Loyola University New Orleans College of Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

akademisyenler, adalet ve hizmet 100 yıldan fazla.

1914, yılında Hukuk Loyola Koleji kapılarını açtı ve o zamandan beri gelecekteki hukuk uzmanları zihinlerini açarak olmuştur. Burada, salonlar ve Fakültenin Uptown New Orleans kampüs sınıflarda, bizim ABA-akredite sivil ve genel hukuk programları aracılığıyla başkalarına Cizvit akademik titizlik geleneği, adalet peşinde, ve hizmet ilerletmek. Federal yargıçlar, devlet ve yerel politikacılar, hukuk firması ortakları, kurumsal avukatlar ve yöneticiler-hepsi bir Loyola eğitim ile şanlı hukuk kariyerlerine başladı. Bizim ikinci yüzyıla başlarken, biz dünyada bir fark yaratmak için yasaları kullanarak taahhüt hukukçuların nesil yetiştirmek için sabırsızlanıyoruz.

Loyola University New Orleans Hukuk Koleji gelen Loyola University on Vimeo.

Akademik

Buradan başlayın. bir yere gitmek.

Biz öğrencilerin kendi özgün yollara sahip olduğunu biliyoruz. Hukuk Loyola Koleji her öğrencinin hedeflerine uygun seçenekleri bir zenginlik sunuyor nedeni budur.

Biz ülke genelinde, ya da dünya çapında, size Louisiana avukatlık seçenekleri vererek, hem sivil ve ortak hukuk müfredat sunuyor ülkede kaç okullarından biridir. Üç ortak lisans programları ve özel alanlarda dokuz sertifikaları size sizi en çok ilgilendiren kanun türünü uygulamaya gerek bilgi ve kimlik verecektir. bazı öğrenciler hukuk fakültesi tam zamanlı gidiş nedeniyle yaşam taleplerini bir seçenek olmadığını biliyoruz çünkü sizin şartlarda derecenizi alabilirsiniz ve biz yarı zamanlı gece ve gündüz programları sunuyoruz.

Lisans Programları

 • Juris Doktora
 • Yüksek Lisans Amerika Birleşik Devletleri Hukukunda
 • Bireyselleştirilmiş Eğitim Yüksek Lisans USJD Mezunları için

Kombine Diploma Programları

 • Juris Doktor (JD) İşletme / Yüksek Lisans (MBA)
 • Juris Doktor (JD) Kamu Yönetimi / Yüksek Lisans (MPA)
 • Juris Doktor (JD) Şehir ve Bölge Planlama / Master

Sertifika Programları

 • Medeni Kanun ve Ortak Hukuk Sertifika
 • Çevre Kanunu Sertifika
 • Uluslararası Hukuk Araştırmaları Sertifika
 • Kanun, Teknoloji ve Girişimcilik Sertifika
 • Sosyal Adalet Sertifika
 • Vergi Hukuku Sertifika
 • Göçmenlik ve Vatandaşlık Hukuku ve Uygulamaları Sertifika
 • Sağlık Hukuku Sertifika

Hukuk Kliniği

Sosyal Adalet Stuart H. Smith Hukuk Kliniği ve Merkez

Neden New Orleans?

New Orleans kendi başına hareketli bir şehirdir, ve yasal topluluk gibi aktiftir. Louisiana merkezli birçok büyük, orta ve butik hukuk firmaları gibi bölgesel ve ulusal firmaların bir dizi, New Orleans ofisleri var.

Hukuk Fakültesi şirketler, girişimciler, çevre çıkarlar, eğlence, yerel ve federal devlet kurumları, askeri ihtiyaçlar, uluslararası çıkarlar, ailelerin çeşitli nüfusu ve geniş topluma hizmet için odak birçok farklı alanları sunmaktadır.

New Orleans da federal ve eyalet adli sistemler için önemli bir merkezdir. Devlet düzeyinde, hukuki ve cezai yargı ile Louisiana Yargıtay, Yargıtay Louisiana Dördüncü Devre Mahkemesi, ve çok sayıda bölge mahkemelerinin ev sahipliği yapmaktadır. federal düzeyde, Doğu Louisiana İlçesi, yanı sıra çeşitli federal idare mahkemeleri Temyiz Birleşik Devletleri Beşinci Devre Mahkemesi ve ABD Bölge Mahkemesi evidir.

New Orleans, kendi gelenekleri ve heyecan verici manzara ile, öğrenme ve adalet yönünde çalışmak için mükemmel bir zemin olarak hizmet vermektedir.

Müzeler

New Orleans Ulusal Dünya Savaşı Müzesi, New Orleans Sanat Müzesi, Ogden Güney Sanatı Müzesi, Çağdaş Sanatlar Merkezi New Orleans, Cabildo dahil olmak üzere üst seviye müzeler bir dizi ev sahipliği yapmaktadır.

Festivaller

ülkenin en benzersiz ve popüler festivaller bazı Mardi Gras, New Orleans Jazz ve Miras Festivali, Voodoo Müzik + Sanat Deneyimi, French Quarter Festivali ve daha fazlası dahil olmak üzere onlarca, New Orleans dayanır.

müzik

New Orleans uzun Jazz ve Blues müziğinin Amerikan merkez üssü olarak kabul edilmiştir rağmen, şehir halk, Cajun, funk, rock, R & B müziğinin ev sahipliği 80'den fazla canlı müzik mekanları bulunmaktadır.

Gıda

New Orleans ülkenin nihai mutfak eritme potası! Üzerinde de 1.000 restoran Büyük New Orleans alan span. Eğer Creole ve Cajun özellikleri, geleneksel Güney ev pişirme, üstün gastronomik lezzetleri, Avrupa tarzı yemekleri, ya da Güney taze deniz arıyorsanız olsun, mutlaka büyük kolay bulacaksınız.

spor

Crescent City New Orleans Saints NFL futbol takımına ev sahipliği, New Orleans Pelicans NBA basketbol takımı, New Orleans Zephyrs AAA beyzbol takımı ve New Orleans Jesters Ulusal Premier Ligi futbol takımı. New Orleans spor ekipleri ve olaylar tam bir listesi için, www.sportsnola.com ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaret etmek

Biz şahsen Hukuk Loyola Üniversitesi New Orleans College keşfetmeye davet ediyoruz. Loyola ve New Orleans sesleri, kokuları ve yaşamaya tek bir ziyaret veya grup bilgilendirme toplantısına planlamak için Tori Luwisch irtibata geçiniz.

Konumlar

New Orleans

Address
526 Pine Street,
70118 New Orleans, Louisiana, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin