Columbia University, Columbia Law School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Columbia Hukuk Fakültesi Hakkında

Columbia Hukuk Fakültesi, müfredatının entelektüel titizliği ve fakültesinin çığır açan bursuyla ünlüdür. Seçkin araştırma üniversitemizin ve New York'un küresel aşamasının geniş disiplinlerarası kaynaklarından güç alan öğrencilerimiz, dünyanın sınırlar, yargı bölgeleri, konular, sektörler ve sektörler arasındaki en zorlu meseleleri ele almaya hazır yasal eğitimlerini tamamlar.

Ünlü Fakülte

Profesörlerimiz, kamu politikalarını ve dünyadaki hukuk uygulamalarını şekillendiren kendi alanlarında önde gelen bilim adamları ve uygulayıcılardır.


Yenilikçi Araştırma

Columbia Hukuk Fakültesi araştırma merkezleri ve programları, fakültemizin kapsadığı geniş yelpazedeki uzmanlığı yansıtmaktadır. Merkezlerimiz ve programlarımız, hukukun temelini, ortaya çıkmasını ve disiplinlerarası alanlarını keşfetmek için sıkı bir fakülte bursuna dayanmaktadır. Politikacılar, hakimler, iş liderleri ve dünya genelindeki akademisyenleri toplarlar ve öğrencilere doğrudan fakülte ve deneyimli araştırma uzmanlarıyla çalışma fırsatı sunarlar.


Küresel bir Hukuk Okulu

Columbia Hukuk Fakültesi, uluslararası burs ve profesyonel faaliyetlerin merkezindedir. Öğretim üyelerimiz, merkezlerimiz ve enstitülerimiz etkilerini kampüs dışına ve uluslararası topluma yaymaktadır. Öğrencilerimiz, hem New York City'de hem de dünya çapında bir dizi küresel odaklı fırsata erişebilir. Mezunlarımız, kamu, özel ve kar amacı gütmeyen sektörleri kapsayan sınır ötesi kariyerlere hazırlıklıdır.


Kamu Hizmeti Geleneği

Önceden bono gereksinimi olan ilk hukuk okullarından biri olan Columbia Law, kamu hizmetini teşvik etme taahhüdünü sürdürmektedir.

Sosyal Adalet Girişimleri (SJI) kamu yararı, uluslararası insan hakları, kamu hizmeti / hükümet ve yasal gönüllü çalışmalarla ilgilenen öğrenciler ve mezunlar için kariyer hizmetleri ve programlama sağlar. ŞJİ ayrıca, öğrencileri kamu yararına avukat tarafından denetlenen projelerle ve Hukuk Fakültesi'nin Yaz Fonunun Garantili Yaz Fonu Programıyla birleştiren Columbia Hukuk Okulu'nun Pro Bono Programını uygular ve denetler.


Deneyimsel öğrenme

Deneyimsel öğrenme, Columbia Hukuk Okulu'nun öğrencileri etkili, etik avukat olmaları için eğitmesinin temel bir yoludur.

2019 Sınıfı ile başlayan Amerikan Barosu standartları, her JD öğrencisinin mezun olabilmesi için en az altı deneyimsel kredi kazanmasını gerektiriyor.

Hukuk Fakültesinin sağlam klinik ve dışavurum programları, öğrencilerin gerçek dünyadaki yasal sorunları çözmelerini sağlar.

Kariyer Hizmetleri

Columbia Hukuk mezunları, dünyanın en iyi işverenleri tarafından aranıyor. Öğrencilerimiz seçkin sosyal adalet organizasyonlarında, hukuk bürolarında, STK'larda, kamu kurumlarında ve akademik kurumlarda liderlik rolleri edinmiştir.

Konumlar

Manhattan

Address
435 West 116th Street
10027 Manhattan, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin