UNH Franklin Pierce School of Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Öğrenci ve Akademisyenler Topluluğu

New Hampshire Üniversitesi Franklin Pierce Hukuk Fakültesi'nin hukuk eğitimine yönelik uygulama tabanlı yaklaşımı, geniş ve yenilikçi müfredatı ile birlikte öğrencilerin kendi alanlarında lider olmaya hazır olmalarını sağlar.

Örneğin, Uluslararası Teknoloji Transfer Enstitüsü öğrencilere uygulamalı öğrenme ve Dünya Bankası, Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü, Amerika Birleşik Devletleri Ticaret Bakanlığı ve Amerika Birleşik Devletleri Ticaret Bakanlığı gibi kuruluşlarla işbirliği yaparken dünyanın dört bir yanındaki bilimsel atılımlara katkıda bulunma fırsatı verir. Dünya Sağlık Örgütü. Fikri Mülkiyet ve İşlem Kliniği öğrencileri IP stratejisi ve yürütme, ticari işlemler ve lisans dahil olmak üzere ticari girişimleri olan müşterilere yardımcı olur.

LL.M. ve yüksek lisans öğrencileri, ABD'de uygulandığı şekliyle yasal yazma ve araştırma teknikleri konusunda eğitilmişlerdir ve ön Bar sınavına girme fırsatı da dahil olmak üzere okulun Akademik Başarı Programına tam erişime sahiptirler - tüm ABD avukatlarının pratiğe geçmesi gereken test - ve yasal sınıfa ve Baro sınavına hazırlığı destekleyen özel bir öğretim üyesi.

UNH Franklin Pierce'ın küçük sınıf boyutları LL.M. ve yüksek lisans öğrencileri profesörlerine erişebilir ve fakülte sınıflarındaki her öğrenciyi tanır. Bu tahviller olağanüstü bir akademik deneyim yaratır ve LL.M. öğrenciler mezuniyetin çok ötesine geçen güçlü sosyal ve profesyonel ağlar oluşturabilirler.

Mezun olduktan sonra, öğrenciler 80'den fazla ülkeden Arjantin, Nijerya ve Tayvan gibi ülkelerde IP hukuku ve politikasının yanı sıra küresel teknoloji devleri, üst düzey hukuk firmaları ve ulusal IP ofisleri için küresel bir mezunlar ağına katılırlar .

UNH Franklin Pierce School of Law hem konut hem de uzaktan eğitim programlarımızdaki nitelikli öğrencilere cömert, kısmi öğrenim bursları vermektedir. Adaylar, kabul başvurularının gözden geçirilmesi temelinde burs için kabul edilir. Burslar için ayrı bir başvuru süreci yoktur, ancak öğrenciler başvurularında burs fonu için değerlendirilmek istediklerini belirtmelidir.

Amerikan Barolar Birliği tarafından akredite edilmiş olan UNH Franklin Pierce School of Law , eyalet yasama organlarına, devlet dairelerinin yanı sıra yerel, eyalet ve ABD federal mahkemelerine ev sahipliği yapan Concord, New Hampshire'da bulunmaktadır. Concord, Boston'a arabayla sadece bir saatlik mesafededir ve biz de dağlar, göller ve Atlantik Okyanusu'ndan bir saatten daha az bir mesafede bulunuyoruz. US News ve World Report, New Hampshire'ı yaşamak için 2. eyalet ve ABD'deki en güvenli 3. eyalet olarak görüyor.

Web Sitesi Bağlantısı: https://law.unh.edu/admissions/duate-admissions

Konumlar

uyum

UNH College of Law

Telefon
603-513-5300

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin