The Fletcher School, Tufts University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yaşam boyu süren küresel bir etkiyi taahhüt edin

85 yıldan fazla bir süredir, Fletcher Hukuk ve Diplomasi Okulu, bireyleri ulusal ve uluslararası liderlik ve nüfuz sahibi pozisyonlara yetiştirmek ve hazırlamak için çalışmıştır. Dünyanın en acil sorunlarına dair derin ve çok yönlü bir anlayışla ve karşılıklı yarar, güvenlik ve adaletin yol gösterici ilkeleriyle topluluğumuz, 21. yüzyılın karmaşık ve giderek küreselleşen toplumunun istikrarını ve refahını korumaya gayret göstermektedir.

Birlikte geleceği şekillendirme

Fletcher Okulu öğrencileri, fakültesi ve mezunları, dünyada kalıcı ve anlamlı bir değişiklik yapma mirasını sürdürmek için çalışıyor. Hükümet, iş dünyası ve uluslararası örgütlerle küresel bir perspektiften ve yarın daha adil ve adil bir yaklaşım peşinde koşuyorlar.

Sürekli değişen dünya için özel beceriler

Fletcher'ın programları ve müfredatları, yalnızca sınıfta değil, alanda da yaşam boyu deneyime sahip uluslararası ilişkiler pratisyenleri tarafından küratörlüğünü yapıp öğretilir. Yerinde kavrayışla bildirilen ve çok çeşitli deneyimsel fırsatlarla desteklenen, yüksek düzeyde disiplinlerarası bir lisansüstü eğitim, Fletcher öğrencilerine en çalkantılı küresel iklimde bile bir fark yaratmaları için ihtiyaç duydukları araçları ve bakış açıları sağlar.

Potansiyelinize bir yatırım

Uluslararası alanda ve daha büyük malların hizmetinde olan bir kariyer küçük bir girişim değildir - ve bir Fletcher eğitimi de değildir. Ancak, kolları sıyrmaya ve kendilerini titiz ve sürükleyici bir deneyime adamaya hazır olanlar, yakında birinci sınıf, beceri temelli bir eğitimin, lisansüstü derecenin çok ötesine uzanan faydaları olduğunu anlar; İstisnai olarak anlamlı kariyerlerin ömrü boyunca küresel etki için kalıcı fırsatlara kapı açar.

Misyona Dayalı Bir Eğitim

Fletcher School 1933'te kapılarını açtığından beri dünya önemli ölçüde değişti. Biz de geliştik ve büyüdük, ancak temel misyonumuz değişmeden kaldı: karmaşık, zorlu ve gittikçe küreselleşen bir istikrarın ve refahın korunmasını sağlama konusunda kararlı olan profesyonelleri eğitmek toplum. Öğrencileri etkileyici konumlarda üstünlük kazanmaya, yerel, ulusal ve uluslararası topluluklara hizmet ettikleri kariyerlerde yeni bir çığır açmaya ve dünyanın en zorlayıcı sorunlarına adil ve karşılıklı olarak faydalı çözümler üretmeye hazırlıklı olmaya devam ediyoruz.

Görev odaklı, öğrenci rehberliğinde

Fletcher'ın akademik felsefesi, öğrencilerin hangi özel bilgi, beceri ve yeterlilikleri başarmaları gerektiğini belirlemek için en iyi donanıma sahip oldukları inancı üzerine kuruludur. Her öğrencinin bireysel çalışma kursu, özel ilgi alanlarına ve kariyer hedeflerine uyacak şekilde özelleştirilmiştir.

Her yıl sunulan 175'ten fazla kurs ve 22 çalışma alanı (kendi kendine tasarlanan bir seçenek dahil) ile Fletcher öğrencileri nadiren aynı akademik yolu çiziyorlar. Fletcher'daki seçenekler, öğrencilerimizin ilgileri ve özlemleri kadar çeşitlidir.

Dünyayı tanımak

Küresel karşılıklı bağımlılık, 21. yüzyılda yaşamın temel bir gerçeğidir. Çatışma sonrası toplumları yeniden inşa etmekten ve gelişmekte olan ekonomilerdeki pazarları teşvik etmekten, güvenlik tehditlerini analiz etmeye ve insan haklarını teşvik etmeye kadar, zamanımızın zorlukları sınırları ve disiplinleri aşmaktadır. Fletcher, siyaset, sosyal, yasal, kültürel ve ekonomik üstesinden gelmek için mezunlar hazırlamaktadır. bu problemlere ortak zorluklar - onları küresel profesyonel peyzajın her açıdan incelenmesi.

Geleceği şekillendir

İklim değişikliği gibi uluslararası politika zorluklarını ele almak ya da ulus ötesi suçun barış süreçleri üzerindeki etkisi gibi daha odaklı konulara son vermek olsun, Fletcher eğitimi gerçek dünyadaki sorunların çözümüne yöneliktir. Bu, uygulamalı bilgi ve tecrübe ile bilgilendirilen pratik bir yaklaşım benimsemek, aynı zamanda daha derin soruları yansıtmak ve sormak için geri adım atmak demektir.

Eğitim felsefemiz, etki odaklı olmakla birlikte, sadece iyi tanımlanmış sorunlara çözüm bulmaktan daha fazlasıdır. Ayrıca, sorunların neden var olduğunu ve kime bakış açısıyla sorun olduğunu anlamayı da arzu ediyoruz. Bu anlayış derinliği ve disiplinlerarası bir çerçeveden yararlanarak öğrencilerimiz, sorumlu ve etkili uluslararası ilişkiler uygulayıcıları olmalarını sağlayan gerçek anlamda küresel bir bakış açısı geliştirir.

Fletcher'da Çeşitlilik ve Katılım

Farkı kutlayan bir topluluğa katılın

Çeşitlilik ve katılım, Fletcher deneyiminin en temel noktasını oluşturur ve öğrencilerimizi, değiştiriciler ve liderler olarak hizmet etmeleri için ihtiyaç duydukları küresel bakış açısıyla donatmada önemli bir rol oynar. Topluluğumuz, karşılıklı destek, saygı, katılım ve işbirliğinin temeli üzerine kuruludur ve kendi referans çerçevemizin ötesinde perspektifleri, kültürleri ve deneyimleri aktif olarak aramanın dünyanın karşılaştığı sorunları gerçekten anlamak için kritik önem taşıdığına inanıyoruz.

Fletcher olarak, farklılıklarımızdan daha güçlü olduğumuza ve bu farklılıkların küresel ölçekte kalıcı ve anlamlı bir değişim yaratmak için yeni fırsatlara kapı açabileceğine inanıyoruz.

Konuşmanın bir parçası olun

Yıl boyunca kampüste farklı ses ve fikirlerin oluşmasına yardımcı olmak için bir dizi etkinlik ve etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz. Öğrenci ve öğretim üyeleri, anlamlı bağlantılar kurma fırsatı sunar ve Fletcher'ın topluluğumuzun her üyesi için güvenli bir yer olmasını sağlamak için politikalar oluşturduk.119702_FletcherSchool_schoolprofilepageimage.jpg

Konumlar

Medford

Address
Packard Avenue,160
02155 Medford, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar