American University Washington College of Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Fırsat. Topluluk. Yenilik.

Uluslararası ve yerel hukuk mezunları için tasarlanan LL.M. programlar, zengin hukuk uzmanlığı dersleri ve seminerler ile deneyimsel öğrenme fırsatları içeren esnek müfredatlara sahiptir. Bir öğrenci olarak, eğitim konusunda tutkulu olan ve LL.M.'nin küresel bir ağını da içeren bir araya getiren, benzersiz bir şekilde işbirliği yapan bir hukuk fakültesi topluluğu tarafından destekleneceksiniz. mezunlar. LL.M. AUWCL'deki programlar, öğrencilerin önde gelen avukatlar, politika yapıcılar, iş dünyası liderleri ve diplomatlarla etkileşime girmesi için değerli fırsatlar sunan zengin bir dizi ders, deneyimsel öğrenme fırsatları ve özel etkinlikler içeriyor. AUWCL'den bir derecenin sizin için ne yapabileceğini keşfetmeye davet ediyoruz.

Uluslararası öğrenci yurt içi LL.M. AUWCL'deki programlar NY Bar Sınavına hak kazanabilir. Bu öğrencilerin çoğu Amerikan Hukuk Kurumları, Yasal Araştırma ve Yazma, Yasal Etik ve ABD sisteminin temelleri iki ders alır.

Nasıl Başvurulur?

Yüksek Lisans Uygunluk şartları

LL.M.'den mezun olabilmek için, başvuru sahipleri şunları yapmalıdır:

· Amerikan Barolar Birliği (ABA) tarafından akredite edilmiş bir ABD hukuk okulundan ya da eşdeğer standartlara sahip bir yabancı hukuk okulundan birinci dereceden bir Juris Doktoru (JD) tutun.

· Son başvuru tarihini doldurmadan tamamlanmış bir başvuru formunu destekleyici belgelerle birlikte gönderin.

· Uluslararası başvuru sahipleri, İngilizce Yeterlik Gerekliliklerini yerine getirmelidir.

· Başvuru sahipleri LL.M. Uluslararası İnsan Haklarında

Yüksek Lisans Burs Olanakları

  • İhtiyaç ve Başarı Tabanlı Burslar: Beş LL.M. programlar burs veriyor. Bu kısmi öğrenim hibeleri sınırlı sayıda LL.M. öğrenciler. Burs başvuruları LL.M. uygulama. Burslar akademik hak ve maddi ihtiyaca göre verilir. Burslar hakkında daha fazla bilgi için lütfen burs sitemizi ziyaret ediniz.

  • ILSP Mezunlar Fonu: LL.M. Uluslararası Hukuk Çalışmaları altı tam öğretim bursu sunmaktadır. Mezunlar Fonu Bursları, uluslararası hukuktaki konuların ilerlemesine yönelik titiz akademik kararlılık gösteren yeni kabul gören öğrencilere verilir. Burs başvuruları tamamlanmış bir LLM başvurusu ile birlikte sunulmalıdır. Eksik başvurular dikkate alınmayacaktır. Son başvuru tarihi sonbaharda 1 Mart, bahar için 1 Ekim. Başvuru hakkında ayrıntılı kurallar ve başvuru bilgileri için Mezunlar Fonu Bursu sayfasını ziyaret edin.

  • Yüksek Lisans Hukuk Bursu

  • Yaz Okulu Bursları: Hukuk okulumuzda bir yaz programına katılan adaylar belirli burslara hak kazanabilirler.

Tarihler

Vize şartları nedeniyle, LL.M. Programların, vize talebinde bulunmaları gereken tüm uluslararası başvuru sahipleri için daha erken bir başvuru tarihi vardır.

Güz Kabul Son Başvuruları

· Uluslararası öğrenciler 1 Mayıs

· ABD Vatandaşı / Daimi Yerleşik Öğrenciler 1 Temmuz *

Bahar Kabul Tarihi

· Uluslararası Öğrenciler 1 Ekim

· ABD Vatandaşı / Sürekli Yerleşik Öğrenciler 1 Kasım *

· Hybrid LL.M. 1 Aralık

* Bazı durumlarda, program ABD vatandaşları ve Daimi Sakinler için son başvuru tarihini uzatabilir. Bu istisna için hak olup olamayacağınızı görmek için doğrudan Lisansüstü Kabul Ofisi ile iletişime geçin. Vize işlem süreleri nedeniyle, vize gerektiren herhangi bir başvuran, ilan edilen son tarihlere uymalıdır.

· Resmi Kayıtlı Akademik Kayıtlar

Başvuru sahipleri, tüm ders, sınav ve işaretlerin bir kaydı da dahil olmak üzere, katılan tüm hukuk, lisansüstü ve lisans okullarının resmi transkriptlerini veya noter tasdikli tam boyutlu kopyalarını sunmalıdır.

"Resmi", orijinal belgenin bir kopyası anlamına gelir; okulun bir memuru tarafından veya bir noter tarafından onaylanır. Faks yoluyla alınan kopyalar ve akademik kayıtların fotokopileri kabul edilmeyecektir. Transkriptler okulun ana dilinde yazılmalıdır. Bu dil İngilizce değilse belgelere sertifikalı bir çeviri eşlik etmelidir. Kurumlar, gerekli belgeleri doğrudan Lisansüstü Kabul Ofisine göndermelidir.

LSAC aracılığıyla çevrimiçi başvuru yapan uluslararası başvuru sahipleri, LSAC Belge Birleştirme Hizmeti aracılığıyla not dökümlerini gönderme seçeneğine sahiptir. Bu hizmet, çevrimiçi hizmetleri kullanmak için LSAC kayıt ücretine dahildir. Buna ek olarak, LSAC sistemini kullanan uluslararası başvuru sahipleri, LSAC Uluslararası Transkript Doğrulama ve Değerlendirme Hizmetine ek bir ücret karşılığında kaydolmayı seçebilir (gerekli değildir). Bu sistemi kullanarak, LSAC, uluslararası akademik kayıtları doğrulayacak ve değerlendirecektir.

Gerekli olmamasına rağmen, LL.M. Programlar, EducationUSA ve WES'dan alınan transkriptleri ve sertifikalı kopyaları kabul eder. Başvuru sahibi, başvuruyu düzenlemek için doğrudan WES ile iletişime geçmelidir. EducationUSA ve WES çevrimiçi hakkında daha fazla bilgi edinin.

· 2 Tavsiye Mektubu

Başvuru sahipleri, hukuk profesörlerinden, işverenlerinden veya başvuranın akademik ve mesleki niteliklerini bilen diğer kişilerden en az iki tavsiye mektubu sunmalıdır. Kişisel referanslar kabul edilmeyecektir. Başvuran LL.M.'ye referansları tanımalıdır. Her bir referansa, başvuranın, mezuniyet alanındaki yasal çalışmalara devam etme ihtimaline özel olarak hitap edin ve programlayın. Başvuran ayrıca, kabul komitesinin mektuplara önemli derecede ağırlık verdiğini de açıklamalıdır. Tavsiye mektupları müracaattan sonra mühürlü ve imzalı zarflar halinde gönderilebilir veya doğrudan Lisansüstü Kabul Ofisine gönderilebilir.

· Kişisel Bildirim

Adaylar, aşağıdakileri ele alan 1-2 sayfalık tek aralıklı bir makale göndermelidir:

· Neden bir LL.M. American University Washington College of Law .

· LL.M. kısa ve uzun vadeli mesleki ve kişisel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

· İstediğiniz istihdam ve diğer deneyimler, özellikle başvurunuzla alâkalı.

· 55,00 $ Başvuru Ücreti

Başvuru için her başvuruya çevrimiçi başvuru formu aracılığıyla çevrimiçi olarak ödenebilecek 55 ABD Doları tutarında bir başvuru ücreti getirilmelidir. Başvuru ücreti iade yapılmaz. Gerekirse, "Washington Hukuk Koleji" ne ödenecek bir çek ya da ABD para havalesi programı postayla gönderilebilir. Tüm çekler Birleşik Devletler'de şubesi bulunan bir banka tarafından çekilmelidir. Thomas Cook ve Barclay'ın çek çekleri de kabul edilebilir ödeme şekilleri. Nakit kabul edilemez.

· Resmi İngilizce Yeterlik Kanıtı

Vatandaşlığına bakılmaksızın, ana dili İngilizce olmayan başvuru sahipleri TOEFL, IELTS, PTE veya Kansas sınavına girmeli ve aşağıda belirtilen minimum puanı karşılamalıdır.

Bu politikaya ilişkin istisnalar, aşağıdaki adaylara verilecektir:

· A. İngilizce'nin öğretim dili ve üniversitenin bulunduğu ülkenin resmi dili İngilizce olduğu bir kurumdan (üniversitenin istisnası olan ülkelerin tam listesine bakınız) bir kurumdan birinci derece okul mezunu olmak

· B. Bir ABD bölgesel akreditasyon ajansı tarafından akredite edilmiş bir kurumdan bir lisans, yüksek lisans veya doktora derecesi elde edin (Lütfen ülkelerin eksiksiz bir listesi için web sitesini ziyaret edin).

İngilizce dil sınavı puanı iki yıldan eski olmayabilir. Bir test tarihi düzenlemek veya puanları Amerikan Üniversitesine göndermek için lütfen aşağıdaki siteleri ziyaret edin.

· Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi (TOEFL) American University Washington College of Law kurum kodu 8188 olup, bölüm kodu 03'dur.

· Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS)

· Pearsons Test of English (PTE)

İngilizce Dil Minimum Puanları

Kabul için dikkate alınması gereken asgari puanlar aşağıdaki gibidir:

· TOEFL 84 ibt veya 563 kağıt bazlı

· IELTS 6.5

· PTE Akademik 56

Her bir alt bölümde Kansas 70 ya da daha yüksek; Toplam puan üzerinden 350 ya da daha fazla

Lütfen dikkat: Yukarıdaki puanlar kabul sınavının en az puanıdır. Minimum puanın karşılanması, programa kabul edilmesini garanti etmez. Minimum şartı yerine getirmiyorsanız, lütfen American University aracılığıyla sunulan İngilizce Dil Programları ile ilgili Lisansüstü Kabul Ofisi ile iletişime geçin.

Konumlar

Washington

Address
4300 Nebraska Ave NW
Washington DC 20016

Washington, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri