UNH Franklin Pierce School of Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Öğrenci ve Akademisyenler Topluluğu

New Hampshire School of Law, yönelimin ilk anlarından zorlayıcı diyaloğu seven, uygulamaya dayalı öğrenmeyi benimseyen ve küresel liderler olan mezunların saflarına katılmaya hazır olan öğrencileri geliştirmeye adamış, samimi ve yenilikçi bir hukuk okulu. fikri mülkiyet, genel uygulama, kamu yararı ve sosyal adalet, ticaret ve teknoloji.

Yasal İkamet programımız, öğrencilerin kredi alanımız boyunca tam bir sömestr boyunca kendi çalışma alanlarında çalışmasına izin verir ve Daniel Webster Scholar programımız, ülkedeki tek uygulama tabanlı bar sınavı alternatifi. New Hampshire'ın başkenti Concord'daki konumumuz ve eyaletteki tek hukuk okulu statüsümüz, sayısız pro bono , externship ve Federal Work Study deneyimleri de sunuyor. BM Hukuku, mezunlarının bugünkü yasayı uygulamaya hazır olmasını sağlamak için teknolojisini ve programlarını sürekli olarak güncelliyor.

Fakültemiz ilgi alanlarında deneyimli uygulamacılardan oluşmaktadır. Küçük öğrenci / öğretim üyesi oranı işbirliğini ve meslektaşlığı arttırır. 1973 yılında kuruluşundan bu yana, şimdi New Hampshire Hukuk Fakültesi Üniversitesi, Franklin Pierce Hukuk Merkezi, yenilikçi hukuk eğitiminde küresel bir lider olmuştur. Odak alanlarımız gelecekteki uygulamanızı şekillendirmenize yardımcı olur: Fikri Mülkiyet alanında en büyük tam zamanlı fakülteye sahiptir ve IP kütüphanemiz ulusun en büyüğüdür; Ticaret ve Teknoloji, e-Yasanın jilet kenarına odaklanmasını içerir; Kamu yararı ve sosyal adalet, öğrencileri hayatın her kesiminden herkese hukuki hizmet sunma konusunda eğitmektedir.

Öğrenciler sıkı sıkıya bağlı, işbirlikçi bir ortamda çalışırlar. Müfredat, uygulamalı öğrenme için birçok fırsatı içeren yoğun, uygulamaya dayalı bir yaklaşımı vurgulamaktadır. Amerika Birleşik Devletleri ve tüm dünyadaki yaygın mezun ağımız, iş arayan mezunlar için sınırsız seçenekler sunuyor.

Amerikan Barolar Birliği tarafından akredite edilmiş olan UNH Yasası, eyalet meclisi, devlet dairelerinin yanı sıra yerel, eyalet ve ABD federal mahkemelerine ev sahipliği yapan Concord, New Hampshire'da bulunmaktadır. Concord, Boston'a sadece bir saatlik sürüş mesafesindedir ve dağlardan, göllerden ve Atlantik Okyanusu'ndan bir saatten daha kısa bir mesafede yer almaktadır.

Konumlar

uyum

UNH College of Law

Telefon
603-513-5300