Paralegal

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Paralegal .edu Avantajı

İleri Hukuk Araştırmaları Merkezi, özellikle 1987'den bu yana paralegalların eğitimi ve eğitimi konusunda uzmanlaşmıştır. Mezunlarımızın ve fakültelerimizin ve personelimizin saygınlığı nedeniyle, hukuk topluluğu, Merkezi Paralegal eğitiminde lider olarak kabul etmektedir. Aşağıda Gelişmiş Hukuk Araştırmaları için Merkezi seçerken beklediğiniz daha fazla avantaj vardır.

Kimlik bilgileri

Paralegals için ortalamadan daha hızlı iş büyümesi ile, paralegallar arasındaki iş rekabetinin öngörülebilir gelecekte güçlü olması beklenmektedir. Bu artan iş talebi, bu meslekte doğru eğitimin ve eğitimin gerekliliğini arttırmaktadır. CALS, yasaya ilgi duyanların bir Paralegal olarak mesleğe girmesini sağlamak için 24 yarıyıllık bir Paralegal Sertifikası ve Uygulamalı Bilimler Yüksek Lisans Programı sunmaktadır.

8 ay içinde mezun

Paralegal Sertifika programı, öğrencilere bir Paralegal olmak için uygun ve erişilebilir bir yol sağlamak için tasarlanmıştır. Bu program, yasaların en çok kullanılan ve talep edilen alanlarında eğitim sağlamak için düzenlenmiştir. Öğrenciler derslerini% 100 çevrimiçi alabilir ya da geleneksel bir sınıf deneyimi için Houston, Teksas kampüsüne gidebilirler.

Ulusal Akreditasyon

Akreditasyon, kolejleri, üniversiteleri ve kalite güvence ve kalite geliştirme için eğitim programlarını incelemek amacıyla yüksek öğrenim tarafından kullanılan bir dış kalite gözden geçirme sürecidir. Merkez, 1987'den beri sürekli olarak akredite olmuştur.

% 100 Online Seçenek

Çevrimiçi Etkileşimli Talimat ™, çevrimiçi Paralegal eğitimine yeni bir yaklaşım Paralegal . Bilgisayar, dizüstü bilgisayar, iPad, iPhone ve geniş bant İnternet bağlantınızla nerede olursanız olun, sınıflara katılın. Öğrenciler, öğretmenlerini ve sınıf arkadaşlarını gerçek zamanlı olarak görüp duyabilir, sınıf tartışmalarına ve etkileşimlerine olanak tanır. Sınıfı sana getiriyoruz.

Finansal yardım

Koleje gitme kararının verilmesi bazı finansal soruları gündeme getirebilir. Ödeyebileceğini düşündüğünden daha pahalıysa ne olur? Ne tür bir mali yardım alabilirsiniz? CALS'a devam eden öğrenciler, eğitimlerine ödeme yapmak için Başlık IV fonlarına başvurabilirler.

Özel Paralegal Koleji

Bir Paralegal kariyerine başlamak istiyorsanız, Paralegal eğitiminizi nereden alacağınızı seçmek için göz korkutucu bir görev olabilir. Orada çok sayıda Paralegal program var; Sizin için en uygun olanı nasıl seçersiniz? Bir üniversiteyi seçerek sadece Paralegal eğitiminde ve eğitiminde uzmanlaşarak eğitiminizin ve başarınızın okulun en önemli önceliği olduğuna güvenerek devam edebilirsiniz.

Kariyer Hizmetleri

Mezun olmaya ve iyi durumda olmaya hazırlanan her bir Paralegal öğrenci, geleneksel ve geleneksel olmayan pazarlarda iş arama yardımı fırsatları sunar. Kariyer Hizmetleri ekibimiz, Paralegal ve diğer yasalarla ilgili pozisyonlarını doldurmaya yardımcı olmak için doğrudan işverenlerle birlikte çalışır. Mezunların Paralegal kariyerlerine başlamasına yardım etmek bizim en büyük önceliğimizdir.

Görevimiz

CALS'ın misyonu, öğrencilere yasal, resmi ve kurumsal toplulukların ihtiyaçlarını karşılamak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli beceri ve pratik ve etik bilgi sağlamaktır.


Hedeflerimiz

Çalışma programlarının tamamlanmasının ardından CALS mezunları şunları yapabilecekler:

  • Yasal mesleği bir Paralegal olarak girin.
  • Yasal hizmetlerin sağlanmasında avukatlara etkili bir şekilde yardımcı olunması.
  • Belge hazırlama ve hukuki araştırmada pratik bilgileri sergilemek.
  • Uygulamalı yazılım programlarının gelişmiş becerilerini ve bilgisini görüntüleyin.
  • Etik standartlar ve ilkeleri gösterir.

Konumlar

Houston

Address
800 W Sam Houston Pkwy S,
Suite 100

77042-1912 Houston, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin