Resmi açıklamayı okuyun

UC Irvine Hukuk Fakültesi, kapılarını, 40 yılı aşkın bir süredir Kaliforniya'daki ilk yeni kamu hukuku okulu olan Ağustos 2009'da öğrencilerine açtı. UCI Kanunu, 21. yüzyıl için ideal hukuk fakültesini, mesleğin en üst düzeylerinde hukukun uygulanması için avukat eğitimi en iyi şekilde yapmayı amaçlamaktadır. Yakın tarihli bir çalışmada, prestijli okullardan seçilen fakülte, bilimsel olarak ülkede altıncı sırada yer aldı. Öğrenci topluluğu, üst 20 hukuk okulundaki öğrenci kurumlarınınki ile karşılaştırılabilir kabul niteliklerine sahiptir. Okulun yenilikçi müfredatında, öğrenme, disiplinlerarası çalışma ve kamu hizmeti vurgulanmaktadır.

UCI Yasası Hakkında Neler Var?


MÜKEMMEL FAKÜLTESİ/>

Üst düzey hukuk fakültelerinden alınan fakülte, Yale, Harvard, Chicago, Stanford, NYU ve Columbia'nın arkasındaki yakın tarihli bir araştırmada bilimsel açıdan ülke çapında 7. sırada yer aldı. Mükemmel öğretim aynı zamanda yüksek önceliğe sahiptir ve çok sayıda öğretim üyesi önceki kurumlarında ödüller kazanmıştır.

KESME-KENAR İNOVASYONU

2009 yılında kurulan UC Irvine Hukuk Fakültesi, öğrenme, disiplinlerarası çalışma ve kamu hizmeti vurgulayarak 21. yüzyıl için ideal hukuk fakültesini yaratmayı amaçlıyor.

GERÇEK-YAŞAM DENEYİMİ

Tüm öğrenciler, hukuki yardım ya da kamu savunmasındaki bürolarda alım görüşmeleri yapmakta olan birinci sınıf Avukatlık dersinden başlayarak UCI Yasasında iken (dikkatli gözetim altında) hukuk icra ederler ve kurum içi bir hukukta önemli müşteri temsilciliği ile sonuçlanırlar Mezuniyet öncesi klinikte.

SEÇKİN ÖĞRENCİLER

Temmuz 2012, Şubat 2013 veya Temmuz 2013'te bar sınavına giren UCI Yasası mezunlarının yüzde seksen sekizi barı en az bir yargı kapısından geçti. (Bu noktada, 134 mezunumuz bir baro sınavına girmiş ve 118 veya% 88, şimdi geçmiştir.) Mezunlarımızın barı geçtiği yargı bölgeleri arasında Alaska, California, Hawaii, Massachusetts, Maryland, New Jersey, New York, Pennsylvania ve Texas.

KÜÇÜK SINIFLAR

Öğrenci-fakülte oranı 10 ile 1 arasındadır, yani sınıflar daha küçüktür ve profesörlerin bireysel öğrenciler için daha fazla zamanı vardır.

ATNER ZİNCİRİ

Her yeni öğrenciye akademik ve mesleki konularda rehberlik etmek için yerel hukuk camiasından bir avukat danışmanı atanır.

AKTİF PRO BONO

Öğrencilerin% 90'dan fazlası, avukat gözetiminde hukuk hizmetleri verdikleri projelerin bir kısmına katılan Pro Bono Programı'na katıldı. Öğrencilerin üç yıl içinde 120 saat mesai saati girmeleri teşvik edilir.

ÖĞRENCİ ÖĞRENCİLERİ

2016 Hukuk Fakültesi Öğrenci Katılımı Anketi, UCI Kanununun öğrenci memnuniyeti açısından ulusal ortalamanın çok üzerinde olduğunu göstermektedir. Üç sınıfın tamamında öğrencilerimizin yaklaşık% 95'i genel UCI Hukuk deneyimini mükemmel veya iyi olarak değerlendiriyor ve yaklaşık% 95'i UCI Yasasına tekrar başlayabilselerdi tekrar UCI Yasasına katılacaklarını söylüyor.

BAŞARILI YERLER

Öğrencilerimiz yıllar geçtikçe, yazlarını geçirmiş ve kariyerlerine büyük, orta ve küçük hukuk firmaları, devlet kurumları, kamu yararına çalışan kuruluşlar, genel danışma büroları ve diğer alternatif meslekler de dahil olmak üzere çeşitli yasal konularda başlamışlardır.

PRESTİJYAL ÇALIŞMA

Çeşitli federal bölge ve temyiz mahkemelerinde yargıçlar ve devlet temyiz ve yüksek mahkemeler, UCI Hukuku öğrencilerini lisansüstü hukuk büro elemanı olarak görevlendirmek üzere tuttu. Bu görevler hem ülkeyi hem de federal yargı sistemini kapsar.

UYUMSUZ KONUM

Hukuk Fakültesi, Los Angeles'ın 40 mil güneyinde ve San Diego'nun 90 mil kuzeyinde güzel, kıyı Güney Kaliforniya'da bulunuyor.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

University of California, Irvine - School of Law

Kaliforniya Üniversitesi, Irvine Hukuk Fakültesi Yüksek Lisans programında hukukçu, hakimi, resmi görevlileri ve hukuk sistemini ve hukuk pratiği hakkında eğitim almak is ... [+]

Kaliforniya Üniversitesi, Irvine Hukuk Fakültesi Yüksek Lisans programında hukukçu, hakimi, resmi görevlileri ve hukuk sistemini ve hukuk pratiği hakkında eğitim almak isteyenlere birinci sınıf hukuk eğitimi verilmektedir. Birleşik Devletlerde. Genel bir LL.M teklif ediyoruz. Program, her birinin çıkarlarına göre uyarlanabildiğinden, kişisel ve mesleki hedefleri ne olursa olsun, öğrencileri günümüzün küresel hukuk camında üstünlük sağlayacak bilgi ve beceriyle benzersiz bir şekilde donatıyor.

Program, öncelikle ABD dışındaki ülkelerde eğitim gören avukatlar için tasarlanmış, ileri hukuk konularında 24 kredilik bir yıllık eğitim dersidir. Öğrenciler dört ders almalıdır: Amerikan Hukukuna Giriş; Amerikan Hukukunda Araştırma, Analiz ve Yazma; Bağlamda Amerikan Yasal Uygulaması; ve Profesyonel Sorumluluk, Küreselleşme ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Hukuk Mesleği. Kurslarının geri kalanında, öğrenciler üst düzey müfredatta geniş bir yelpazede ders seçerler. Atanmış personel, öğrencilerin eğitim derslerini planlamasına yardımcı olurken, arzu edilirse, öğrencilerin kurslarının Kaliforniya, New York veya diğer eyalet barlarının uygunluk şartlarını karşıladığından emin olmak için de kullanılabilir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Irvine
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of California, Irvine - School of Law

Kaliforniya Üniversitesi'nde bulunan Yüksek Lisans Vergi Programı, Irvine School of Law, hem doktriner derinliği hem de Amerika Birleşik Devletleri'nde veya yurtdışında e ... [+]

Yüksek Lisans Vergi Programı Hakkında

Bir tür, pratik odaklı vergi hukuku programı.

Kaliforniya Üniversitesi'nde bulunan Yüksek Lisans Vergi Programı, Irvine School of Law, hem doktriner derinliği hem de Amerika Birleşik Devletleri'nde veya yurtdışında en yüksek düzeylerde vergi yasası uygulamak için gereken pratik becerileri öğrencilere tanıtan yenilikçi bir müfredat sunar.

Yüksek Lisans Vergi Programı, vergi avukatları, hâkimler, vergi yöneticileri ve politika savunucuları olarak kariyer için hazırlanan ve vergi mesleğinin üyesi olan kişilerin vergi becerilerini önemli ölçüde geliştiren mezunlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Yenilikçi müfredatı tasarlarken, programın kurucu vergi fakültesi, Amerika Birleşik Devletleri'nin önde gelen hukuk okullarından birinde dünya çapında bir eğitim deneyimi geliştirmek için vergi uygulayıcılarına, hükümet yöneticilerine, vergi politikası savunucularına ve diğer endüstri uzmanlarına başvurdu. Müfredatın merkezinde vergi uygulamaları, vergi klinikleri veya özel olarak tasarlanmış vergi sınıfları ile tamamlanan zorunlu bir pratik vergi becerileri gereksinimi vardır. Bizimki, ABD'de pratik vergi yeteneklerini akademik müfredatın zorunlu ve zorunlu bir parçası haline getiren tek programdır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Irvine
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
East Peltason Drive,401
92697 Irvine, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri