Resmi açıklamayı okuyun

Kanun Mississippi Okulu Üniversite Üniversite 1848 yılında kapılarını açtı neredeyse on yıl sonra, 1854 yılında ülkedeki dördüncü devlet destekli hukuk fakültesi haline geldi. Devletin yasama Mississippi resmi hukuk eğitimi için ihtiyaç tanınan ve "Hukuk Anabilim Dalı" o başlıklı olarak kuruldu.

Ocak 2011'de, hukuk programı Robert C. Khayat, 1995 yılından 2009 yılına üniversitenin şansölye olarak görev yapmıştı bir hukuk profesörü için adlı yeni bir eve taşındı. Kampüs güney ucunda yer ve akılda öğrencilerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış bir LEED sertifikalı bina, mimarisi Ole Miss kampüs güzelliği ile iyi uyum sağlar.

Neden UM Kanunu?

Sen Hazırlama Uygulama için

Eğer geleceğinizi sığacak şekilde hukuk eğitimi tasarlayabilirsiniz böylece profesyonel Becerileri Eğitim Programı size seçeneklerinin tam spektrum sunuyor. Aşağıdaki bileşenleri sunuyoruz:

Merkezler ve Klinikler: okulun yedi programları pratik deneyim ve iş hukuku muhtaç hizmetlerinin sunumunda değişen alanlarda akademik eğitim sağlar.

Yayıncılık Fırsatlar: Mississippi Hukuku Dergisi, Uzay Hukuku Dergisi ve Spor Hukuku İnceleme yasal yazma becerilerini bilemek için fırsat sağlamak. SandBar, Su Günlüğü ve Deniz Grant Hukuk ve Politika Dergisi: National Sea Grant Law Center da öğrenci yayıncılığı için üç ana fırsatlar barındırıyor.

Farazi Dava Kurulu: Ulusal son dört yıldır ilk 25 sırada, Farazi Mahkeme ulus çevresinde okullar arası yarışmalara ekipler göndererek, temyiz savunuculuk yoğun eğitim vermektedir. Bizim deneme savunuculuk kurulu ve müzakere ekibi hem sahte deneme ve alternatif uyuşmazlık çözümü ile ilgilenen öğrenciler için elit rekabet olanakları sunuyoruz. Bizim Çevre Hukuku Farazi Dava ekibi üst üste iki yıl ulusal yarışmasını kazandı!

Beceri Oturum: İş Taslaklamaya Deneme Becerileri, işlem Uygulama ve Hukuk İspanyolca seçmeli geniş bir yelpazede her bahar döneminde ilk iki hafta sonunda yoğun becerileri sunar.

Externship Programları: Öğrenciler olağanüstü avukatlarla yerleştirilir ve sınıf öğretim desteği elde edilir. Programlar Kamu Hizmeti Externship, Savcılık Externship, Yargı Externship ve İş Düzenleyici Externship bulunur.

Pro Bono Girişimi: Özellikle yasal becerileri hukuk mesleği ve eğitim katılımcıları bina hizmetkar liderlik odaklanır. Yeni projeler vesayet, nafaka modifikasyonu, çocuğun velayeti ve vergi yardım programı geliştirilmesine yer alıyor.

Solo Çalışma Programı: Program beceri ve güven ile öğrencilerin mezun olduktan sonra hemen bir hukuk bürosu açmayı sağlar. Kurslar, danışman ve sürekli destek başarılı olmak için gerekli mesleki beceri ve iş zekası ile ilgilenen öğrencileri.

Mükemmel Akademik: Bizim akademik programlar, öğrencilere araştırma ve yazma için çıkışları vermek için tasarlanmıştır. Küçük grup seminer ve simülasyon deneyimleri katılım öğrencilerimiz yapan ve hukuk, hukuk kurumları ve etik sorunların gelişimini anlamak edilmesini sağlar. Biz Juris Doktor, Vergilendirmeyi bir Juris Doktor / Yüksek Lisans ve Muhasebe bir Juris Doktor / Master, yanı sıra ceza hukuku bir sertifika programı sunuyoruz. Tam müfredat görüntüleyin.

Kariyer Hizmetleri: Kariyer Hizmetleri Ofisi, öğrencilerin bireyselleştirilmiş kariyer planları geliştirmelerine yardımcı olur iş arama becerileri talimat verir ve aktif hukuk firmaları, hakimler, devlet kurumları, kamu yararı kuruluşları ve acemi yanı sıra, işveren ve istihdam kaynaklarına erişimi kolaylaştıran diğer yasal prospektif işverenler mülakat ve mezunlarımızın işe. Mezunlar özel uygulama için gitti ve aynı zamanda NASA, Stennis Uzay Merkezi'nde, ABD Senatosu, KPMG, ABD Vergi Mahkemesi'nde ve ABD ilçe ve Mississippi eyalet mahkemelerinde ödüllendirici işleri bulduk.

Öğrenci Liderlik: Böyle Hukuk Fakültesi Öğrenci Vücut Derneği, Amerikan Anayasası Derneği, Siyah Hukukçular Derneği ve Çevre Hukuku Derneği olarak 20'den fazla öğrenci organizasyonu, yardım için liderlik becerilerini geliştirmeye yardımcı, akademik, sosyal ve hizmet olanaklarının bir denge sağlamak Eğer hukuk mesleği.

Serin College Town

Biri olarak Travel & Leisure dergisi tarafından "Amerika'nın en iyi 10 havalı üniversite şehirleri," Oxford gibi o tarihi ideal kombinasyonunu yapmak için Adliyesi'nde Meydanı, William Faulkner'ın Rowan Oak ve yıllık Double Decker Sanat Festivali ile ilgili olanlar gibi konumlar sahiptir ve kalça. Eğer açık havada isterseniz, Sardis Gölü'nde balıkçılık, kamp ve su sporları bulacaksınız. Spor etkinliklerine katılan hoşlanıyorsanız, o zaman Grove tailgating yendi olamaz! Aslında, Sports Illustrated Hayır o puan 3 100 şeyler mezun olmadan önce yapmak.

Son derece uygun fiyatlı

Mississippi sakinleri ve yerleşik olmayanlara için uygun fiyatlı ders ile öğrencilerin daha kolay kamu hizmeti veya diğer uygulama alanlarına gitmek için izin, ulusal ortalamanın daha düşük borç yükü ile hukuk fakültesinden mezun. PreLaw dergisi Best Value Hukuk Okulları listesine ulus beşinci bizi sırada yer aldı.

Devlet-Sanat-Tesisi

Öğrenciler için klinik deneyimlerini geliştirmek için tasarlanan, bizim hukuk merkezi devlet tek LEED sertifikalı bir yapıdır. Bir öğrenci salonu ve avlu, öğrenci örgütleri paketi, grup çalışma odaları, Kariyer Hizmetleri görüşme odaları, Farazi Mahkeme suite, kafe ve yemek odası bulunmaktadır. Ileri teknoloji ile derslikler öğrencilerimiz için olağanüstü bir öğrenme ortamı sunuyoruz. Merkez aynı zamanda bizim çeşitli yasal klinikler, Mississippi Hukuku Dergisi için süitler tutar ve 220 kişi oturma konferans tiyatro vardır.

Güçlü Mezunlar Ağları

Bizim yaklaşık 7.000 yaşayan mezunlar bir iş, bir akıl hocası ya da gerçek dünya deneyimi arayan öğrenciler için sağlam bir ağ sistemi sağlayarak, tüm dünyada pratik. Dikkate değer mezunlar yazar John Grisham, Memphis Belediye Başkanı AC Wharton, ABD Senatörü Roger Wicker ve Thad Cochran ve NASA-Stennis Meredith Blasingame için şef yardımcısı avukat bulunmaktadır.

Fakülte: Gerçek dünya deneyimi dayanarak Burs

Çünkü avukatlar ve onların üstün araştırma olarak tecrübe, bizim öğretim üyeleri yasal uygulama için hazırlamak excel. Onlar da bizim öğrenci ve çevredeki topluluklar yanı sıra küresel topluma hizmet etmek farklı çıkarları ve deneyimleri var. Sınıfın ötesinde, hukuk fakültesi okul disiplinleri bir dizi burs yükselen ön planda yer almaktadır.

Global Reach

Sadece öğrencilerimiz Güney genelinde büyük işler elde edebilirim, mezunlarımızın çoğu bütün milletin ve tüm dünyada özel uygulama ve kamu hizmeti için gitti. Bizim kapsamı west coast ve ötesine doğu kıyılarında uzanır.

Misafirperver Kültürü

Biz sürekli hukuk fakültesi, yönetim duymak ve öğrenciler etrafında dostça bazılarıdır. Biz öğrencilerimizin başarısına adamıştır konum ve düşük öğrenci-öğretim oranı, öğrencilerin ihtiyaç duydukları yardım ve destek almak için her fırsatı var. Ve, bizim yeni tesis öğrencilerinin ve öğrenci ve öğretim arasındaki hem toplum etkileşimi teşvik etmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

The University of Mississippi - School of Law

Kanun Mississippi Okulu Üniversite hava ve uzay hukuku, eğitim, araştırma ve kamu hizmeti alanında dünya lideridir. ... [+]

Kanun Mississippi Okulu Üniversite hava ve uzay hukuku, eğitim, araştırma ve kamu hizmeti alanında dünya lideridir.

Bu Yüksek Lisans Lisans programı, ABD ve uluslararası ABD, titiz bir hukuk müfredat ilgilenen yabancı eğitimli hukuk fakültesi mezunları ve karşılaştırmalı hava ve uzay hukuku her ikisi için tasarlanmıştır. Bu ilk ve tek LL.M. Bir ABA akredite hukuk okulda birleştirilmiş hava ve uzay hukuku lisansüstü hukuk derecesini sunan ABD'de programı.

Sürekli olarak kabul uygulamalar.

Yüksek Lisans Program Kazanımları ABD hava ve uzay hukuku Benzersiz vurgu. Geniş hava hukuku uzmanlığı ve uzay hukuku üzerinde 45 yıl. Kampüs veya çevrimiçi, tam zamanlı veya yarı zamanlı. Uzay Hukuku Dergisi, nitelikli eğer, katılın. Kapsamlı hava ve uzay hukuku koleksiyonu. Mississippi Uzay Hukuku Arşivleri Üniversitesi Erişim. Amerikan Barolar Birliği hukuk fakültesine akredite. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Oxford
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

The History of the University of Mississippi School of Law