Resmi açıklamayı okuyun

Thomas University Hukuk Fakültesi'ne hoşgeldiniz.

1984 yılında kurulan St. Thomas Üniversitesi Okul Kanunu, Amerikan Barolar Birliği tarafından tamamen akredite edilmiştir ve Amerikan Hukuk Okulları Birliği üyesidir. Katolik bir üniversitenin ve değerlerin önemli olduğu bir hukuk okulunun parçasıdır.

Aziz Thomas Law giderek daha karmaşık ve değişen bir toplumun sorunlarını çözmek ve çözmek için yasal ilkeler uygulayan trenleri ve mezunları avukatlar. Hukuk fakültesinin titiz akademik programı kişiselleştirilmiş, bakım veren bir ortamda ömür boyu öğrenmeyi ve bursu vurgular. Bu amaçla, öğretim, burs ve toplum hizmetinde mükemmellik konusunda kararlı kalırız.

Thomas Law, öğrencilerin yasal eğitimini daha da geliştirmek için kapsamlı klinik, externship ve staj olanakları sunmaktadır.

60476_pexels-photo-613508.jpeg

Gerçekler

Kurulmuş

St. Thomas Üniversitesi, 1961'de Augustinian Kıyılarından Biscayne Koleji olarak kuruldu. Üniversite statüsü elde edildiğinde kurumun adı Küba mirasını yansıtacak şekilde St. Thomas Üniversitesi olarak değiştirildi. Üniversite, köklerini 1946 yılında Küba'nın Havana kentinde, Avrupa Augustinians'tan yardım alarak, Amerikan Augustinianlar tarafından kurulan Universidad de Santo Tomas de Villanueva'ya kadar izler.

St. Thomas Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Washington DC'deki Georgetown Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nin güneyinde sadece iki akredite Katolik hukuk fakültesinden biridir.

60477_justice-law-case-hearing-159832.jpeg

Öğrenci-öğretim Oranı

15-1

Öğrenci tarafından yürütülen Akademik Dergiler

  • Thomas Law İnceleme
  • Kültürlerarası İnsan Hakları Hukuku İncelemesi
  • Karmaşık Dava Dergisi (online)

Öğrenci Organizasyonları

Otuzdan fazla Öğrenci Organizasyonu, birçoğu kamu hizmeti projelerinde yoğun bir şekilde yer almaktadır.

Kütüphane

Hukuk Enformasyon Merkezi, St. Thomas Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nin entelektüel merkezidir. Ünlü koleksiyonu, ileri teknoloji kaynakları, geniş hizmet yelpazesi ve çekici çalışma alanları ile Hukuk Kütüphanesi, Hukuk Okulunun araştırma ve öğretim misyonlarına derinden bağlıdır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

St. Thomas University School of Law

LL.M'ye hoş geldiniz. St. Thomas Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ndeki Kültürlerarası İnsan Hakları Programı! Bu yenilikçi LL.M. programı, zamanımızın kritik meselesiyle ilg ... [+]

Hoşgeldiniz!

Bu yenilikçi LL.M. programı, zamanımızın kritik meselesiyle ilgili derinlemesine eğitim vermek üzere tasarlanmıştır: insanlık onurunun siyasi, sosyal, ekonomik ve kültürel çizgide korunması. Miami'de bulunan St. Thomas Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ne avukatlar, devlet görevlileri, öğretmenler, insan hakları savunucuları ve işadamları ile kadınlar ve insan hakları ve sosyal adalet taahhüdünde bulunan kadınlar, uluslararası alanda en dinamik alanlardan birinde yüksek lisans eğitimi almaya davet edilmektedir. kanunlar: kültürlerarası insan hakları.

Birleşmiş Milletler'den ve ünlü burs merkezlerinden gelen dünyaca ünlü öğretim üyelerinden gelen öğretim mükemmellik, oldukça teşvik edici bir öğrenme ortamı yaratır ve kariyeriniz için en zorlu akademik deneyimi vaat eder. Önemli misafir öğretim üyeleri şunları içeriyor:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Miami Bahçeleri
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

St. Thomas University School of Law - Alumni Spotlight

Address
St. Thomas University School of Law 16401 NW 37th Ave, Miami Gardens, FL 33054
Miami Bahçeleri, Florida, Amerika Birleşik Devletleri