Thomas Jefferson School of Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hoşgeldiniz

Misyonumuz, uluslararası merkezli, farklı bir öğrenci organı için olağanüstü bir yasal eğitim sağlamaktır. Konut JD programımız onlarca yıldır var olsa da, çevrimiçi Yüksek Lisans Programlarımız dünyadaki en uzun süredir devam eden hukuk fakültesi çevrimiçi yüksek lisans programlarından biridir. 2008 yılından beri yayındayız.

HAKKIMIZDA

Thomas Jefferson School of Law Lisansüstü Programları onlinemasters.com tarafından en iyi altı online iş hukuku programında yer aldı ve en yüksek mükemmellik için çabaladı. Thomas Jefferson, yüksek erişilebilirliğe sahip, birinci sınıf öğretim üyelerimizle ünlüdür. Ayrıca, pazarın herhangi bir yerinde mevcut olan en gelişmiş çevrimiçi öğretim yöntemlerini de kullanıyoruz.

AKADEMİK

Entelektüel, Seçkin, Kapsamlı ve Çeşitli Akademik Program Thomas Jefferson School of Law yenilikçi çevrimiçi Lisansüstü Programları [Hukuk Yüksek Lisansı (LLM) ve Hukuk Yüksek Lisansı (MSL)] aşağıdaki özelliklerden bazılarına sahiptir:

  1. Aşağıdaki alanlardan birinde yoğunlaşın: Vergilendirme, Finansal Hizmetler ve Varlık Yönetimi veya Uyum ve Risk Yönetimi
  2. Bir yılda tamamlandı
  3. % 100 çevrimiçi, programınıza uygun
  4. California Akredite Hukuk Fakültesi aracılığıyla, California Baro Denetçileri Komitesi tarafından tüm yüksek lisans programlarına kabul
  5. Avukatlar ve Avukat Olmayanlar için Uygun

Konumlar

San Diego

Address
Thomas Jefferson School of Law, 1155 Island Avenue
CA 92101 San Diego, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri