Thomas Jefferson School of Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hoşgeldiniz

Misyonumuz, uluslararası merkezli, farklı bir öğrenci organı için olağanüstü bir yasal eğitim sağlamaktır. Konut JD programımız onlarca yıldır var olsa da, çevrimiçi Yüksek Lisans Programlarımız dünyadaki en uzun süredir devam eden hukuk fakültesi çevrimiçi yüksek lisans programlarından biridir. 2008 yılından beri yayındayız.

HAKKIMIZDA

Thomas Jefferson School of Law Lisansüstü Programları onlinemasters.com tarafından en iyi altı online iş hukuku programında yer aldı ve en yüksek mükemmellik için çabaladı. Thomas Jefferson, yüksek erişilebilirliğe sahip, birinci sınıf öğretim üyelerimizle ünlüdür. Ayrıca, pazarın herhangi bir yerinde mevcut olan en gelişmiş çevrimiçi öğretim yöntemlerini de kullanıyoruz.

AKADEMİK

Entelektüel, Seçkin, Kapsamlı ve Çeşitli Akademik Program Thomas Jefferson School of Law yenilikçi çevrimiçi Lisansüstü Programları [Hukuk Yüksek Lisansı (LLM) ve Hukuk Yüksek Lisansı (MSL)] aşağıdaki özelliklerden bazılarına sahiptir:

  1. Aşağıdaki alanlardan birine konsantre olun: Vergilendirme, Finansal Hizmetler ve Varlık Yönetimi veya Finansal Uyum ve Risk Yönetimi
  2. Bir yıl kadar kısa bir sürede tamamlayın
  3. % 100 çevrimiçi, programınıza uygun
  4. California Akredite Hukuk Fakültesi aracılığıyla, California Baro Denetçileri Komitesi tarafından tüm yüksek lisans programlarına kabul
  5. Avukatlar ve Avukat Olmayanlar için Uygun

Ayrıca iki (2) konut LLM programı mevcuttur - Amerikan Hukuk Araştırmalarında LLM ve Uygulama Becerilerinde LLM .

Bu programlar zaten JD / LLB (veya eşdeğeri) derecesine sahip olan herkes tarafından kullanılabilir ve bir yıl kadar kısa bir sürede tamamlanabilir. Bunlar, pratik deneyimler edinebileceğiniz ve kanunun belirli yönleri hakkında daha özel bilgi alabileceğiniz San Diego, CA şehir merkezindeki güzel binamızda bulunmaktadır.

Amerikan Hukuk Araştırmaları Yüksek Lisans programımızdaki öğrenciler, California, New York, Texas, Washington DC ve Georgia eyalet bar sınavlarına girmeye uygun olmak gibi çeşitli nedenlerle kaydolurlar. Ayrıca, ABD yasalarıyla karşılaşan müşterilerin ihtiyaçlarına daha iyi hizmet etmek.

LLM Uygulama Uygulama Becerilerimizdeki öğrenciler, sadece hukukun belirli bir alanında becerilerini uzmanlaşmak veya geliştirmek isteyen öğrencilerdir ve bunu yapmanın harika bir yoludur.

JD / LLB (veya eşdeğeri) derecesi ve LLM derecesi olanlar için Thomas Jefferson, Yargı Biliminde Doktora (JSD) % 100 çevrimiçi sunmaktan gurur duyar.

Bu beş (5) yıllık% 100 çevrimiçi program, yasal kariyerinize harika bir ektir ve sizi ilerletmenize ve kariyerinizi ilerletmede size bir avantaj sağlar. Özenli bir profesör ekibiyle çalışarak, bir tez makalesini araştıracak ve savunacaksınız, sonunda seçtiğiniz bir konuyla ilgili derinlemesine bir bilgi edineceksiniz. Bu, LLM'nizden transfer kredileri sunan oldukça rekabetçi bir programdır.

Daha fazla bilgi için lütfen bir form doldurun veya kabuller @ TJSL .edu ile iletişime TJSL ; bu programların tümünü sizinle daha ayrıntılı olarak görüşmekten memnuniyet duyarız.

Konumlar

San Diego

Address
Thomas Jefferson School of Law,
701 B Street, Suite 110

CA 92101 San Diego, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin