Resmi açıklamayı okuyun

Yasanın resmi çalışması 1894'ten beri Wake Forest Üniversitesi'nin bir parçası olmuştur. Wake Forest , yıllardır Kuzey Carolina Raleigh'in hemen kuzeyinde bulunan, Winston-Salem'de bulunan, bağımsız, çok boyutlu ve ulusal çapta tanınmış bir üniversiteye sahip küçük bir Baptist kolej olarak gelişti. Wake Forest Üniversitesi Hukuk Fakültesi , birlikte bulunduğu ve bu kurumun bir parçası olduğu gelişime yol açtı. Değişen hukuk mesleğinin ihtiyaçlarını ve öğrencilerin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için çalışan hukuk fakültesi , akademik mükemmellik ve hizmet için eksiksiz bir bağlılıkla katılım ve profesyonellik modellemesi yaparak hukuk eğitiminde lider olmaya devam etmektedir.

Görevimiz

Okulumuz, öğrencilerimizi Birleşik Devletler'de hukuk pratiği için hazırlamayı amaçlamaktadır. Mezunlarımızın bazıları yasal eğitimlerini hukuk alanındaki uygulamaları dışındaki önemli amaçlar için kullanacaklar, ancak her mezunun 50 eyaletten herhangi birinde bara kabul edilebileceğini kabul ediyoruz. Bu nedenle, hukuk mesleğinde hizmet ömrü oluşturabilecekleri yasal bilgi ve beceri temellerini öğrencilerimize sunmakla sorumluyuz. Her öğrenciye hukukun üstünlüğüne, kamu hizmeti idealine olan bağlılığa ve temel mesleki değerlere bağlılık: dürüstlük, gayret, yetkinlik, istihbarat ve şefkat konularına herkese aşılama girişiminde bulunmalıyız. Öğrencilerimizin işe alınması ve mezunlarımızı yerleştirirken, okulumuz giderek daha fazla ulusal oryantasyona sahip olmakla birlikte, eyalet ve bölgemizle özel bir ilişki sürdürüyor ve sürdürmeye devam edeceğiz. Okulumuz gelenek ve tasarım açısından küçük. Amacımız, öğrencileri, fakülteyi, çalışanları, mezunları ve arkadaşlarını geniş, sadık bir ailende birleştiren bir akademik topluluk oluşturmaktır. Bireysel öğrencinin kişisel gelişimiyle kendimiz ilgilenmek zorundayız ve tüm öğrencileri birbirleriyle ve Wake Forest Üniversitesi için özenlemeye teşvik etmeliyiz. Geçmişte hukuk mesleğinden bireyleri dışlayabilecek herhangi bir ekonomik veya etnik engeli aşmak istiyoruz. Fakültenin öğretime ve hukuk bursuna bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu işlevleri tek bir mesleğin sinerjik yönleri olarak görüyoruz. Mükemmel eğitim, eğitim sürecinin merkezinde yer alır; hukuk bursu bu süreci bilgilendirir ve yasanın geliştirilmesine katkıda bulunur. Karakter ve davranışları, okul misyonunun temelini oluşturan mesleki ve kişisel fikirleri örnek alan fakülte üyelerine çekmeyi amaçlıyoruz. Wake Forest'daki çalışma, temel avukatlık becerilerini vurgular. Sınıflar küçük. Öğretmenler sınıf dışındaki öğrencilere açıktır. Tüm derslerde, öğretmenler hukuk analizini ve eleştirel düşünmeyi vurgularlar ve öğrencileri hukuki ilke ve kuralların yürüteceği sosyal ve ekonomik ortamları ve avukatların prensipleri ve kuralları uygulamada nasıl kullandıklarını değerlendirmeye teşvik eder. Avukatların açık ve ikna edici iletişim kurabilmeleri gerektiğine inanan biz, yazılı ve sözlü iletişim becerilerinin geliştirilmesini vurguluyoruz. Ayrıca öğrencilerimize bilgi teknolojilerini etkin kullanma konusunda eğitilmeleri gerektiğini de belirtmek isteriz. Uluslar arası gelişmelerden ve küreselleşmeden etkilenen değişen bir dünyada yaşamak ve çalışmak için öğrencilerimize hazırlanıyor olduğumuzu anlıyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

Wake Forest University School of Law

Wake Forest Üniversitesi Hukuk Fakültesi LL.M. lisans programı, öncelikle kendi ülkelerinden hukuk alanında birinci dereceden mezun olan uluslararası avukatlar ve öğrenci ... [+]

Uyanış Ormanı Hukuku Üniversitesi Hukuk Fakültesi LL.M. lisans programı , öncelikle kendi ülkelerinden hukuk alanında birinci dereceden mezun olan uluslararası avukatlar ve öğrenciler için tasarlanmıştır ve Amerika Birleşik Devletleri yasalarını inceleyerek hukuk kariyerlerini geliştirmek istemektedir. Programın özellikleri :

Güz yarıyılında başlayan bir yıllık tam zamanlı bir ders . Öğrenciler bir yıl boyunca onayı ile derslerini uzatmayı seçebilirler. Öğrencileri araştırma ve kurs vasıtasıyla bireysel çıkarlarını takip etmeye teşvik eden bir ders. JD'nin ve Wake'in özel fakültesinin yeteneklerini içeren destekleyici bir danışmanlık programı. Wake Forest School of Law, on yıldan uzun süredir güçlü uluslararası programlar önermiş ve birçok öğretim üyesi uluslararası hukuk konularında uzman kişilerdir. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Winston Salem
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku