Resmi açıklamayı okuyun

Law'ın misyonu Massachusetts Okulu etiğini, savunuculuk, liderlik ve mesleki becerilerini vurgulayan titiz bir akademik uygun yasal eğitimi sağlamaktır. MSLAW savunucuları, avukatlar, ve liderleri olarak kendi topluluklarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz, hukuk, işletme ve teknoloji yarının liderleri için erişilebilir ve uygun fiyatlı hukuk eğitimi sağlar. Avukatlar bizim toplumda önemli bir etkiye sahiptir ve MSLAW mezunları müşterilerine yardımcı ve bir hukuk diploması geleneksel sağladığı toplumsal ilerlemeyi elde etmek için bu gücü kullanmak için hazırlar.

Misyonunu gerçekleştirmek için, Hukuk Massachusetts Okulu daha iyi hizmet hayatlarını iyileştirmek, böylece her kökenden gelen bir titiz, profesyonel avantajlı, uygun fiyatlı hukuk eğitimi bireyler sağlamak için akademisyenler, hakimler, uzman hekimler ve diğer profesyonellerin çeşitli bir grup getiriyor ve onların topluluklar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Juris Doctor

Massachusetts School of Law

Bir Juris Doktor derece hukuk sadece profesyonel bir derece değil. JD derece elde etmek, hukuk, işletme, ve sayısız diğer meslek dünyasında fırsatlar dünyasını açacak tem ... [+]

Hukuk Lisans Diploması

Hukuk Massachusetts School yüksek kaliteli, pratik ve ekonomik bir hukuk eğitimi sağlar. Rolling kabul sunulmaktadır ve SON gerekli değildir. Hukuk Massachusetts Okulu New England herhangi bir yasa okula kıyasla düşük eğitim sunmaktadır.

Program Açıklaması:

Bir Juris Doktor derece hukuk sadece profesyonel bir derece değil. JD derece elde etmek, hukuk, işletme, ve sayısız diğer meslek dünyasında fırsatlar dünyasını açacak temelidir. Hukuk Massachusetts Okulu'nda, böyle iş, sivil haklar, ceza, uluslararası, kişisel yaralanma, ve daha fazlası gibi hukukun çeşitli yönleriyle, sizin Juris Doktor odaklamak için seçeneğiniz vardır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Ve bitti
Eylül 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku