Resmi açıklamayı okuyun

Los Angeles şehir merkezinde, ödüllü Frank Gehry tasarım kampüsünde bulunan Loyola Hukuk Fakültesi, Los Angeles, önde gelen fakülte, özel öğrenci ve ileri düzey programlara ev sahipliği yapmaktadır.

Hukuk Fakültesi, öğrencilere seçtikleri yollarda üstünlükleri için ihtiyaç duydukları bilgileri aşılama çabasındadır. Kapsamlı bir uygulamalı eğitim olanakları portföyü, 18.000 kişilik bir mezunlar ağı ve sosyal adalete odaklanarak öğrencileri pratik için hazırlamaya adamıştır.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

Loyola Marymount University Online

Ülkenin en çok rağbet gören vergi hukuku profesörlerinden bazılarını, çevrimiçi Vergi LLM'mizden öğrenin - ABD’de yayınlanan ve ABD’deki 3 numaralı çevrimiçi vergi hukuku ... [+]

Ülkenin en çok rağbet gören vergi hukuku profesörlerinden bazıları da dahil olmak üzere sadık fakülteden, çevrimiçi Vergi LLM'mizde - ABD’de yayınlanan ve ülkedeki 3 numaralı çevrimiçi vergi kanunu programını sıraladı.

İki yıl içinde bir vergi hukuku uzmanı olarak başarılı olmak için gereken temel becerileri oluşturun. Sonuçların nasıl alınacağını bilen önde gelen vergi uzmanlarından öğrenirken, metnin ve teorinin ötesine geçin.

Hızlı gerçekler% 100 çevrimiçi24 toplam birimTamamlanması en az 2 yıl44.400 $ tahmini harçProgramın Önemli NoktalarıUlusal Tanınan Fakülte. Bizim fakültemiz ABD'deki en saygın vergi profesörlerinden bazılarını ve aynı zamanda Güney Kaliforniya'dan seçkin vergi uygulayıcılarını içermektedir.Pratik Vergi Planlama Becerileri. Sorunları çöz, vergi kanunu araştır, yasaları ve birincil kaynakları dikkatlice oku ve daha fazlasını yap.Yüksek Başarı Oranı Lisansüstü Vergi Programı öğrencilerinin% 90'ı mezun olduktan sonraki dokuz ay içinde vergiyle ilgili pozisyonları bulur.İki Vurgu Alanı. Ticari Vergi Planlaması ve Yüksek Net Değer / Özel Müşteri arasından seçim yapın.Kariyer Görünümü... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

MLS

Loyola Marymount University Online

Çevrimiçi Vergi Hukuku Yüksek Lisansımıza (MT) katılın, ABD’de yayınlanan 3 numaralı çevrimiçi vergi hukuku programını ... [+]

ABD’de yayınlanan çevrimiçi Vergi Hukuku’na katılın, ülkedeki 3 Nolu çevrimiçi vergi hukuku programını

Yeteneklerinizi muhasebenin ötesine taşıyacak, derin bir vergi hukuku anlayışı kazanacak ve ülkenin en çok rağbet gören vergi hukuku profesörleri dahil olmak üzere doğrudan kendini adamış fakülte ile çalışacaksınız.

Bu seçmeli program, hukuk derecesi olmayan öğrencilere sıkı vergi hukuku eğitimini sağlar. Destekleyici bir topluluktan ve uygulamalı öğrenme fırsatlarından yararlanın ve iki yıldan az bir sürede mezun olun.

Hızlı gerçekler% 100 çevrimiçi24 toplam birimTamamlanması sadece 2 yıl44.400 $ tahmini harçProgramın Önemli NoktalarıUlusal Tanınan Fakülte. Bizim fakülte ABD'de en akademik olarak saygı duyulan vergi profesörlerinden bazılarını içeriyor Pratik Vergi Planlama Becerileri. Sorunları çözmeyi, vergi hukukunu araştırmayı, tüzükleri ve birincil kaynakları dikkatlice okumayı ve daha fazlasını öğrenin. Yüksek Başarı Oranı Lisansüstü Vergi Programı öğrencilerinin% 90'ı mezun olduktan sonraki dokuz ay içinde vergiyle ilgili pozisyonları bulur. İki Vurgu Alanı. Ticari Vergi Planlaması ve Yüksek Net Değer / Özel Müşteri arasından seçim yapın.Kariyer Görünümü... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku