Resmi açıklamayı okuyun

1873 yılında Founded, Kanunun Mercer Üniversitesi hizmet vermeye pratik hazır ve kararlı uygulama hazır avukatlar üreten köklü bir geleneğe sahiptir. Okul öğrenci ve öğretim üyesi etkileşimi üzerinde yoğun bir odaklanma ile hukuk eğitimi mükemmel bir sağlayıcısı olarak ün kazanmıştır.

Mercer Hukuk Fakültesi yenilikçilik, mükemmellik ve hizmet gurur mirasını vardır ve hukuk mesleğinin karşılaştığı güncel zorlukları karşılamak için bu miras üzerine inşa ediyor.

Bizim akademik ve idari personel, kişisel etkileşim, beceri eğitimi ve etik ve profesyonellik değer veren bir yer olarak tarihsel kimliğine sadık kalırken ileri mesleği hamle Müfredat, pedagoji, araştırma ve geliştirmede öncülük vardır.

whylaw_1

Neden Mercer Kanunu

kendi yaşıtları arasında Mercer Kanunu ayırt edici hale harika insanlar, programları ve yerleri tanımaya - Yolculuk Bir Mercer avukat burada başlar olmak. Başka hangi hukuk okullardan bizi ayıran? Bizim müfredat yaptık kasıtlı seçimler, öğretmek aşağı-toprak fakülte ve zevkli ve başarı ulaşılabilir öğrenme yapar sıkı sıkıya bağlı bir kültür.

Belki de bunlar hukuk okulları arasında standart olmalı. Onlar değil, ama biz ulusal onlar için tanınan ediyoruz. Seçkin eğitim, üstün öğretim ve eşsiz desteği Bu zorlayıcı kombinasyonu ileri Mercer Hukuk Fakültesi ve öğrencilerine itmek devam ediyor.

Web sitesi sizi zorlayan biz gerçekten Mercer Law School ilgi için teşekkür ederiz ve bizimle yolculuk umut Bizi ziyarete gel ve daha fazlasını öğrenin.

benzersiz Topluluğu

Mercer Hukuk Fakültesi'nde öğrenciler küçük, destekleyici bir topluluk tadını çıkarın. Fakülte ve personel her öğrencinin bireysel başarısına adamıştır. Profesörlerin kapıları öğrencilere açıktır ve öğrenciler bireysel ilgi nadir bir derecede yarar. Macon ve Atlanta bar pek çok üyesi öğretim görevlisi olarak hizmet; Öğrencilerin çok sayıda externship fırsatlardan yararlanmak; ve eyalet ve federal kâtiplikleri burada mevcuttur.

Biz tıp, işletme ve eczane gibi diğer yüksek lisans programları bulunmaktadır dinamik bir özel üniversitenin parçasıdır; seçkin müzik ve sanat teklifleri; ve güçlü bir atletik bir program. Mercer University of Southern Konferansı üyesi ve NCAA Division 1 programı alana Gürcistan'da tek özel üniversitedir. Macon, Atlanta ve Savannah, ve devlet etrafında dört Bölgesel Akademik Merkezlerinde kampüslerinde fazla 8300 12 okullarda kayıtlı öğrenciler ve kolejler ile Mercer sürekli olarak US News & World Report ve gibi yayınlarda ülkenin önde gelen kurumları arasında yer almaktadır Princeton Review.

Atlanta hukuk okulun yakınlığı kısa bir mesafe içinde uluslararası bir şehrin tüm fırsatlar sunar. Atlanta çok sayıda hukuk firmaları, birkaç Fortune 500 merkez, çeşitli hükümet işlemleri, spor ve kültür mekanları bir dizi ev sahipliği yapıyor.

ülkenin en etkili şehirlerinden biri bağlantıları ile, destekleyici bir toplumda küçük bir okul: Mercer Law School anda iki dünyanın en iyi var. Mercer Hukuk Okulu, öğrencilere daha fazla bilgi ve sıkı çalışma, meslektaşlar ve kamu hizmeti değerleri bir ortamda, daha fazla yaşamak için bir fırsat sunuyor.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

Mercer University School of Law

Hukuk Mercer Üniversitesi Uluslararası İşletme ve Ticaret Hukuku Karşılaştırmalı Hukuk (MCJ) derecesi Masters yabancı avukatlar hem akademik hem de pratik eğitim vermek i ... [+]

Karşılaştırmalı Fıkıh Yüksek Lisans

Hukuk Mercer Üniversitesi Uluslararası İşletme ve Ticaret Hukuku Karşılaştırmalı Hukuk (MCJ) derecesi Masters yabancı avukatlar hem akademik hem de pratik eğitim vermek için tasarlanmıştır farklı bir programdır.

Programın özellikleri:

Mercer Atlanta ve Macon Kampüslerinde çalışmanın bir yıllık kursu (Haziran - Mayıs) İngilizce Sertifika Eğitim uluslararası iş ve ticaret hukuku üzerine bir vurgu ile akademik ve uygulamalı eğitim Seçenek ticari bir işletme, hukuk firması veya devlet kurumu ile Atlanta'da bir externship katılmak için

Müfredat

Yaz Temmuz End Haziran başında (6 saat) ABD Hukuk Sistemi ve Kültür giriş Yasal İngilizce Giriş... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Macon
Eylül 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Mercer Law: In Good Company