Syracuse University - College of Arts and Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Syracuse Üniversitesi, olağanüstü akademisyenlerin, farklı tekliflerin ve yadsınamaz bir ruhun özel bir araştırma üniversitesidir.

New York Eyaleti'nin göbeğinde, küresel bir ayak izi ve yaklaşık 150 yıllık bir tarihte , muhteşem bir kampüsle üniversitemiz, mükemmel bir üniversite deneyimi isteyenler için yapılır. Gururla seçici, biz büyük hayal eden insanlara şans veriyoruz. Burada, neşelendirmek, büyümek, olmak istediğin kişi olmak için gelirsin.

Üniversitemizin kapsamı güçlü yanlarının bir kanıtıdır: 1870'e uzanan öncü bir tarih ; 200'den fazla binbaşı ve 100 küçükten oluşan bir seçim; yaklaşık 15.000 lisans ve 5.000 lisansüstü öğrenci ; 160 ülkede çeyrek milyondan fazla mezun ; ve 50 ABD eyaletinden ve 123 ülkeden bir öğrenci nüfusu.

Bizi biraz daha iyi tanımak ve bizi Syracuse Üniversitesi yapan insanlar ve yerler için kendiniz görün.

Görev beyanı

Büyük bir araştırma kurumunun merkezinde bulunan liberal sanatlar koleji olarak, Sanat ve Bilim Koleji, yüksek oranda kişiselleştirilmiş bir akademik deneyim sunan Syracuse Üniversitesi'nin entelektüel kalbi ve ruhu olarak durmaktadır. Kolej, dünyanın her yerinden öğrenci olarak, disiplinlerarası ve disiplinlerarası öğretim ve öğrenim, araştırma, burs ve kampüste ve dünya çapında hizmet yoluyla başarıya hazırlar.

Vizyon

Uluslararası alanda tanınan fakülte ve seçkin kadro, akademik başarı ve yaşam boyu başarıyı sağlamak için öğrencileri araştırma odaklı, dinamik, yenilikçi bir liberal sanat deneyimine dahil etmeye çalışmaktadır.

Temel değerler

 • Birlik: Syracuse'un kurucu koleji olarak, Sanat ve Bilim entelektüel ve akademik merkezdir; Üniversitedeki tüm lisans öğrencileri tarafından paylaşılan bir deneyim.
 • Kişiselleştirme: Kolej, kişiselleştirilmiş, liberal sanat eğitiminin değerine inanmaktadır - bu, bilgiyi geniş bir yelpazede, bilginin eleştirel analizini ve açık ve etkili bir şekilde iletişim kurma yeteneğini vurgulamaktadır.
 • Hazırlık: Syracuse Üniversitesi Sanat ve Bilim Koleji, öğrencilerine birçok akademik uğraş ve kariyer yoluna uygulanabilecek beceri ve bilgi temeli sunmaktadır. İşverenler ve lisansüstü okullar, problemleri çözme, değişime uyum sağlama, başkalarıyla işbirliği yapma ve disiplinler arası çalışma yeteneğine değer verir - bu da sadece işe yerleştirme için değil, başarı ve yaşam için öğrencileri hazırlayan tüm liberal sanat ilkeleridir.
 • Fırsat: Koleji, fen bilimleri ve matematik, beşeri bilimler ve sosyal bilimlerdeki üç bölümü ile 50'den fazla ana dal, 40 minör ve 30 yüksek lisans ve doktora sunmaktadır. programları. Kolej ayrıca, seçkin çalışmalar, bağımsız çalışma, bir dizi çift ve birleştirilmiş lisans programları ve Entegre Öğrenme Görevlilerinin yanı sıra hem üniversite hem de yüksek lisans düzeyinde Üniversite'nin profesyonel okulları ve kolejleri ile disiplinlerarası derece seçenekleri sunmaktadır.
 • Disiplinlerarasılık: Üniversitemiz lisans ve öğretim üyelerinden üçte birinden fazlasına sahibiz. Bazıları, Maxwell Yurttaşlık ve Halkla İlişkiler Okulu, Kamu Haberleşmesi için SI Newhouse Okulu ve kampüsteki diğer birimlerden yararlanır.
 • Keşif: Sınıflarımızın duvarları yoktur; fakülte ve öğrenciler dünyanın her yerinde araştırma yaparlar. Akademik ve entelektüel uğraşları kişisel ilgi alanlarına bağlayarak, öğrencilere uzun vadeli başarı için tasarlanmış geniş uygulanabilir beceri setleri sağlıyoruz.
 • Vatandaşlık: Kolej, öğrencileri, dünyadaki insanların, kültürlerin ve doğal süreçlerin çeşitliliğini ve zenginliğini kucaklamaları için cesaretlendirerek, toplumdaki liderlik rollerini üstlenmeye hazırlar.
 • Mükemmellik: Üç akademik bölümümüzün yoğun çalışma alanları, öğrencilere çok çeşitli alanlarda başarılı kariyerleri başlatmalarına yardımcı olan kritik beceriler sunar. Birçok lisans öğrencisi deneyimlerini bir veya daha fazla çift dereceli veya disiplinlerarası seçeneklerle artırır. Yüksek kalibreli programlarımız öğrencilere kişiselleştirilmiş ve entegre öğrenme yaklaşımımızın altını çizerek, disiplinler arasında eleştirel düşünmeyi, etkili bir şekilde iletişim kurmayı ve problemleri yaratıcı bir şekilde çözmeyi öğretir. Sanat ve Fen Bilgisi öğrencileri, çevik ve becerikli oldukları kadar akıllı ve yaratıcıdırlar.
 • Mentorluk: Ulusal ve uluslararası alanda tanınmış akademisyenler, yazarlar ve bilim adamları tarafından yönlendirilen öğrenciler, seçtikleri alanda yeni bilgi ve fikirler üreterek, değişimi etkilemek için gerekli araçları ve becerileri geliştirdikleri akademik araştırmalar, burslar ve yaratıcılık konusunda titiz bir ortama dalmışlardır. alanlar.
 • Merak: Kolejde, tamamı Liberal Sanatlar Çekirdeğimiz tarafından zenginleştirilen, burs kümeleri ve kampüs içi işbirlikçi girişimlere yakından önem verilmektedir. Büyük, seçkin fakültemize tanık olun; çeşitli ve yetenekli öğrenci organı; kampus içi ve dışı sayısız stratejik ortaklıklar; ve birçok disiplinler arası girişim (örn. Renée Crown Üniversitesi Onur Programı, Syracuse Üniversitesi Beşeri Bilimler Merkezi, Mellon destekli Central New York Beşeri Koridoru ve Adli ve Ulusal Güvenlik Bilimleri Enstitüsü).
 • İnovasyon: Üniversitede odaklanmış disiplinler arası mükemmelliğin gelişmekte olan alanları arasında nanobilim ve nanoteknoloji, biyomedikal, nörobilim, dijital çağdaki beşeri bilimler ve iklim değişikliği ve sürdürülebilirlik alanları bulunmaktadır.

Sanat ve Bilim Koleji

Syracuse Üniversitesi, Sanat ve Bilim Koleji'nin entelektüel kalbi ve ruhu, öğrencilere hayat boyu başarı için hazırlayan, son derece kişiselleştirilmiş bir liberal sanat deneyimi sunuyor.

Kolej'i Ziyaret Edin

Tüm Syracuse öğrencilerinin üçte birinden fazlasına ev sahipliği yapan Sanat ve Bilim Koleji, yaklaşık iki düzine bölüm ve bilimler, matematik, beşeri bilimler ve sosyal bilimler alanlarında üç düzine disiplinlerarası program barındırmaktadır. Sanat ve Bilim Koleji, Syracuse Üniversitesi'nin entelektüel merkezi olarak yer almakta ve disiplin cezası, yaratıcı disiplinlerarasılık ve sosyal adalet ve küresel vatandaşlık meseleleri ile ahlaki bağlılık üzerinde durularak uluslararası alanda tanınmış araştırma ve yenilikçi eğitime kendini adamıştır. Akademik başarı ve yaşam boyu başarıyı sağlamak için öğrencileri araştırma odaklı, dinamik, yenilikçi bir liberal sanat deneyimine dahil ediyoruz.

CAS Danışmanlığı

Sanat ve Bilim Kolejindeki tüm öğrencileri, entelektüel ve kişisel potansiyellerini gerçekleştirmek için memnuniyetle karşılarız, destekliyoruz ve onlara meydan okuyoruz. Tüm öğrenciler yetenekli, kendi gelişimlerinin aktif ajanları olsa da, onların lisans deneyimlerini en üst düzeye çıkarmak ve uzun vadeli kariyer başarısı için yol açmak için akademik uğraşıları ve ders dışı etkinlikleri tanımlamak ve oluşturmak için öğrencilere yardımcı olmak için buradayız.

Konumlar

Syracuse

Address
Syracuse University
900 South Crouse Ave.

NY 13244 Syracuse, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: