bursu

  • Yaz Okulu Bursları: Hukuk okulumuzda bir yaz programına katılan adaylar belirli burslara hak kazanabilirler.

Tarihler

Vize şartları nedeniyle, LL.M. Programların, vize talebinde bulunmaları gereken tüm uluslararası başvuru sahipleri için daha erken bir başvuru tarihi vardır.

Güz Kabul Son Başvuruları

· Uluslararası öğrenciler 1 Mayıs

· ABD Vatandaşı / Daimi Yerleşik Öğrenciler 1 Temmuz *

Bahar Kabul Tarihi

· Uluslararası Öğrenciler 1 Ekim

· ABD Vatandaşı / Sürekli Yerleşik Öğrenciler 1 Kasım *

· Hybrid LL.M. 1 Aralık

* Bazı durumlarda, program ABD vatandaşları ve Daimi Sakinler için son başvuru tarihini uzatabilir. Bu istisna için hak olup olamayacağınızı görmek için doğrudan Lisansüstü Kabul Ofisi ile iletişime geçin. Vize işlem süreleri nedeniyle, vize gerektiren herhangi bir başvuran, ilan edilen son tarihlere uymalıdır.

· Resmi Kayıtlı Akademik Kayıtlar

Başvuru sahipleri, tüm ders, sınav ve işaretlerin bir kaydı da dahil olmak üzere, katılan tüm hukuk, lisansüstü ve lisans okullarının resmi transkriptlerini veya noter tasdikli tam boyutlu kopyalarını sunmalıdır.

"Resmi", orijinal belgenin bir kopyası anlamına gelir; okulun bir memuru tarafından veya bir noter tarafından onaylanır. Faks yoluyla alınan kopyalar ve akademik kayıtların fotokopileri kabul edilmeyecektir. Transkriptler okulun ana dilinde yazılmalıdır. Bu dil İngilizce değilse belgelere sertifikalı bir çeviri eşlik etmelidir. Kurumlar, gerekli belgeleri doğrudan Lisansüstü Kabul Ofisine göndermelidir.

LSAC aracılığıyla çevrimiçi başvuru yapan uluslararası başvuru sahipleri, LSAC Belge Birleştirme Hizmeti aracılığıyla not dökümlerini gönderme seçeneğine sahiptir. Bu hizmet, çevrimiçi hizmetleri kullanmak için LSAC kayıt ücretine dahildir. Buna ek olarak, LSAC sistemini kullanan uluslararası başvuru sahipleri, LSAC Uluslararası Transkript Doğrulama ve Değerlendirme Hizmetine ek bir ücret karşılığında kaydolmayı seçebilir (gerekli değildir). Bu sistemi kullanarak, LSAC, uluslararası akademik kayıtları doğrulayacak ve değerlendirecektir.

Gerekli olmamasına rağmen, LL.M. Programlar, EducationUSA ve WES'dan alınan transkriptleri ve sertifikalı kopyaları kabul eder. Başvuru sahibi, başvuruyu düzenlemek için doğrudan WES ile iletişime geçmelidir. EducationUSA ve WES çevrimiçi hakkında daha fazla bilgi edinin.

· 2 Tavsiye Mektubu

Başvuru sahipleri, hukuk profesörlerinden, işverenlerinden veya başvuranın akademik ve mesleki niteliklerini bilen diğer kişilerden en az iki tavsiye mektubu sunmalıdır. Kişisel referanslar kabul edilmeyecektir. Başvuran LL.M.'ye referansları tanımalıdır. Her bir referansa, başvuranın, mezuniyet alanındaki yasal çalışmalara devam etme ihtimaline özel olarak hitap edin ve programlayın. Başvuran ayrıca, kabul komitesinin mektuplara önemli derecede ağırlık verdiğini de açıklamalıdır. Tavsiye mektupları müracaattan sonra mühürlü ve imzalı zarflar halinde gönderilebilir veya doğrudan Lisansüstü Kabul Ofisine gönderilebilir.

· Kişisel Bildirim

Adaylar, aşağıdakileri ele alan 1-2 sayfalık tek aralıklı bir makale göndermelidir:

· Neden bir LL.M. American University Washington College of Law .

· LL.M. kısa ve uzun vadeli mesleki ve kişisel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

· İstediğiniz istihdam ve diğer deneyimler, özellikle başvurunuzla alâkalı.

· 55,00 $ Başvuru Ücreti

Başvuru için her başvuruya çevrimiçi başvuru formu aracılığıyla çevrimiçi olarak ödenebilecek 55 ABD Doları tutarında bir başvuru ücreti getirilmelidir. Başvuru ücreti iade yapılmaz. Gerekirse, "Washington Hukuk Koleji" ne ödenecek bir çek ya da ABD para havalesi programı postayla gönderilebilir. Tüm çekler Birleşik Devletler'de şubesi bulunan bir banka tarafından çekilmelidir. Thomas Cook ve Barclay'ın çek çekleri de kabul edilebilir ödeme şekilleri. Nakit kabul edilemez.

· Resmi İngilizce Yeterlik Kanıtı

Vatandaşlığına bakılmaksızın, ana dili İngilizce olmayan başvuru sahipleri TOEFL, IELTS, PTE veya Kansas sınavına girmeli ve aşağıda belirtilen minimum puanı karşılamalıdır.

Bu politikaya ilişkin istisnalar, aşağıdaki adaylara verilecektir:

· A. İngilizce'nin öğretim dili ve üniversitenin bulunduğu ülkenin resmi dili İngilizce olduğu bir kurumdan (üniversitenin istisnası olan ülkelerin tam listesine bakınız) bir kurumdan birinci derece okul mezunu olmak

· B. Bir ABD bölgesel akreditasyon ajansı tarafından akredite edilmiş bir kurumdan bir lisans, yüksek lisans veya doktora derecesi elde edin (Lütfen ülkelerin eksiksiz bir listesi için web sitesini ziyaret edin).

İngilizce dil sınavı puanı iki yıldan eski olmayabilir. Bir test tarihi düzenlemek veya puanları Amerikan Üniversitesine göndermek için lütfen aşağıdaki siteleri ziyaret edin.

· Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi (TOEFL) American University Washington College of Law kurum kodu 8188 olup, bölüm kodu 03'dur.

· Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS)

· Pearsons Test of English (PTE)

İngilizce Dil Minimum Puanları

Kabul için dikkate alınması gereken asgari puanlar aşağıdaki gibidir:

· TOEFL 84 ibt veya 563 kağıt bazlı

· IELTS 6.5

· PTE Akademik 56

Her bir alt bölümde Kansas 70 ya da daha yüksek; Toplam puan üzerinden 350 ya da daha fazla

Lütfen dikkat: Yukarıdaki puanlar kabul sınavının en az puanıdır. Minimum puanın karşılanması, programa kabul edilmesini garanti etmez. Minimum şartı yerine getirmiyorsanız, lütfen American University aracılığıyla sunulan İngilizce Dil Programları ile ilgili Lisansüstü Kabul Ofisi ile iletişime geçin.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

American University Washington College of Law

American University Washington College of Law (AUWCL), fikri mülkiyet ve bilgi yasasının incelenmesi için dünyanın önde gelen merkezlerinden biri aracılığıyla, Fikri Mülk ... [+]

American University Washington College of Law (AUWCL), fikri mülkiyet ve bilgi yasalarının incelenmesi için dünyanın önde gelen merkezlerinden biri aracılığıyla , Fikri Mülkiyet alanında benzersiz bir Yüksek Lisans Derecesi (LL.M.) sunmaktadır . Başvurular, Bilişim Adalet Bursları için kabul edilmektedir - seçkin adaylar için hakemli bir burs, staj ve rehberlik programı.

Seçkin adaylar, gerekli kredilerin yarısına kadar öğrenim desteğini ve Danışmanlık alanını ilgilendiren bir etkinliği organize etme fırsatı içeren Bilişim Adalet Bursu'na hak kazanabilirler.

Yüksek Lisans Program Özellikleri

Kredi Gereklilikleri

AUWCL, ABA onaylı bir LL.M. sunmaktadır. Fikri mülkiyet hukukunda derece. Derece ödülü gerektirir:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
American University Washington College of Law

Washington DC'nin merkezinde, LL.M. Hukuk Programında ... [+]

LL.M. Fark ile

American University Washington College of Law Hukuk ve Devlet American University Washington College of Law Yüksek Lisans Programı (LL.M.) , halkın geniş tabanlı bir incelemesiyle hukuk, siyaset ve her düzeydeki hükümetin kesiştiği noktada konuları kavramaya hazırlanacaktır Birleşik Devletler hukuku.

Bu bir LL.M. farkla. ABD hükümetine ve siyasetine, demokrasinin dinamikleri ve hukukun üstünlüğüne ilişkin anlamlara büyük önem veren yerli ve yabancı hukuk mezunları için tasarlanan LL.M. Kanun ve Hükümet, öğrencileri zamanın en önemli kamu politikası konularının kapsamlı ve derin bir incelemesine götürür. Düzenleyici eğitim ilkemiz, düzenleyici yasalar alanındaki en iyi hazırlanmış avukatların ve analistlerin, belirli konularda sağlam bir kavrayışa sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda Birleşik Devletler'de kamu hukukunu tanımlayan teorilerin, siyasi güçlerin ve kurumsal gerçeklerin ustalıklarına sahip olmalarıdır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
American University Washington College of Law

Hukuk fakültesinin Stephen S. Weinstein Deneme Savunuculuğu Programı tarafından idare edilen American University Washington College of Law Savunuculuk Yasaları Yüksek Lis ... [+]

Hukuk fakültesinin Stephen S. Weinstein Deneme Savunuculuğu Programı tarafından idare edilen American University Washington College of Law Savunuculuk Yasaları Yüksek Lisans (Advocacy LL.M. Program) , titiz bir akademik bileşen ve pratik dava eğitimi geniş bir alanını birleştirir. Program, hukuk bursu ve öğretim deneyimi kazanmak için bir dizi ders, externship ve fırsatlar sunmaktadır. Advocacy LL.M'nin önemli odak noktaları. Program, dava açmada ve etik davalı avukatların eğitilmesinde modern teknolojinin kullanılmasıdır. Programın yenilikçi müfredatı, mezunlara tüm dava konularına hazırlıklı olmalarına yardımcı olacaktır.

Savunuculuk LL.M. öğrencilere maksimum esneklik sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrencilerin ve uygulayıcıların farklı ihtiyaç ve çıkarlarını hesaba katmak için geliştirildi. Program katılımcıları, 17 çekirdek deneme savunuculuğu dersi ve 40 dava temelli ders listesinden bireyselleştirilmiş bir müfredat seçebilirler. Her öğrenci LL.M'yi almadan önce Deneme Avukatlıkları İçin Davranış Savunucuları ve Etiklerini tamamlamalıdır. derecesi. LL.M.'yi ödüllendirmek için bir öğrencinin, tam veya yarı zamanlı olarak çalışmaya devam ederken en az 24 kredi kazanması gerekir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
American University Washington College of Law

Bu program, insan hakları savunucuları, avukatlar ve hükümet temsilcileri tartışmak ve insan onurunun yeni standartlar şekillendirecek olan çok kültürlü ve çok dilli bir ... [+]

İnsan Hakları ve Uluslararası İnsani Hukuk Akademisi İleri Araştırmalar Programı koordine Son 15 yıl içinde, insan haklarına belirli bir ilgi ile, özellikle yurt dışında, profesyoneller için eğitim ve öğretim için açık bir ihtiyaç saptanmıştır.

Bu program, insan hakları savunucuları, avukatlar ve hükümet temsilcileri tartışmak ve insan onurunun yeni standartlar şekillendirecek olan çok kültürlü ve çok dilli bir ülke olarak uluslararası insan hakları hukukuna doğasını tanıması uluslararası toplumun tüm Devletleri Onlar saygı gerekir. Yüksek Lisans İnsan Hakları ve İnsani Hukuk su götürmez bir şekilde ABD'de ve dünya eğitimine etrafında uluslararası insan hakları hukuku uzmanı ihtiyacını giderir tamamen İspanyolca başardı.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 24 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
American University Washington College of Law

LL.'nin önde gelen uluslararası hukuklardan biri olarak. Uluslararası Hukuk Araştırmaları Programı, uluslararası ticaret hukuku, uluslararası ticaret ve yatırım, ulus ... [+]

Dünyanın Eğitim Yasası ile Buluştuğu Yerlerde

LL.'nin önde gelen uluslararası hukuklardan biri olarak. Uluslararası Hukuk Çalışmaları Programı (ILSP), uluslararası hukuk dersleri ve seminerleri, deneyimsel öğrenme fırsatları ve uluslararası avukatlar, diplomatlar, iş dünyası liderleri ile etkileşimi teşvik eden özel etkinlikler içeren kapsamlı bir eğitim sunmaktadır. kural koyucular. Seçkin öğretim üyelerimiz ve yönetimimiz, Washington metropolitan bölgesinde ve yurt dışında çeşitli uluslararası, hükümet ve sivil toplum örgütleriyle güçlü bağlar kurdu.

Uzmanlık

Bir uzmanlık gerektirmemekle birlikte, Uluslararası Hukuk Çalışmaları programındaki öğrencilerimizin birçoğu, çalışmalarını, aşağıda listelenen sekiz uluslararası hukuk alanından birine odaklamayı seçmektedirler. ILSP LLM derecesi için bir Uzmanlık Sertifikası kazanmak için, öğrenciler 12 krediyi tamamlamalıdırlar kendi uzmanlık alanındaki ders çalışma.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
American University Washington College of Law

American University iki farklı insan hakları pisti sunuyor - Melez LL.M. Uluslararası İnsan Hakları ve İnsancıl Hukukta ve Uluslararası Hukuk Çalışmaları Programı'nda ... [+]

American University iki farklı insan hakları pisti sunuyor - Melez LL.M. Uluslararası İnsan Hakları ve İnsancıl Hukukta ve Uluslararası Hukuk Çalışmaları Programı'nda yerleşik İnsan Hakları Uzmanlığında. Her iki program da bugün Amerika Birleşik Devletleri'nde ve dünyada uluslararası insan hakları hukuku alanında uzmanlaşmış eğitim ihtiyacına işaret ediyor. Yerinde (konut) ve çevrimiçi bileşenler içeren hibrid program, esnek ve kullanışlı bir formatta yüksek kaliteli bir müfredat sağlar. Her iki programdaki öğrenciler akademi, uluslararası mahkemeler, sivil toplum örgütleri ve uluslararası örgütlerden gelen insan hakları ve insancıl hukuk uzmanları da dahil olmak üzere 40'dan fazla dünyaca ünlü uzmanla etkileşime giriyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Bilgi iste
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 24 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

AUWCL Ribbon Cutting Highlight Video 2 12 16