Resmi açıklamayı okuyun

Zaten bir lider olarak kendisini kurmuştur genç ve canlı okul, Vermont Law School olağanüstü bir eğitim bireycilik değerleri toplum, etik, kişisel nişan ve kamu vatandaşlık öğrencileri, öğretim elemanları ve personel sağlamaya adamıştır.

Desteklediğimiz misyonu çeşitlilik, dinamik müfredat ve deneyimsel öğrenme fırsatları, bizim prestijli fakülte ve mükemmel personel ve biz yarattık ve beslenen destekleyici atmosfer tarafından güçlendirilmiştir.

Amacımız onların avukat, kamu yararı avukatlar, çevre ve arazi kullanımı uzman olarak başarıya doğru kendi yollarında yola çıktık-olarak "toplum ve dünya için Kanun" Bizim sloganımız-rehberliğinde devam edilecektir değişim ajanları eğitmek için , sivil haklar savunucuları ve aktivistler. Yakın ve uzak, mezunlarımız kendi toplumları ve dünya sendika liderleri olarak hizmet vererek kariyerlerine anlam katıyor. Bir ve bütün, bizi ve içinde yaşayan insanları çevreleyen dünya üzerinde önemli bir olumlu etkiye sahip kararlıyız.

Misyonumuz "Kişisel büyümeyi teşvik ve avukatların ve giderek teknolojik ve birbirine bağlı küresel toplumda çevre ve diğer profesyoneller olarak hizmet etmek için hangi ile üstün mesleki beceri ve yüksek etik değerlere ulaşmak için onları sağlar farklı bir toplum olarak yetiştirmek."

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

Vermont Law School

Amerika Birleşik Devletleri dışında bir hukuk diploması olan öğrenciler için tasarlanan, Amerikan Hukuk Çalışmaları Yüksek Lisans çubuk geçişi ve kariyer için hazırlar. ... [+]

Amerikan Hukuk Araştırmaları Vermont Hukuk Fakültesi Yüksek Lisans

Amerika Birleşik Devletleri dışında bir hukuk diploması olan öğrenciler için tasarlanan, Amerikan Hukuk Çalışmaları Yüksek Lisans çubuk geçişi ve kariyer için hazırlar.

Amerikan Hukuk Araştırmaları müfredat LLM ABD hukuku ve hukuk sistemlerinde sağlam bir temel oluşturur ve beceri, bilgi, ulusal ve küresel uygulamada başarı için gerekli bakış açıları üzerine odaklanmaktadır. Sen olağanüstü destek alırsınız - genellikle tek-bir yardım - vaka brifing, yasal yazma, sınav hazırlık ve yazma devam yılında. Yasal Yazma Bir uzman İngilizce dilbilgisi, noktalama ve sesi ile size yardımcı olabilir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Royalton
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Vermont Law School

Post-JD öğrenciler Yasaları (LLM) programları Vermont Hukuk Okulu Masters yoğun çalışma için eşsiz fırsatlar bulabilirsiniz. ... [+]

Çevre Kanunu Vermont Hukuk Fakültesi Yüksek Lisans

Post-JD öğrenciler Yasaları (LLM) programları Vermont Hukuk Okulu Masters yoğun çalışma için eşsiz fırsatlar bulabilirsiniz.

Ülkedeki bir numaralı çevre hukuku okulu sırada, Videolarengostroboskopide Mezunlar ayrıca hukuk uygulaması yoluyla kendi kariyerlerini tanımlamak ve geliştirmek, diğer ABD hukuk okuldan daha çevre ve enerji hukuku dersleri sunmaktadır ve anlaşmazlıkların çözümü ve klinik hukuk ulusal ünlü, araştırma , öğretim, ya da kamu politikası.

Çevre Hukuku LLM çevre hukuku ve iklim değişikliği, arazi kullanımı, doğal kaynakların, su kaynakları, ya da çevresel vergi politikası gibi konularda kendi kariyer odaklanmak istiyorum Juris Doktor mezunları için tasarlanmıştır. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Royalton
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 5 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Juris Doctor

Vermont Law School

Vermont Hukuk Fakültesi Jüri Doktor Kazanç hukuk mesleği, ancak kanun yoluyla bir etki yapmak değil sadece azim ve kararlılığını gösterir. ... [+]

Vermont Law School Juris Doktor (JD)

Vermont Hukuk Fakültesi Jüri Doktor Kazanç hukuk mesleği, ancak kanun yoluyla bir etki yapmak değil sadece azim ve kararlılığını gösterir.

50 eyalette genel uygulama için hazırlanırken, sen bilgilerini geliştirmek ve çevre hukuku, ceza hukuku, anlaşmazlıkların çözümü, enerji hukuku, uluslararası ve karşılaştırmalı hukuk, arazi kullanımı, ya da su kaynakları yasa liderlik için gerekli becerileri kazandırmak olacak.

Çekirdek müfredat, hukuki doktrin ve analizi üzerinde duruluyor yasanın daha geniş sosyal bağlamı vurgular, ve etkili yasa uygulaması için gerekli beceri ve değerler eğitimi sağlamaktadır. İlk yıl, temel konulara maruz aracılığıyla yasal çalışma için bir temel inşa edeceğiz, hukuk sisteminin kökeni, fonksiyon ve geliştirme hukuki analiz, temel hukuki beceri ve bakış açılarının teknikleri. Ikinci ve üçüncü yıl boyunca, çalışma ve yol istediğiniz hangi konu alanlara odaklanmak için Vermont Hukuk Okulu kapsamlı kurs kataloğunu kullanacağız. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Royalton
Eylül 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Vermont Law School