Resmi açıklamayı okuyun

As Florida'nın ilk hukuk fakültesi, Stetson bir yüzyıldan fazla avukatlar, hakimler ve toplum liderleri olağanüstü eğitimli etti. Stetson, US News & World Report tarafından yasal yazılı deneme savunuculuk ve 3. içerisinde 1. sırada bir üst-100 hukuk fakültesi olduğunu ve tamamen Amerikan Hukuk Fakülteleri Amerikan Barolar Birliği ve Derneği tarafından akredite edilmiştir.

Hukuk Stetson University College Gulfport / St ana hukuk kampüs ile, Tampa Bay metro alanında aktif bir parçasıdır. Petersburg ve Tampa bir uydu merkezi. hukuk fakültesi DeLand bir Fen Koleji, İşletme Fakültesi ve Müzik Okulu ile Stetson Üniversitesi bir parçası, ve Celebration bir üniversite uydu merkezidir.

Dean Christopher Pietruszkiewicz Kanunu ve Stetson Üniversitesi Koleji misyon ve değerlerine göre fakülte, yöneticiler ve personel çeşitli ekibi yönetiyor.

Bir Bakışta Stetson

US News & World Report tarafından deneme savunuculuk ve yasal yazma sayılı 3 No. 1 sırada Öğrenci ihtiyaçlarına bireysel ilgi Kendi alanlarında excel Yetenekli, erişilebilir fakülte Devlet-sanat kütüphanesi ve derslik Yedi mahkemeler Savunuculuk konsantrasyon, yaşlı hukuku, çevre hukuku, uluslararası hukuk ve sosyal adalet JD sertifikaları Çift diploma ve ortak diploma seçenekleri: JD / Yüksek Lisans. Savunuculuk, JD / MBA, JD / MPH, Avrupa İş Hukuku Uluslararası Ekonomi Hukuku JD / MIEL ve JD / MEBL Yüksek Lisans savunuculuk derece, yaşlı hukuku ve uluslararası hukuk Birkaç ABD yasaları okullarından biri bir çalışma mahkeme, Temyiz Florida İkinci Bölge Mahkemesi ile yer paylaşmak için Florida ilk hukuk fakültesi öğrencileri ve öğretim üyeleri tarafından pro bono hizmeti gerektiren Mükemmel kariyer geliştirme ve çubuk hazırlama hizmetleri. Son zamanlarda Uluslararası Hukukçular Magazine tarafından Kariyer Fırsatları İçin En İyi Yüksek Lisans Programları biri olarak. Avukatlık Mükemmellik Elder Kanunu, Yükseköğretim Kanunu ve Politikası, Uluslararası Hukuk Merkezleri Biyoçeşitlilik Kanunu, Karayip Hukuku, Hukuk İletişim ve Gaziler Kanunu Enstitüleri ev Ev dört akademik dergiler: Stetson Hukuk İnceleme, Uluslararası Yaşlanma Hukuk ve Politika Dergisi için, Uluslararası Yaban Hayatı Hukuk ve Politika Dergisi, ve Avukatlık Stetson Dergisi ve Hukuk Üst sıralarda öğrenciler için onur programı 45 öğrenci organizasyonu Ulusal ve dünya şampiyonu savunuculuk ekipleri Klinik ve staj olanakları çok çeşitli Çeşitli öğrenci örgütleri, okullar arası etkinlikler ve yarışmalar ile canlı bir kampüs yaşamı Sekiz yurtdışı eğitim ve altı döviz programları Gulfport / St Ana hukuk kampüs. Şehir Tampa yakınlarında uydu merkezi ile Petersburg

Stetson Kanunu düşünün için 7 Büyük Nedenleri:

Bizim akademik programların gücü.

Stetson profesörü classWe US News & World Report tarafından deneme savunuculuk ve yasal yazma # 3 # 1 sırada yer almak gurur duyuyoruz öğretir. Stetson ayrıca yaşlı hukuk, biyoçeşitlilik-çevre hukuku, yüksek öğrenim hukuku, uluslararası hukuk, sosyal adalet, gaziler hukuk, Karayip hukuk ve yasal çalışmanın diğer alanlarında bir liderdir. Stetson konsantrasyon programlarının beş JD belgesi, 60'dan fazla beceri seçmeli ve JD / LL.M için ortak veya çift diploma seçenekleri sunuyor. JD / MBA ve JD / MPH

Fırsatlar pratik hukuki deneyim kazanmak için.

Klinik eğitim participantsStetson Tampa Bay, Florida metropol boyunca yılda öğrencilere 400'den fazla klinik ve externship olanakları sunmaktadır. yaklaşık 60 ev sahipliği kuruluşlarda 30'dan fazla klinik ve externship kursları ile, Stetson her öğrencinin hukuk fakültesinde sırasında bir klinik ya da externship kursuna katılmak garanti ülke genelindeki diğer hukuk fakültelerinin bir avuç katıldı.

Yükseköğretimin maliyetini düşürmek için burs.

veteranIn 2015 Güz Stetson öğrenci, yeni JD öğrencilerinin% 55'i burs aldı. Tüm itiraf birinci sınıf öğrencileri, otomatik olarak çok yıllı burs için kabul edilir. 2016-2017 eğitim-öğretim yılı ile başlayarak, Stetson GI Bill Sarı Kurdele Programı ile nitelikli gazi veya uygun bakmakla sınırsız sayıda destekleyecektir.

Güneşli Tampa Bay, Florida'da bulunan güzel bir kampüs.

Stetson Hukuk campusStetson en 21 dönümlük, palmiye ağacı Gulfport / St ana kampüsü kaplı. Petersburg kez Babe Ruth ve diğer ünlülerin uğrak 1920'lerde tesisi oldu. Bugün, tarihi yapılar 3920 ağ bağlantıları, yedi iş duruşma salonlarında, 50 kütüphane grup çalışma odaları, yüzme havuzu ve birden fazla 419.000 ciltlik bir hukuk kütüphanesi ile takviye edilmiştir. okuyan bir mola gerekir? Danışman 4. sıralarda en iyi plaj (St. Pete Beach) Trip kampüs beş dakikadır.

öğretim kanunu seviyorum ve öğrenci başarısı umurumda Fakültesi.

Stetson profesörü studentOur profesör kampüs hayatın hemen her alanında yer alan ve sınıf içinde ve dışında hem öğrenciler ile çalışma konusunda kararlıyız vardır önerir. hukuk fakültesinden dört bir yanından gelen Fakültesi öğrenci örgütleri ve koçluk savunuculuk ekipleri danışmanlık, danışman olarak hizmet veren vakit geçirmek. Fakültemiz yasal kendi uzmanlık alanlarında yazarlar, avukatlar, ve liderleri.

öğrenci ve mezunlara hem de kariyer geliştirme hizmetleri.

Kariyer geliştirme personeli studentAn erişilebilir kariyer gelişim personel bireysel koçluk seansları, grup toplantıları ve programları ile öğrencilere destek önerir. Şefin "Kariyer Toolkit" atölye serisi kariyer planlama ve iş arama için bir çerçeve sunmaktadır. Personelimiz Tampa Bay alan yasal toplumla ilişkiler kurduk ve mezunları İdeal kariyerlerini bulmanıza yardımcı olmak için çalışmaktadır.

Cayman Adaları, Küba, İngiltere, Güney Kore, İspanya ve Hollanda'da yurt dışında programlar çalışma.

akademik kredi kazanma ve uzak ülkelerde yasal uzmanları toplantı sırasında Stetson yurtdışı eğitim participantsOur öğrencilerin dünyayı keşfedebilirsiniz. Şefin yurtdışında yaz ve yarıyıl programlarına ek olarak, Stetson ayrıca Avustralya, İngiltere, İrlanda, Fransa ve İspanya'da üniversiteler ile uluslararası değişim anlaşmaları vardır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

Stetson University College of Law

Yüksek Lisans Uluslararası Hukuk, uluslararası hukukta ileri derecede hukuki yol açan yoğun bir yıllık bir derstir. Stetson Kanunu'nun program hem deneyimli pratik avukat ... [+]

Stetson Üniversitesi

Stetson Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2016 yılında prestijli US News and World Report tarafından yasal yazılı deneme savunuculuk ve # 3 # 1 sırada yer alıyor. Etkili savunma ve yasal yazma becerileri, başarılı bir avukat en önemli beceri ikisidir ve öğretim savunuculuk ve yasal yazma Stetson bağlılığı eşsizdir. Stetson bu alanlarda lider olmaktan gurur duymaktadır.

Güzel Gulfport, Florida, Şefin LL.M. güvenli ve samimi bir kampüste yer alan Uluslararası Hukuk hem uzmanlık ihtiyacı yurtdışından ABD ve avukatların ve son hukuk fakültesi mezunları pratik deneyimli barındırır yoğun bir yıllık bir derstir. Müfredat iyice iş dünyası, hükümet, eğitim ve uluslararası hukuk uygulamaları veya ilgili meslek pozisyonlar için hazırlanan küresel pazarda girmek için mezunları hazırlar. Dersler hukuk eğitiminin yanında profesyonellik, liderlik ve iş becerilerini vurgulamaktadır. Başvuru sahipleri, ya genel LL.M. için tercih edebilir Uluslararası Hukukta veya Yüksek Lisans (uluslararası kamu ya da uluslararası özel hukuk ilgilenenler için) uluslararası çevre hukuku veya uluslararası iş hukuku bir vurgu ile.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Gulfport Tampa
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Welcome to Stetson University College of Law