UConn School of Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

A Kanun UConn Okulu Ülkenin önde gelen kamu hukuku okullarından biridir. Tarihi Yer Ulusal Kayıt listelenmiştir Onun kampüs, muhtemelen ABD'de herhangi bir yasa okulun en güzel olduğunu. Hukuk Kütüphanesi dünyanın en büyüklerinden biri ve son zamanlarda en iyi Masters Programlar ile Dünyada 50 Most Amazing Üniversite Kütüphaneleri arasında seçildi olduğunu. İki mil Hartford merkezine, Hukuk Fakültesi birçok öğrenci, personel ve öğretim canlı büyük Victoria evleri, bir mahallede yer almaktadır.

1921 yılında kurulan, Hukuk Fakültesi Amerikan Barolar Birliği tarafından akredite edilmiş ve Amerikan Hukuk Fakülteleri Birliği üyesidir. Bu bar, hükümet, iş ve eğitim de dahil olmak üzere, istedikleri kariyer hizmeti yerine getirmenin bir ömür boyu onun mezunları hazırlar yüksek kalitede profesyonel bir eğitim sunmaktadır. Okulun programı, entelektüel disiplin ve hukuk ve hizmet verdiği toplumun değişim devam meydan etkili bir yanıt vermek için gerekli mesleki analitik becerilerinin gelişimini vurgular.

UConn Kanunu'nun hukuk eğitimi aklın hayatı en iyi şekilde küçük ölçekte yapılan öğrenci ve öğretim üyeleri arasında sivil söylemin yüksek kalitede tarafından uyarılır inancını yansıtmaktadır. Program zengin KurslarAma sınıflar kendilerini oldukça küçük. Her öğrenci işbirliği ve dayanışma ruhu teşvik bir ortamda hukuk ve teoriyi keşfetmek için bir fırsat vardır. Entelektüel iddialı, UConn Hukuk öğrencileri yararlarını kişisel give-and-take arkadaşlarıyla ve fakülte küçük sınıflar tarafından mümkün kıldı.

Okul Connecticut hukuku üzerine özel bir vurgu ile, herhangi bir yargı avukatlık kendi hazırlar. Farklı kökenden, özellikleri ve entelektüel yaklaşımlar fakülte Sorun yöntemi kullanılarak öğretim stilleri ve klinik eğitim, beceri eğitimi, disiplinler arası çalışmaları dahil olmak üzere biçimlerde ve kurslar ve atölye çalışmaları geniş bir yelpazede sağlamak. Hukuk Fakültesi önümüzdeki yıllarda bizim stratejileri ortaya koyan ve bizim güçlü ve takviye ve en büyük ayrım bizim alanlarda bina için planlarını hem vurgulayarak, Akademik Planı benimsemiştir.

Kampüste dört bilimsel dergiler, her yönetilen düzenlenmiş ve öğrenciler tarafından yayınlanan vardır. Onlar Connecticut Law Review, Connecticut Sigorta Hukuku Dergisi, Uluslararası Hukuk Connecticut Dergisi ve Connecticut Kamu Faiz Hukuku Dergisi bulunmaktadır.

Kampüs birkaç dakika uzaklıkta State Capitol, mahkemeler ve kuruluşları ve Hartford'un hukuk firmaları ve şirketlerin ofislerinde değil. Öğrenciler çalışma, externships, klinik eğitim ve uygulama ve istihdam bu kuruluşların tüm hazır erişebilirsiniz.

Konumlar

Hartford

University of Connecticut School of Law

Address
University of Connecticut School of Law
55 Elizabeth Street

CT 06105-2290 Hartford, Connecticut, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 860-570-5172

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin