Resmi açıklamayı okuyun

Görev beyanı

Indiana University Robert H. McKinney School of Law , Indiana'nın kentsel araştırma ve sağlık bilimleri kampüsünde bulunur. Canlı başkentimizdeki tek hukuk okulu olarak kamu hukuk eğitiminde erişilebilirlik, satın alınabilirlik, çeşitlilik ve mükemmelliğe kendimizi adadık. McKinney Hukuk Fakültesi, öğrencilere ve topluma bir yasal eğitim ve bilimsel araştırma merkezi olarak hizmet eder. Öğrencilerimiz, bir kamu hizmeti ve toplum katılımı ortamına dalmış titiz bir çalışma seyri sürdürmektedir. Olgun bir dürüstlük duygusu ve sürekli gelişen bir hukuk mesleği bilincini geliştirerek, öğrencileri vatandaşlar, profesyoneller ve liderler olarak başarılı olmaları için yetkilendiriyoruz.

Uluslararası tanınma

IU McKinney LL.M. Program yakın zamanda, prestijli LL.M.'nin üçüne adını veren Uluslararası Hukukçu tarafından tanınmıştır. Program Ödülü listeleri:

 • Kariyer fırsatları
 • En İyi Hukuk Fakültesi Deneyimi
 • En iyi değeri

Eğitim Amaçları Beyanı

Bir McKinney mezunu hazırlanır:

 • Mezun seçtikleri kariyer yolunda başarılı olmak için mevcut bir yasal bilgi ve beceri tabanı üzerine inşa;
 • Profesyonel bir yargı egzersizi yapın ve etik sorumlulukları yerine getirin;
 • Yasal analiz, muhakeme, araştırma ve yazma konularında yüksek derecede yetkinlik sergilemek;
 • Sözlü iletişimde akumenliği yasal bağlamda göstermek;
 • Profesyonel ortamlarda lider ya da katkıda bulunan bir ekip üyesi olarak hizmet verin;
 • Hukuk uygulamalarına veya diğer hükümetlere, kar amacı gütmeyen kuruluşlara veya özel sektör istihdamına kolayca geçiş;
 • Profesyonel ilişkiler ağından yararlanın; ve
 • Bir avukat olarak mükemmellik bireysel, yaşam boyu çaba gerektiren için teşekkür ederiz.

Neden IU McKinney Yasası?

Nerede yasal bir eğitim aldığınıza dair karar vermek hayatınızın geri kalanını etkileyecektir. McKinney Kanunu'nda, zorlu ancak destekleyici bir ortamda mümkün olan en iyi teorik topraklama ve pratik eğitim, sıkı çalışma ve eğlenceyi bulacağınızı düşünüyoruz.

Akademik mükemmellik ve profesyonel fırsat sunuyoruz:

Fantastik Fakülte: McKinney Law’daki profesörler ilgi alanları konusunda uzmanlar ve hukuk kavramlarını öğrenmenize ve “bir avukat gibi düşünmeyi” öğrenmenize yardımcı olmak için istekliydiler. hukukun teorik ve pratik bilgisi. Akademik özlemlerinizi ve kariyer hedeflerinizi tartışmak için fakülte ile iletişim kurun!

Titiz ve Yenilikçi Müfredat: İlk yılınızdaki hukuk eğitiminizin temelini tamamladıktan sonra, popüler alanlarda çeşitli üst düzey derslerin yanı sıra, küçük seminerler ve modern konular dahil olmak üzere her yıl 120 seçmeli ders bulunmaktadır. Tüm kurs tekliflerimizi inceleyin.

Deneyimsel Öğrenme: Yaparak öğrenme, modern hukuk eğitiminin kritik bir bileşenidir. IU McKinney'de, uygulamalı hukuk tecrübesi kazanmak için geniş bir fırsata sahip olacaksınız. Yedi canlı müşteri kliniği, mahkeme mahkemesi, yasa incelemeleri, beceri eğitimi, profesyonel çalışma ve çeşitli çeşitlilik ve stajlar sunuyoruz. Yasayı nasıl uygulayabileceğinizi görün. Başkent'teki tek hukuk okulu olan öğrencilerimiz, en yeni fırsatlara öncelikli erişime sahiptir.

Her Şeyin Merkezinde: Büyükşehir Indianapolis'teki konumumuz - devlet hükümetinin ve işin kalbi - öğrenci deneyimi hakkındaki her şeyi geliştirir. Bu, ülkedeki en güvenli, en göz alıcı şehirlerden biridir. Spor, sanat, yeşil alanlar, müzeler, alışveriş ve daha fazlasını Circle City'de bekliyor.

Uygun Maliyet ve Cömert Burs Fonu: Programımızın tahmini masraflarını web sitemizde bulabilirsiniz . Devlet okulu eğitim ücretlerimizin düşük olması, Indianapolis'te yaşamanın düşük maliyeti ve cömert burslar ile IU McKinney'i uluslararası öğrenciler için uygun fiyatlı ve çekici bir seçenek haline getirmektedir.

Destekleyici Atmosfer: Dünya çapında çeşitli sektörlerde ve mesleklerde çalışan 10.000'den fazla mezunumuzu (bazıları ile tanışın) bahsetmeksizin cana yakın öğretim üyelerimiz ve çalışanlarımız, başarılı olmanızı istiyoruz ve yapacağınız için elimizden gelenin en iyisini yapacağız!

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

Indiana University Robert H. McKinney School of Law

Hukuk kariyerinize bir sonraki adımı atmaya hazır olduğunuzda, İÜ McKinney Hukuk Fakültesi'nden Master of Laws (LL.M.) derecesi yardımcı olabilir. LL.M. program altı uzma ... [+]

Hukuk kariyerinize bir sonraki adımı atmaya hazır olduğunuzda, İÜ McKinney Hukuk Fakültesi'nden Master of Laws (LL.M.) derecesi yardımcı olabilir.

LL.M. programın birkaç amacı var:Halen pratik ABD avukatlarına yeteneklerini geliştirmek ve belirli bir konudaki bilgi tabanını derinleştirmek için bir yer veriyor.diğer ülkelerdeki lisanslı avukatların ABD’de Baro’yu geçmeye hazırlanırken Amerikan yasalarını tanımalarına yardımcı olur.SJD / Ph.D'ye hazırlanmak için belirli bir hukuk alanında bilgilerini geliştirmekle ilgilenen hukuk bilginleri için odaklanmış bir müfredat sağlar. hukukta ve akademik bir kariyer.

Belirli bir alanda derinlemesine bilgi vermek üzere tasarlanan McKinney LL.M. başvuru sahipleri LL.M'ye kabul edilir. Bir parça seçimi seçmeden önce program.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Indianapolis
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

LLM program

Day in the life

IU McKinney Law Program on Law and State Government

Online program

General Info

Intro to Indy

Legal writing

IU Robert H. McKinney School of Law
Address
Lawrence W. Inlow Hall 530 W. New York Street Indianapolis, IN 46202-3225
Indianapolis, Indiana, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 317-274-8523