Resmi açıklamayı okuyun

Hukuk Tulsa College, 400'den az toplam kayıt olan özel bir kurum, Üniversite liderlik ve akademik mükemmellik için JD, LLM, eklem derece ve sertifika adaylar yasal eğitim fırsatları sunmaktadır.

Hukuk TU Koleji öğrencileri uygulama hazır pro bono programları, ödüllü hukuk dergilerinde, öğrenci örgütleri, rekabetçi tartışmalı mahkeme ekipleri katılım yoluyla olmak bir akademik titiz, henüz cana bir atmosfer sağlar, ve bir kampüs yasal kliniği. Hukuk TU Koleji öğrencilere bir çok kişiye eğitim veren ve güçlü profesyonel ağlar gelişimini teşvik, düşük öğrenci-profesör oranı sahiptir. Öğrenciler ayrıca lisansüstü yerleştirme oranları ulusal ortalamanın sürekli yüksek milletin en iyi profesyonel gelişim ofisleri, birine erişebilirsiniz.

Hukuk TU Koleji avukatlar, hakimler, yasa koyucular, kurumsal müşaviri ve toplum liderleri gibi son derece seçkin kariyer geliştirdik birçoğu fazla 6.000 aktif olarak katılan mezunlar topluluğu, ev sahipliği yapmaktan gurur olduğunu. Mezunlar staj ve externship olanakları sağlayarak, ve kampüs ders verilmesi, danışmanlık programı da dahil olmak üzere, bir dizi program aracılığıyla güncel öğrencilerle katılıyor.

Hukuk Tulsa College Üniversitesi sunmaktadır:

10.5: 1 öğrenci-öğretim oranı US News and World Report Top-100 Hukuk Fakülteleri listesinde küçük hukuk okullarından biri Taahhüt pro bono programları, öğrenci örgütleri ve yasal kliniğine yoluyla hizmet Özel hukuk okullar arasında ülkenin en öğrenim oranlarının biri İlk yıl başlayan uygulama deneyimi için garantili fırsatlar Sürdürülebilir enerji ve kaynaklar hukuku ve Kızılderili hukuk programları Lider

Kariyer ivme TU Hukuk kurs bir parçasıdır. Mezunlarımızın başarıları bizi unparalleled.Join vardır! Tulsa Hukuk teklifler 5 farklı lisansüstü hukuk ve politika dereceOlmayan avukatlar (Fıkıh Master) ve avukatlar için 3 için 2 (Yüksek Lisans):

Kişi Çalışmasında - Kanunlar (Yüksek Lisans) Master TU Kanunun lisansüstü Yüksek Lisans programı, enerji ve doğal kaynaklar hukuk, petrol ve gaz hukuku, çevre hukuku, aşiret ekonomik kalkınma, Hint (Kızılderili) kendi kaderini tayin, yerli halkların hakları ve aşiret egemenliği savunma üzerinde duruluyor.

Fıkıh Master - Online Eğitim Hint, enerji, doğal kaynaklar ve çevre hukuk eğitiminde 40 yıllık tecrübesi ile, Tulsa enerji ve doğal kaynaklar hukuk müfredat Üniversitesi önemli hedeflere ulaşmak için yasal ve politika yaklaşımları incelemek için Adayları Enerji Hukuku (MJEL) Hukuktaki Master ilham Enerji güvenilirliği, doğal kaynakların ve sağlıklı bir çevrenin sürdürülebilir malzemeler.

Kariyer Stratejileri Usta Adayı Kariyer Stratejileri

Başarılı Master Derecesi öğrencilerin kendi kariyer strateji geliştirme için pro-aktif bir yaklaşım. TU Hukuk, Master Derecesi öğrencileri desteklenir ve aşağıdaki programlar, hizmetler ve onlar bizimle olduğu süre boyunca profesyonel ilerleme için fırsatlar maksimize için gereken becerileri kazanmak için kaynaklara sahip güdümlü:

Yüksek Lisans Öğrencileri için Kariyer Stratejisi Hizmetleri, Kaynaklar & Programlar Mezuniyet Sonrası Enerji ve Hint Hukuku ve Politikası İşler (Ulusal)

Kabul Hukuk Başvuru Tarihleri ​​Masters Bahar 2015: 8 Aralık 2014 (Sınıflar 12 Ocak 2015 başlangıç)

Yaz 2015: May 1, 2015 (Sınıflar tarih TBA başlangıç)

Yüksek Lisans Başvuru Tarihleri Bahar 2015: 31 Ekim 2014

2015 Güz: 1 Nisan 2015

Üç farklı LLM derecesi vardır. Uygun kabul işlemi için ilgilenen hangi derece seçiniz:

Yüksek Lisans Enerji ve Tabii Kaynaklar Hukuku Yüksek Lisans American Indian & Yerli Hukukunda Yüksek Lisans Yabancı Hukukçular için Amerikan Hukuk

Bizzat bizi görmeye gel! - Lütfen kontrol edin İşe Takvimi

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

College of Law - The University of Tulsa

Enerji ve Doğal Kaynaklar Hukuku programında Yüksek Lisans her yıl Mayıs-Ağustos arası iki dönem üzerinden çalışmanın tam bir dersten oluşur. Öğrenciler Enerji Araştırma, ... [+]

Enerji ve Doğal Kaynaklar Hukuku Yüksek Lisans

Enerji ve Doğal Kaynaklar Hukuku programında Yüksek Lisans her yıl Mayıs-Ağustos arası iki dönem üzerinden çalışmanın tam bir dersten oluşur. LLM derecesi 4 puanlık bir ölçekte en az 2.0 not ortalaması ile en az 24 kredi gerektirir. Öğrenciler Enerji Araştırma, Analiz ve Yazma dersleri tamamlamak için beklenir; Petrol ve Gaz Kanunu (Temel ve İleri); Çevre ya da Uluslararası Çevre Hukuku; İdare Hukuku ve İklim Değişikliği.

Buna ek olarak, öğrenciler, Enerji Düzenleme gibi Law'ın Sürdürülebilir Enerji ve Kaynaklar Hukuku (SERL) müfredatın Koleji diğer dersler, seçecektir; Su Hukuku; Uluslararası Enerji ve Doğal Kaynaklar Hukuku; Doğal Kaynaklar ve Federal Arsalar Çevre Kanunu ve. Yabancı eğitimli Yüksek Lisans lisans adayları da ABD yasasını tanıtmak için tasarlanmış bir dönem kursuna kayıt.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tulsa
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
College of Law - The University of Tulsa

Hint hukuk programında Yüksek Lisans esnektir. Fakülte ile istişare, öğrenciler genel olarak sadece Hint hukukuna bir çalışma alanı terzi, ancak belirli alt-uzmanlık onla ... [+]

American Indian & Yerli Hukuku Yüksek Lisans

Hint hukuk programında Yüksek Lisans esnektir. Fakülte ile istişare, öğrenciler genel olarak sadece Hint hukukuna bir çalışma alanı terzi, ancak belirli alt-uzmanlık onlar geliştirmek istiyoruz. Program akademik parçaya (ders çalışmayı vurgulayan) ya da bir araştırma iz biri olarak kullanılabilir. Her iki parça başarıyla Hint hukuk müfredattan 24 kredi saatlik bir asgari tamamladıktan gerektirir.

Öğrenciler onlar programına girmek zaman devam etmek niyetinde hangi parçayı bir ön seçim yapmak için teşvik edilir. Bu ön seçim, ancak, öğrenci üzerinde bağlayıcı değildir. Fakülte, özellikle akademik ihtiyaçlarını karşılamak üzere her öğrenci ile ayrı ayrı çalışmayı taahhüt eder.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tulsa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
College of Law - The University of Tulsa

Yabancı Mezunlar programı için Amerikan Hukuk Yüksek Lisans iki dönem üzerinden çalışmanın tam bir dersten oluşur. Uluslararası LLM öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak iç ... [+]

Yabancı Avukatlar programı için Amerikan Hukuk Yüksek Lisans Aðu.-May. iki dönem boyunca çalışmanın tam bir dersten oluşur. Uluslararası LLM öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak için, Hukuk Koleji ABD'de özel kurslar uluslararası avukat hukuk eğitimi ve ABD yasal yazma, analiz ve metodoloji sunmaktadır.

Öğrenciler ek altı ila sekiz sınıfları tamamlamak ve ders seçiminde danışmanlık ve rehberlik alacaksınız. Öğrenciler Hukuk TU Koleji ve Tulsa Üniversitesi diğer lisansüstü bölümler tarafından sunulan birçok seçmeli derslerden herhangi birini seçebilirsiniz davet edilir.

Buna ek olarak, program yabancı avukatlara Amerikan hukukunda bir anlayış yanı sıra, uluslararası iş hukuku gibi hukuk, belirli bir alanda uzmanlaşmak için bir fırsat geliştirme fırsatı sunuyor. Programın öğrenciler daha fazla istihdam, kendi ülkelerinde esneklik, yanı sıra yabancı avukatlar baro sınavı için oturup izin eyalette avukatlık imkanı tadını çıkarın.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tulsa
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

The University of Tulsa College of Law | US News Top 100