Resmi açıklamayı okuyun

Frankfurt School Maliye Frankfurt School

Üst sınıf lisans dersleri ve yedi farklı program bölümünde devam eden eğitim seçenekleri sunuyoruz. Dört ihtisas araştırma merkezi bulunduruyor ve çok sayıda uluslararası danışmanlık projesi yürütüyoruz. Tüm eğitim, araştırma ve danışmanlık faaliyetleri finans ve yönetim üzerine odaklanmaktadır. Finans olarak, finansal yönetimle ilgilenen tüm şirketlerde çapraz fonksiyonel finansal faaliyetler demektir. Yöneticiler, yöneticilerin çalışanlarını ve kaynaklarını, şirket hedeflerine mümkün olan en iyi maliyetle karşılanacak şekilde yerleştirdikleri klasik kurumsal liderliği kastediyoruz.

Frankfurt School Maliye Frankfurt School

Uluslararası Programlar

Günümüz yöneticileri, son derece çeşitlendirilmiş ve dinamik piyasalar, artmakta olan küresel rekabet ve giderek kendine güvenen müşteriler ve tedarikçiler açısından büyük zorluklarla karşı karşıya.

Böyle karmaşık bir iş ortamında hayatta olan kuruluşlar, iyi gelişmiş stratejilere ve çok yetenekli yöneticilere sahip şirketlerdir. Yönetici Eğitim Programları, yöneticilerin liderlik ve yönetim becerilerini keskinleştirmelerine, onlara en iyi uygulamalardan öğrenme fırsatı vermelerine ve dünyanın dört bir yanındaki en başarılı liderlerin ve şirketlerin bazılarıyla bir akran ağı kurmasına yardımcı olabilir.

Frankfurt School Maliye Frankfurt School

Portföyümüz

Eğitim programlarımız, son derece nitelikli ve deneyimli bir öğretim üyesi, kendi kendine çalışma, web tabanlı eğitim ve öğretmenin yanısıra uluslararası kabul görmüş sınavlar ve sertifikalar içeren yerinde sınıf öğretimi içermektedir.

Frankfurt School bankacılık alanlarında geniş bir yelpazede sunmaktadır

Yönetim düzeyinde yürütme eğitimi de dahil olmak üzere, gençlerden üst düzey yöneticilere, finans ve diğer endüstrilerdeki çok çeşitli şirket veya kurumlara kadar her seviyede yönetici eğitimi veriyoruz.

Özellikle özelleştirilmiş yönetici eğitim programları alanında Frankfurt School çok çeşitli hizmetler sunmaktadır:

• eğitim ihtiyaç analizi • özelleştirilmiş eğitim programı tasarımı • seminer materyallerinin ve çalışma kitaplarının özel olarak üretilmesi • müşterilerimiz adına e-öğrenme platformları ve web tabanlı eğitim programı yönetimi

Yüksek Lisans Programları

Bir lisans derecesi ile başarılı bir kariyer için temeller attığınızda, bir sonraki adım bilginizi büyütmek ve yeteneklerinizi geliştirmektir. Frankfurt School of Finance'de

Finans Eğitim Kampı 2019: Bankacılık Oyunu

Belki de üniversitede finans eğitimi almayı seçmediniz, ancak şimdi büyük finansal ürünler ve yatırım stratejileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için meraklısınız. Muhtemelen haberleri daha iyi anlamak ya da bir sonraki George Soros olmayı hayal etmek istiyorsun. Belki gelecek sonbaharda yeni bir öğrenci olacak ve çalışmalarınıza bir başlangıç ​​yapmak isteyeceksiniz. Her iki durumda da, Bankacılık Oyunu ile Finans Hazırlık Kampı, yazınıza eğlenceli bir ek olacaktır.

Hedef kitle

Frankfurt School Finance Boot Camp, finans alanındaki yeteneklerini geliştirmek veya derinleştirmek isteyen finans dışı lisans ve yüksek lisans öğrencileri hedefliyor: Frankfurt am Main.

Yoğun bir zaman dilimi içerisinde finans ve bankacılığın temel yönleri hakkında bilgi edinmek isteyen yoğun ve yüksek motivasyona sahip öğrencilere başvurulmalıdır.

Önemli

  • Endüstri uzmanları tarafından yürütülen dersler ve eğitimler
  • Küçük tartışma grupları
  • Finansal kurum ziyaretleri
  • Dünyanın her yerinden öğrenciler arasındaki etkileşim
  • Takım oluşturma, sosyal ve sportif aktiviteler
  • Heidelberg'e kültürel geziler (ünlü kale ziyareti dahil)
  • Alman yemekleri, içecekleri ve kültürünü keşfetme (rehberli şehir turu dahil)
Program dili:
  • Ingilizce
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

Frankfurt School of Finance & Management

Uluslararası M'deki hedeflerinizi gerçekleştirin ... [+]

Öğretim Dili: AlmancaProgram

Ekstra mesleki çalışma programı ile "Birleşme Ustaları

Ön şartlar

birinci üniversite diploması, tercihen hukuk veya ekonomiBirleşme ile ilişkide en az bir yıllık iş tecrübesiFrankfurt School Maliye Frankfurt School kabul prosedürünün başarıyla tamamlanması

hedef kitle

Çalışma Ortamında Genç Profesyoneller M

öğretim

Kayıt ücreti: 100,00 Euro Dönem ücreti: 6.750,00 Euro Toplam fiyat: 27.100,00 Euro

www.frankfurt-school.de/mma

[-]
Almanya Frankfurt
Kasım 2019
Almanca
Yarı zamanlı
4 - 4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Frankfurt School of Finance & Management

Yatırım ve finansal araçların arzı, ekonomik ve yasal karmaşıklıklarının yanı sıra, kaçınılmaz bir şekilde artmaktadır. Finansal Hukuk Yüksek Lisansımızla, mevcut finansm ... [+]

Öğretim Dili: Almanca

müfredat Master programının gelişmiş müfredatı, finansman işlemlerinin analizi, tasarımı ve yönetimi ve aktörlerinin denetimi için ekonomik ve yasal parametreler ve araçlar sağlar. Finans Hukuku Yüksek Lisansı size kurumsal finansman, bankacılık ve finansal gözetim sektöründe kariyerinizi geliştirmek ve geliştirmek için mükemmel bir temel sağlar.

Yarı zamanlı çalışmalar Dört yarıyılda, Mali Hukuk Yüksek Lisansı size kariyeriniz için şirketler, bankalar veya denetleme makamlarıyla kullanabileceğiniz değerli bilgi ve becerileri sağlayacaktır. Kesinti olmadan: Kural olarak, dersler ayda bir kez - Perşembe - Cumartesi - yapılır; böylece programımızı mesleki olarak tamamlayabilir ve mesleki görevlerinizi tam olarak tamamlayabilirsiniz. Sizin için ve işvereniniz için çok çekici bir model.... [-]

Almanya Frankfurt
Kasım 2019
Almanca
Yarı zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Career Day 2018 | Frankfurt School

Frankfurt School of Finance & Management
Address
Frankfurt School of Finance & Management Adickesallee 32-34
60322 Frankfurt, Hesse, Almanya
web sitesi
Telefon
+49 69 1540080