Resmi açıklamayı okuyun

McGeorge hakkında

McGeorge, Kaliforniya’daki, ABD’deki ve tüm dünyadaki büyük ve küçük hukuk firmaları, devlet kurumları ve şirket hukuk bölümleri için avukatlar yetiştiriyor. Bu, 1924'ten beri bizim öncülümüz olmuştur ve bugün hiç olmadığı kadar gerçektir.

Dünya küçülüp daha karmaşıklaştıkça, McGeorge, 21. yüzyılın küresel ekonomisindeki liderlik pozisyonları için öğrencilerimizi titizlikle eğiterek yanıt verir.

115337_115328_Capture.jpeg

Başarımız, seçkin bir fakülte, yüksek kaliteli öğrenciler, kararlı ve ilgili mezunlar ve en son sınıflar ve öğrenci tesisleri ile güzel ve geniş bir kampüste inşa edilmiştir.

Yine de bir vizyon üzerine kuruludur. McGeorge, hareket halindeki bir kurum, küresel ekonominin zorluklarını karşılamak ve yarının liderleri olacak avukatları eğitmek için değişen ve büyüyen dinamik bir hukuk okulu.

115336_115327_Edited20130623McGeorgeCampus011lr.jpg

McGeorge tercih neden? Çünkü başarıya hazır olacaksınız:

Fakülte

  • Alanlarında ulusal ve uluslararası üne kavuşan 45 tam zamanlı ve 50 yarı zamanlı profesör.
  • Son beş yılda 30 kitap yayınlayan öğretim üyeleri, ulustaki hukuk okulları arasında en yüksek toplamlardan biri.
  • Devlette önemli görevler almış, önde gelen hukuk firmaları ve endüstrinin tüm kesimleri ve öğrencilerimize gerçek dünya bilgisi veren profesörler.
  • ABD Yüksek Mahkemesi Ortak Adalet Anthony M. Kennedy'nin ilham verici varlığı, en uzun süredir devam eden öğretim üyemiz.

115340_115326_22504018074_9b3de6827a_o.jpg

Akademisyenler

  • Batıda en iyi uluslararası ticaret hukuku hazırlama
  • En üst düzey deneme savunma ve uyuşmazlık çözümü programları
  • Ünlü California ve federal hükümet hukuku ve politikası programı
  • Öğretim derecesi, JD derecesi için ABA şartının% 43 üzerinde
  • İki tam yıl süren derslerle yazmaya önem verilir.
  • Teorik eğitim ve uygulama ile ilgili beceri eğitimi dengesi.

% 80 veya daha yüksek aralıkta LSAT puanına sahip başvuru sayısı iki kattan fazla olmuştur.115338_115324_McGeorgeCampus201498.jpg

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

University of the Pacific, McGeorge School of Law

ABD Hukuku ve Politikasında LLM, Amerika Birleşik Devletleri hukukuna genel bir giriş yapmak isteyen uluslararası avukatlar veya hukuk mezunları için özel olarak tasarlan ... [+]

ABD Hukuku ve Politikasında LLM , Amerika Birleşik Devletleri hukukuna genel bir giriş yapmak isteyen uluslararası avukatlar veya hukuk mezunları için özel olarak tasarlanmıştır. ABD yasalarının temelini inceleyecek ve ABD yasalarını çalışanlara ve müşterilere göstermeye hazır olacaksınız.

Programın Önemli NoktalarıAmerikan avukatlık eğitiminin doğrudan gözlemlenmesini sağlayan JD öğrencileriyle kurslar yapınKurs seçiminizi bir bar sınavına girmeye uygun hale getirmek için Lisansüstü ve Uluslararası Programlar Direktörü ile birlikte çalışınABD hukukunu çalışanlara ve müşterilere göstermek için hazırlanacak ABD hukukunun temelini incelemekTüm dünyadan McGeorge'nın geniş mezunlar üssüne erişmeHukuk öğrencileri, fakülte ve mezunlar topluluğuna katılın ve ABD'deki öğrenci yaşamına uyum sağlamada özel yardım alınMüfredat... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of the Pacific, McGeorge School of Law

Ulusötesi İşletme Uygulamasında LLM, avukatlara uluslararası ticaret hukuku alanında uygulama yapmak için eğitim verir. Derecesi, avukatları küresel ekonomide bir kariyer ... [+]

Ulusötesi İşletme Uygulamasında LLM, avukatlara uluslararası ticaret hukuku alanında uygulama yapmak için eğitim verir. Derecesi, avukatları küresel ekonomide bir kariyere hazırlar.

Bir programın öne çıkan özelliği, McGeorge Küresel İş Merkezine bir erişimdir.

Programın Önemli NoktalarıPratik deneyim edininJD öğrencileriyle derslerin tadını çıkarınUluslararası hukuk alanındaki fakülte uzmanlığından yararlanınMezun Direktörle ÇalışmaMcGeorge’nın 40’tan fazla ülkedeki uluslararası hukuk firmalarında çalışan geniş mezunlar üssüne erişmeBir hukuk öğrencileri, McGeorge fakültesi ve mezunlar topluluğuna katılın ve ABD'deki öğrenci yaşamına uyum sağlamada özel yardım alın... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Sacramento
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Elena Smirnova — Choosing the McGeorge LLM Program

Helmo Weiss Student

Thais Gomes Doki Student

Address
Sacramento Campus, 3200 Fifth Ave.
CA 95817 Sacramento, California, Amerika Birleşik Devletleri