Suffolk University Law School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

100 yıldan fazla bir süredir Suffolk Kanunu, ülkenin en seçkin hukuk uzmanlarından bazılarını üretti. Gerçek dünyadaki uygulamalara ve deneyimsel öğrenmeye önem veren Suffolk Kanunu, hukukta başarılı bir kariyer ve yaşam başlatmak, inşa etmek ve başlatmak için eşsiz bir yerdir.


120465_suffolk1.jpgAmerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük hukuk okullarından biri olan Suffolk Yasası, güçlü bir akademik temeli bir dizi uzmanlık alanındaki uzmanlıkla birleştiren geniş bir müfredata sahiptir. Eğitiminiz, uygulamalı öğrenim programlarını, ulusal olarak tanınan fakülteleri ve 21. yüzyılda çalışmaya hazırlanmak için teoriye köprü olan gerçek hukuk pratisyenlerini içerir.

Misyon

Boston'da bulunan Suffolk University Law School , öğrencileri her konuda ve koşullardan karşılamayı ve onları, yerel topluluklarında, ulusta ve dünya çapında hizmet vermeye hazır, yüksek vasıflı ve etik avukat olmaları için eğitmeye adamıştır. Avukatın rolü, Suffolk'in 1906'da kurulduğundan bu yana gelişti ve genişlediğinden, Hukuk Fakültesi , öğrencilerinde mesleğin değişen gereksinimlerine giderek daha çeşitli, küresel ve teknolojik olarak bağımlı bir toplumda hizmet etmek için gerekli becerileri geliştirmeyi amaçlamaktadır. Ülkenin en büyük hukuk okullarından biri olan Suffolk, öğrencilere hukuk eğitiminde temel bir temel, geniş bir kurs ve program yelpazesi ve meslek ve topluluklarına burs ve hizmet veren çeşitli ve erişilebilir bir fakülte tarafından mükemmel bir eğitim sağlayarak bu zorlukla karşılaşıyor . Suffolk'un amacı, öğrencilerine mükemmel bir hukuk eğitimine erişim sağlamak, adalete bağlılık için ilham vermek ve mezunlarına kariyer özlemlerini gerçekleştirme fırsatı sunmaktır.

120466_suffolk2.JPG

Konumlar

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin