St. John’s University School of Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

St.John Yasası

St.John Yasası, memleketimiz Queens, NY, “Dünyanın İlçesi” nin zengin çeşitliliğini yansıtan kapsayıcı, kabul edici ve davetkar bir topluluktur. Sınıftan stajyerlik ve yurtdışında eğitim almak için sahadaki klinik çalışmalara kadar, öğrencilerimiz, üstün fakülte, özel kariyer danışmanları ve küresel mezunlar ağı. İstihdam ve bar sınav sonuçlarımız sürekli olarak en iyi New York hukuk okulları arasında yer alıyor ve seçtikleri kariyer yolu ne olursa olsun, öğrencilerimiz onlarla birlikte St.John's Vincentian değerlerini taşıyorlar, hukukun adil ve daha iyi yaşayabilecekleri bir meslek olduğunu anlıyorlar. dünya.

132680_132520_www.stjohns.edu733AnitaStudentsHall20360x240.jpgJohn's Üniversitesi Hukuk Fakültesi / St. John's Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Misyon

John's Üniversitesi'nin Vincentian Misyonu ile tutarlı olarak, St.John Hukuk Fakültesi şunları gerektirir: Sıkı öğretim, bilimsel araştırma ve bilginin yenilikçi uygulaması taahhüdü ile akademik mükemmellik elde etmek; Her insanın haklarına ve haysiyetine saygıyı vurgulayan çeşitli bir toplumu teşvik etmek; Öğrencileri ekonomik ve sosyal adaletsizliğin nedenlerini araştırmaya ve uyarlanabilir, etkili ve somut çözümler bulmaya teşvik edin; Endow, küresel bir hukuk mesleğine başarılı bir şekilde katılmak için gereken beceri ve değerlerle mezun olur.

Tarihimiz

John's Üniversitesi Hukuk Fakültesi, 28 Eylül 1925'te kapılarını açtı. St. John's Üniversitesi'nin Vincentian Topluluğu tarafından açılmasından 55 yıl sonra kurulan okul, başlangıçta kendisini ekonomiye erişimi reddedilen bireylerin çocuklarını eğitmeye adadı. ve eğitim fırsatları. Hukuk Fakültesi'nin ilk yılında, Brooklyn 50 Court Street'teki Terminal Binasında dersler yapıldı. Sınıflar o kadar çabuk doluydu ki, neredeyse anında genişleme gerekliydi. Ağustos 1926'da okul, komşu binalarda ek alan kiraladı. Yakında taştılar ve okulun büyümek için yeni bir tesise ihtiyacı vardı. Daha sonra Brooklyn şehir merkezindeki 96 Schermerhorn Caddesi'nde on dört katlı yeni bir binaya taşındı.

Üniversite ve lisansüstü okul başvuruları 1960'ların sonlarında hızla arttıkça, tüm Üniversite bir kez daha sınırlı hissetmeye başladı. 1970 yılında, Hukuk Fakültesi Queens Kampüsü'ndeki yeni binası için bugün üniversitenin çoğunun bulunduğu çığır açan bir tören düzenledi. Hukuk Fakültesi 1972'de yeni evine taşındı - daha fazla sınıf için yer, geniş bir hukuk kütüphanesi ve büyüyen fakülte için ofisler bulmak. St.John Yasası, hayırsever Leon Finley ʼ29, ʼ85HON'un cömertliği sayesinde Finley Hall'u yaratarak tekrar genişledi. Jerome ʼ48, 84HON ve Maxine ʼ98HON Belson'un cömertliği sayesinde eski bina yenilenmiştir. Birleşik binalar, Belson ve Finley Salonları, Hukuk Fakültesi için çekici ve ferah bir tesis sunmaktadır.

132681_132522_www.stjohns.edu417jumphomepageslide.jpgJohn's Üniversitesi Hukuk Fakültesi / St. John's Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Hukuk Fakültesi şu anda 15.000'den fazla yaşayan mezuna sahiptir ve dünya çapında 200'den fazla kolej ve üniversiteden öğrencileri çekmektedir. Yaklaşık 800 kişilik mevcut öğrenci kuruluşu, tümü lisans kurumlarında başarılı olan ve birçoğu hukuk çalışmalarına başlamadan önce istihdam edilen birçok geçmişe sahip öğrencileri temsil etmektedir.

St.John Yasası, hukuki akıl yürütme, yazma, beceri ve etik ilkelerine dayanan olağanüstü bir eğitim sunmaktadır. Öğrenciler, okulun 19 merkezi ve kliniği aracılığıyla deneyim kazanır, bugünün küresel ve teknolojik mesleğinde başarılı olmalarına yardımcı olacak en yeni konuları öğrenir, St.John'un Avrupa'daki kampüslerinde yurtdışında eğitim görür ve dergiler aracılığıyla hukuk bursunun üretilmesine ve yayılmasına katkıda bulunur. ve yayınlar, hepsi de özel bir fakülte, yönetim ve personel tarafından yönlendirilir ve rehberlik edilir.

Hukuk Fakültesi durmaksızın öğrenciler, aileleri ve mezunlar için en önemli sonuçlara odaklanmıştır. John's bar geçişi ve istihdam için eyalette üst sıralardadır ve mezunlar mevcut öğrencilere yardımcı olmak için zaman ve kaynaklarından cömertçe bağış yapmaktadır. 43 tam zamanlı öğretim üyesi, ülkenin en iyi dergilerinde yayın yapıyor ve çeşitli konularda kitaplar yazdı. 100'den fazla avukat ve hakemden oluşan yardımcı fakülte, en yeni konuları öğretir ve müfredatı beceri eğitimi ile doldurur.

Brooklyn'deki mütevazi başlangıcından itibaren, St.John Hukuk Fakültesi, 21. yüzyılın zorluklarına uygun öğrencileri mezun ederek eğitim fırsatı sunmaya devam ediyor.

132682_132521_www.stjohns.edu59kimathi360x240.jpgJohn's Üniversitesi Hukuk Fakültesi / St. John's Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Konumlar

New York

Address
8000 Utopia Parkway
11439 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin