Resmi açıklamayı okuyun

Model Hukuk Fakültesi: Bizim uluslararası hukuk, sağlık hukuku ve fikri mülkiyet hukuku programları milletin üst arasındadır. Ulusal Hukukçular dergisi en iyi kamu faiz yasası fırsatları sunmak en iyi 25 hukuk okulları arasında bizi adında. Dergi ayrıca iyi pratik eğitim sunmak ilk "hukuk fakültelerinin onur rulo" arasında bize listelendi.

Heyecanlı Yeri: Biz Üniversite Circle, Cleveland, Ohio gelişen bir kültür semtinde yer almaktadır. Cleveland'ın "sanat ve kültür ile beslenen dönüş" New York Times, Los Angeles Times, Fodor'ın ve Travel and Leisure tarafından 2015 yılında ziyaret etmek için bir yer olarak, dünya çapında şehirler arasında, seçilen var.

Geniş Müfredat: Biz JD, Yüksek Lisans ve SJD derece sunuyoruz. Yüksek Lisans öğrencileri JD ve SJD öğrencilerle sınıfların çoğu alır. Uluslararası İş Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, ABD ve Küresel Hukuk Araştırmaları ve Uluslararası Ceza Hukuku: Biz dört LLM derece sunuyoruz.

Gurur Tarihi: İlk Güz 1992 yılında sunulan ABD ve Küresel Hukuki Araştırmalar derecesi, sadece yabancı hukuk fakültelerinin mezunları için Amerika Birleşik Devletleri'nde sunulan ilk Yüksek Lisans dereceleri arasında yer aldı. Diğer LLM derece neredeyse 10 yıldır teklif edilmiştir. Böyle Madrid Comillas Papalık Üniversitesi, Londra Middlesex Üniversitesi, Paris Dauphine, Şangay Siyaset Bilimi ve Hukuk Doğu Çin Üniversitesi Üniversitesi ve Chongqin Siyaset Bilimi ve Hukuk Southwest Üniversitesi gibi - - Biz yurtdışında önde gelen hukuk okullar ile ortaklıklar sahiptirler hangi bizim Yüksek Lisans öğrencilerinin birçok kayıt.

Bizim Büyüyen Durum: Biz beş kıtada onlarca ülkeden 1,000 Yüksek Lisans öğrencileri mezun oldu. Mezunlarımız pratik ve önde gelen hukuk firmalarından, şirketler ve üniversitelerde hukuk öğretmek. 2015-2016 yılında Dışişleri Yüksek Lisans Hukuki Araştırmalar Bürosu 73 llms ve 25 SJD öğrencileri alındı.

Uzman Fakültesi: Bizim hukuk fakültesi akademik etkisi ulus 25. sıralanır. Onlar kendi alanlarında uzman belirtilmiştir ve ilk öncelik öğrencilerimizin başarısıdır. Biz profesörler, yöneticiler, personel, öğrenci ve mezunlar arasında işbirliğini teşvik eden bir karşılama samimi bir ortam var. Bizim hukuk fakültesine katılmak zaman, bizim yasal ailesinin bir parçasıdır.

Bir Bağlantılı Kurum: Biz Case Western Reserve Üniversitesi'nde, 5800 üzerinde lisans ve profesyonel öğrenci ve 5.000 'den fazla lisans ile yüksek rütbeli araştırma kurumu bir parçasıdır. Üniversite, aynı zamanda ev Weatherhead Yönetimi Yüksekokulu, Mühendislik Vaka Okulu, Diş Hekimliği, Hemşirelik Francis Payne Bolton Okulu, Tıp Fakültesi, Lisansüstü Eğitim Okulu, Jack, Joseph ve Uygulamalı Sosyal Bilimler Morton Mandel Okulu Okulu için ve Fen Koleji. Üniversitemiz dünya çapında ülkeden 1.800 üzerinde uluslararası öğrenci kayıtlıdır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Case Western Reserve University School of Law

Dört haftalık, ABD yaz giriş ortak hukuk ve ABD hukuk araştırma, yazma ve analiz ve yasal İngilizce dil becerilerini geliştirmek için bir fırsat. ... [+]

Yaz Dil ve Hukuk Enstitüsü yabancı tüzel profesyoneller ve öğrenciler için özel bir yoğun dört haftalık eğitim deneyimidir. Enstitü için tasarlanmıştır:

Uygulamada ve ABD'de hukuk eğitimi öğrencilere tanıtmak; ABD yasal araştırma ve analiz için pratik bir giriş ile öğrencilere; ve Yasal Amaçlar program için entegre bir İngilizce ile öğrencilerin İngilizce dil becerilerinizi geliştirin.

Cleveland'ın Üniversitesi Circle kültür merkezi Case Western Reserve Üniversitesi'nden doğal kentsel kampüsünde yer almaktadır Hukuk Fakültesi, günlük İletilen, enstitü genişletmek ve lehçe yabancı öğrenciler 'zaten güçlü İngilizce iletişim becerileri ise amaçlanan gelişmiş bir programdır Amerikan ortak avukatlık onları tanıtan ve Amerikan hukuk fakültesi çalışmanın zorluklarına için onları hazırlamak.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cleveland
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

Case Western Reserve University School of Law

Esnek müfredat, ABD yasalarına odaklanın, en iyi Yüksek Lisans ABD bar sınavı için hazırlık. ... [+]

ABD'de Kanunlar (Yüksek Lisans) ve Global Hukuk Araştırmaları Master genel LL.M. amacı ile program yabancı avukatlara ABD yasalarına bir topraklama vermek. Biz arka ve her öğrencinin çıkarlarına müfredat terzi. Müfredat esnek olduğundan, LL.M. seçmek için bir ABD bar sınavına hazırlanırken llms tavsiye bar-test konularda sınıfları ile ABD ve Küresel Hukuki Araştırmalar.

bir yıllık program ders kredilerinin tam zamanlı katılım ve 24 kredi saat gerektirir.

ZORUNLU DERSLER LL.M. ABD Sözleşme Kanunu (3) - ABD Hukuk Yazma (2) - ABD Bilimsel Yasal Yazarlığı (1) - Yabancı Lisansüstü Semineri (1, sonbahar) + (1, yay) Sertifika Programları

Yüksek Lisans ABD ve Küresel Hukuk Araştırmaları programında öğrenciler de LL.M. birlikte konsantrasyon sertifika kazanabilirsiniz aşağıdaki alanlarda derecesi: - Ceza Hukuku - Sağlık Hukuku - Fikri Mülkiyet - Uluslararası İş Hukuku - Kamu Hukuku... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cleveland
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Case Western Reserve University School of Law

patent, ticari marka, telif hakkı ve ticari sırları odaklanın. ... [+]

Fikri Mülkiyet Hukuku Yasaları (Yüksek Lisans) Master patent, ticari marka, telif hakkı ve ticari sırlar da dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri, fikri mülkiyet hukuku, doktrini ve politika derin bir anlayış ile yabancı hukuk fakültelerinin mezunları sağlamak için tasarlanmıştır.

Fikri mülkiyet hukuk sistemlerini, yanı sıra iş, eğlence ve teknoloji toplulukları karşı karşıya kaldığı en önemli ve karmaşık konulardan bazıları sunan, küresel pazar ve bilgi ekonomisinde odağı haline gelmiştir.

bir yıllık program ders kredilerinin tam zamanlı katılım ve 24 saat gerektirir.

ZORUNLU DERSLER LL.M. ABD Sözleşme Kanunu (3) - Patent Hukuku (3) ya da Fikri Mülkiyet Araştırması (2) - Telif Hakkı Yasası (3) veya Uluslararası Fikri Mülkiyet Hukuku (3) - Marka Hukuku (3) veya Uluslararası Fikri Mülkiyet Hukuku (3) - ABD Yasal Yazarlığı (2 ) - ABD Bilimsel Yasal Yazma (1) - Yabancı Lisansüstü Semineri (1 Yabancı Lisansüstü Semineri sırasında, sonbahar) + (1, yay), uzman LL.M. doğru çalışan öğrenciler Fikri Mülkiyet Hukuku derecesi bir fikri mülkiyet hukuku konuyla ilgili ikinci dönem gerekli araştırma kağıt üzerinde H notu, almalıdır. H sınıfı B + veya daha eşdeğerdir. Araştırma kağıt üzerinde S notu alan öğrenciler, bir LL.M. alıyorsunuz ABD ve Küresel Hukuk Araştırmaları ve Fikri Mülkiyet Hukuku bir sertifika. Seçmeli dersler: ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Cleveland
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Case Western Reserve University School of Law

uluslararası ceza hukuku ve usul, uluslararası insancıl hukukun ve ulusal güvenlik hukuku odaklanın. güz döneminde başlayan öğrenciler için ikinci dönem externship. ... [+]

Uluslararası Ceza Hukuku Yüksek Lisans - hem yabancı ve ABD mezunları için

Alanında önde gelen uzmanları tarafından Öğretti, bu program uluslararası ceza hukuku ve usul, uluslararası insani hukuk ve ulusal güvenlik hukuku derinlemesine bilgiye sahip hukuk derecesine sahip öğrencilere sağlar. Uluslararası mahkemeler veya ulusal mahkemelerde uluslararası ceza hukuku uygulamaya donatmak olacaktır. Bir yıllık program bizim hukuk okulda dayalı, ancak öğrencilerin uluslararası mahkemesinde ikinci dönem alma seçeneği var olduğunu. derecesi de iki yıl boyunca part-time olarak Amerikalı öğrenciler için kullanılabilir.

bir yıllık program ders kredilerinin tam zamanlı katılım ve 24 saat gerektirir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cleveland
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Case Western Reserve University School of Law

uluslararası işlemlerde uygulanan ABD iş hukuku odaklanın. ... [+]

Uluslararası İş Hukuku Yasaları (Yüksek Lisans) Master Amerika Birleşik Devletleri dışında hukuk fakültelerinin mezunları uluslararası işlemlerde uygulanan ABD iş hukuku incelemek için bir fırsat vermek için tasarlanmıştır.

Program, uluslararası hukuk firmaları pozisyonları için hazırlar, in-house uluslararası iş yapan çok uluslu şirketler, hükümet mesajların ve diğer kar amaçlı ve kar amacı gütmeyen kuruluşların yasal bölümleri.

bir yıllık program ders kredilerinin tam zamanlı katılım ve 24 saat gerektirir.

Zorunlu Dersler: LL.M. ABD Sözleşme Kanunu (3) İş Birlikleri (4) ABD Hukuk Yazarlığı (2) ABD Bilimsel Yasal Yazarlığı (1) Dış Lisans Semineri (1, sonbahar) + (1, bahar) ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Cleveland
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

LLM Residential Program at Case Western Reserve University

Why Cleveland?