Pepperdine University School of Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ulusal olarak tanınan fakülte ve programlar ve gerçekten ilham verici bir yer sayesinde, Pepperdine Üniversitesi'nde hukuk çalışması bire-bir deneyimdir. Pepperdine'nin, bir hukuk kariyeri için neden eşsiz bir öznitelikler keşfederek başka hiçbir okulun yapamayacağını öğrenmesini öğrenin.

Deneyimsel öğrenme

Biz sadece "avukat gibi düşünmek" için değil, aynı zamanda pratik yapmak için de eğitiyoruz. Ulusal Jurist tarafından deneysel öğrenim için ülkede 8. sırada (California'da 2. sırada), Pepperdine hukuk okullarının temel becerileri öğretmek için ihtiyaç duyduğu popüler düşünceye yanıt vermiyor; yasal eğitimi derinleştirmenin sorumluluğunu aktif olarak destekliyoruz.

Kişisel dikkat

Günümüzde hukuk pratiği, birinci sınıf öğrencilerinin henüz geliştirmediği iletişim becerileri, etik standartlar ve dayanıklılık gerektirir.

Yeni, milyon dolarlık Parris Profesyonel formasyon Enstitümüz, öğrencileri profesyonel olarak kampüste ilk günlerinde değerlendirmeye ve donatamaya başlıyor.

Mentorluk ve Kalite Öğretimi

Profesörlerimizin ikili bir araştırma / öğretim odağı var. Princeton Review kısa süre önce fakültemizi ülkemizin 6. en iyisi olarak erişilebilirlik için mümkün olan en yüksek puanla derecelendirdi.

Ulusal Olarak Tanınan Uzmanlar

Düşük öğrenci-fakülte oranımız sayesinde öğrencilerimiz, alanında uzman akademisyenler ve uzmanlardan uygulamalı rehberlik yaparlar.

Uygulama için Tasarlanmış Programlar

Kişisel ve profesyonel hedefleri karşılamak için bir dizi derece program ve özel ilgi alanları sunuyoruz. Bizim ortak lisans seçenekleri Pepperdine Üniversitesi iş, kutsallık ve kamu politikası için üst sıradaki okulları ile birlikte sunulmaktadır.

 • 1 Yüksek Lisans Derecesi
 • 3 Juris Doktoru seçenekleri
 • 7 LLM Derecesi seçenekleri
 • 5 Enstitü
 • 5 Sertifika programları
 • 5 Dereceli teklifler
 • 10 Evde Klinik

Straus Uyuşmazlık Çözümü Enstitüsü

Arabuluculuk, tahkim ve müzakere, dava ve uluslararası meselelerde popülaritesinde patlamaya devam ederken, Pepperdine'nin Straus Uyuşmazlık Çözümü Enstitüsü, uluslararası arbitrasyonda yeni bir LLM konsantrasyonu başlatarak ülkedeki en üst düzey uyuşmazlık çözümü programı olarak eşi görülmemiş bir onbeşinci yılını kutladı.

Çalışmak için ilham verici bir yer

Malibu'nun huzurlu ortamı ile birlikte hızlı tempolu bir şehrin heyecanının tadını çıkarın. 830 dönümlük kampüsümüz nefes kesen manzaralar ve 40.000 metrekarelik bir kütüphane tesisi sunmaktadır - yasal uygulama ve uluslararası kültür için gelişen bir merkez - Los Angeles sadece 35 mil kuzeybatısında yer almaktadır.

Bir inanç yeri

Pepperdine, Hıristiyan mirasını ve böyle bir vakfın diyaloğu sona erdirmek yerine açabileceği gerçeğini kutluyor. Fakültemiz çeşitli inançlardan üyeler uygulamayı içerir.

Glazer Institute for Jewish Studies, Yahudilik tartışmasını konferanslar ve denizaşırı programlar ile aktif olarak genişletiyor.

Gazilere Odaklı

Pepperdine sadece hizmet edenleri onurlandırmakla kalmaz, aynı zamanda bu bireyleri sivil sorumluluk, bağlılık ve profesyonellik duygusu için aktif olarak işe alır. Biberli Sarı Kurdele Programı ücretsiz dersler ile gaziler sağlar.

2018-2019 eğitim-öğretim yılı için kayıtlı olan ve 1L yılına yeni başlayan 6 gazi ile 32 gazi bulunmaktadır.

Deneyimi Yükselten Bir Topluluk

Pepperdine Hukuk Fakültesi'nde, zorlu ve başarılı bir çalışma için vizyonumuzu yansıtan çeşitli bir giriş dersi düzenliyoruz. Pepperdine Yasası, akranlarınızın sizi zorladığı ve desteklediği bir yerdir.

 • Toplam JD Kaydı: 482
 • Kadınlar:% 52
 • Çeşitlilik:% 33

LLM, MDR ve Sertifika Programları

Pepperdine'ın LLM ve Uyuşmazlık Çözümü (MDR) programlarındaki yüksek lisans öğrencileri dünyanın dört bir yanından öğrencileri çekiyor. Öğrenciler, son mezunlardan Çin, Kore, Rusya, Yunanistan, Moldova, İspanya, Pakistan, Ürdün, Birleşik Krallık, Almanya, İsveç ve daha birçok programa katılmış veya bu programa katılmış olan deneyimli avukat ve yargıçlara kadar değişmektedir.

Pepperdine, Fulbright, Muskie, Amerikan Devletleri Örgütü ve Rotary Vakfı gibi prestijli kurumlardan alimler aldı.

Değer Bir Yatırım

Pepperdine Yasası kamuoyunda algılanmaya devam ediyor - mezunlarımızdan üçü son iki yıl içinde federal hakimler olarak teyit edildi ve geçen yıl başvurularda artış yaşayan sadece 13 hukuk okulundan biriyiz; Aslında, sadece dört diğer hukuk fakültesi başvuruları daha yüksek oranda artırdı.

Kampüsümüz

Kaliforniya'nın Malibu sahil kasabasında yer alan Pepperdine Üniversitesi 830 dönümlük kampüsü, The Princeton Review tarafından ulusun en güzel kampüsüne yerleştirilmiştir.

Pepperdine Law, üniversitenin lisansüstü kampüsünde yer almakta olup, okyanus manzaralı 40.000 metrekarelik bir hukuk kütüphanesinin yanı sıra konferans salonları, sınıflar, yemek salonu, geniş teknoloji hizmetleri ve kampüs içi konutlara sahiptir.

Los Angeles'a yakınlık ek bir avantajdır. Dünyadaki en sağlam yasal topluluklardan biri ile şehir, birkaç farklı alana, gayrimenkul, uluslararası hukuk, eğlence ve spor gibi çeşitli uygulama alanlarında uygulamalı öğrenme fırsatlarına ve stajlara erişim sunmaktadır. Malibu ve Los Angeles, dünyanın en güzel sahil şeridlerinden birinin yakınında sağlıklı bir yaşam tarzını destekleyen kültür, yemek ve eğlence etkinlikleri sunmaktadır.

Pepperine yasasını yaşayın

Pepperdine Hukukunun neler sunabileceğini görmek için ileriye dönük öğrencileri kampüsten ziyaret etmeye davet ediyoruz. Günlük ziyaretlerimiz şunlardır:

 • Mevcut bir öğrencinin yol gösterdiği bir turla Pepperdine Hukukunun sayısız programlarını ve güçlü topluluğunu öğrenmek
 • Seçkin öğretim üyelerimizden biri tarafından öğretilen birinci sınıf bir hukuk sınıfına girerek samimi öğrenme ortamımızı deneyimlemek
 • Başvurunuzu ve kabul sorularınızı yanıtlamak için bire bir Danışman ile bire bir görüşme
 • Pepperdine Hukukundan bir derecenin gelecekteki çalışmalarınızda size nasıl yardımcı olabileceğini keşfetmek

Konumlar

Malibu

Address
24255 Pacific Coast Highway, Malibu, CA 90263
Malibu, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin