Resmi açıklamayı okuyun

Mississippi Baptist Konvansiyonu ile bağlı Mississippi Koleji, liberal sanat ve bilim özel, karma eğitim, Hıristiyan bir üniversitedir. Mississippi yüksek öğrenim kurumu eski olarak MC akademik mükemmellik bağlılık konusunda uzun bir geçmişe ve Mesih'in nedeni vardır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz Mesih'in davasına akademik mükemmellik ve bağlılık için tanınan bir üniversite olarak bilinen olmaktır.

Tarihçe

Mississippi Koleji 1826 yılında kurulmuş ve Mississippi eyaletinde yüksek öğrenim en eski kurumdur.

Neden MC?

PARA Dergisi geçtiğimiz günlerde "Merit Aid 20 En İyi Özel Kolejleri" nin kendi listesinde MC # 12 sırada Mississippi Koleji 5000'den fazla öğrencisi ile eyaletin en büyük özel üniversitesidir. 1831 yılında, MC bir kadına bir derece verilmesi ABD'de ilk karma üniversite oldu. Mississippi Koleji bizim alt ders ve cömert burs programı ile düşündüğünüzden daha uygun olduğu. MC ödülleri burs ve mali yardım yaklaşık 53.000.000 $ her yıl. MC 80'den fazla lisans seçenekleri 15'den fazla lisansüstü programlarına, birinci sınıf hukuk okulu, doktor asistanı programı ve daha fazlasını sunuyor. 16: 1 öğrenci-öğretim üyesi oranı. Mississippi College bir derece işverenler ile kilo tutan ve her yerde gitmek istediğiniz size sıçrama tahtası olduğunu bulacaksınız. MC öğrencilerin iki kez ulusal ortalamanın tıp okula kabul görmesi. Hemşirelik yaklaşık% 100 mezuniyet üç ay içinde iş bulmak mezunları. Uluslararası Misyon Kurulu misyonerler mezun ve randevu altında olan bir ilk 10 okul olarak MC sırada yer alıyor. MC öğrencilerin 30.000'den fazla saat her yıl gönüllü.

Öğrenci vücut büyüklüğü, katılım düşük maliyet ve güçlü bir akademik üne sahip MC Hıristiyan yüksek öğrenim alanında nadir bulmak olduğunu. Sınıfta, kampüs hayatı boyunca ve öğrencilerimizin gönlünde - Amacımız kültürümüzün her yönüyle içine Mesih demlenmeye olduğunu.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

Mississippi College

MC Kanunu çeşitli LL.M. sunar Geleneksel Çalışmaları, Amerikan Hukuk Araştırmaları, Uluslararası ve Avrupa Çalışmaları ve Savunuculuk dahil farklı geçmişleri ve ilgi alan ... [+]

Yüksek Lisans Program

MC Kanunu çeşitli LL.M. sunar Geleneksel Çalışmaları, Amerikan Hukuk Araştırmaları, Uluslararası ve Avrupa Çalışmaları ve Savunuculuk dahil farklı geçmişleri ve ilgi alanları olan adaylar için diploma programları. Programları kişisel ve profesyonel hedefleri takip etmek başkentte MC Law'ın küçük sınıf büyüklüğü tam olarak yararlanmak, dinamik bir araştırma topluluğu, ders dışı aktiviteler ve konumunu almak isteyen adaylar için tasarlandı. Web sitesi keşfetmek ek olarak, bu fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için LLM@mc.edu~~dobj irtibata geçiniz.

Akademik Destek MC Hukuku LL.M. çeşitli bireysel ihtiyaçlarını karşılamada eşsiz adayları. LL.M. merkezinde programlar adaylar kendilerini. Zengin savunuculuk tecrübesi ve uluslararası yasal uzmanlığa sahip fakülte mesleki becerilerini keskinleştirmek için kurs teklifleri geniş bir yelpazede yanı sıra, MC Kanunu her aşamasında rekabetçi fiyatlar, bire-bir öğretim mentorluk, küçük sınıf boyutları ve idari destek sunar senin işe yerleştirme mezuniyet sonrası New York, Kaliforniya, Alabama, DC veya diğer ABD Bar hazırlanıyor konut ve göç durumunu güvence yardımından çalışmalar. Adaylar ayrıca kariyer etkinlikleri, geziler, staj, ziyaret konferanslar ve atölye çalışmaları, düzenli sosyal aktiviteler de dahil olmak üzere ders dışı etkinlikler, muazzam bir çeşitlilik sunulmaktadır. Avukatlık Çalışmaları MC Hukuk Savunuculuk olarak Laws (Yüksek Lisans) Master Herhangi fırsatlar etkin müşteri temsili için çok önemli gelişmiş savunma becerilerini geliştirmek için ise, modern hukuk pazarında genç avukatlar, birkaç verilir. Birçok tomurcuklanan yeni avukatların JD çalışmaları sırasında savunuculuk fazla bir ya da iki sınıfları tamamlamak yok aslında bu sorunu olduğunu Bileşik. Çözelti MC Hukuk Savunuculuk olarak Laws (Yüksek Lisans) Master olduğunu. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Jackson
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku