Resmi açıklamayı okuyun

Almanya'nın en eski ve en büyük özel üniversitelerinden biri olarak, eğitim standardını belirledik. Geleceğiniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ile donatıyoruz - uygulamalı, yenilikçi ve yaratıcı. Bunun için öğrencilerimizle fakültemiz arasındaki yakın işbirliği özellikle önemlidir.
Başarımızın tarifi: iş piyasasında yeni, uygulamalı lisans programları, bireysel denetim ve hızlı yerleştirme sunuyoruz. Öğrencilerimiz için bu, kariyerlerine bir sıçrama başlangıcı için en iyi şans anlamına gelir.

SRH University Heidelberg 5 yıl boyunca, SRH University Heidelberg , dünya çapında yüksek öğrenim kurumları ve enstitülerinin yakın ağı ile en ünlü Alman üniversiteleri arasında yer aldı.


Sınırsız eğitim

Vakıf ve bakış açıları, hareket özgürlüğü ve sorumluluk: “Eğitim kulemizi” oluşturan CSÜ Fen Bilimleri Kulübünde çalışın. Mimarisi, dinamizmi, şeffaflığı ve yaratıcılığı sembolize eder. Size, Almanya'nın en güzel şehirlerinden birinde son teknoloji ekipman ve çekici bir kampüs ile bir eğitim ortamı sunuyoruz.


Mükemmel kalite

Mükemmellik için çalışıyoruz. Öğrencilerimize sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra, çalışma modelimiz, akademisyenlerimiz ve eğitimimiz de bu standarda göre ölçülüyor. Eğitiminizin sürekli yüksek kalitesi, uluslararası kabul görmüş prosedür ve yöntemlerle sağlanmaktadır.

Üniversitemizde, öğretim ve araştırma uluslararası ve disiplinlerarası bir odak var. Fakültemiz ve öğrencilerimizin dünya çapındaki değişimi sayesinde, kültürel çeşitliliği ve açıklığı teşvik ediyoruz. Öğrencilerin kişisel gelişimlerine eğitim nitelikleri kadar yüksek değer veririz - lisans programlarımız, araştırma ve uygulama uzmanlarından oluşan bir diyalogla geliştirilir ve yürütülür. Onları, yüksek nitelikli profesyoneller ve geleceğin liderleri olarak karşılaşacakları zorluklar ve şanslar için onları nasıl hazırlıyoruz, başarı odaklı ve öğrenmeye istekliyiz.


İyi bağlı

S RH U niversitesi Heidelberg, uluslararası bilimsel toplulukla değişimleri teşvik etmek için hem yurtiçinde hem de yurtdışında seçkin üniversiteler ve araştırma kurumları ile birlikte çalışır. Kozmopolit ve yine de metropolitan bölgede köklü olan üniversitemiz, kültür ve öğrenim için bölgesel bir merkezdir.

Şu anda altı okulumuzda yaklaşık 3.500 öğrenci kayıtlıdır: İşletme, Mühendislik

Program dili:
  • Ingilizce
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

SRH University Heidelberg

Modern işletmelerin derinden eğitimli ve iyi eğitimli hukuk uzmanlarına ihtiyacı vardır. Programımız, kapsamlı bir küresel hukuk anlayışı ve modern toplumlarda insan etki ... [+]

Sosyal ve Yasal Bilimler Okulu

Modern işletmelerin derinden eğitimli ve iyi eğitimli hukuk uzmanlarına ihtiyacı vardır. Programımız, kapsamlı bir küresel hukuk anlayışı ve modern toplumlarda insan etkileşimlerini koordine etme mekanizmalarına ilgi duyan yüksek öğrenim gören öğrencilere odaklanmaktadır. Hukukun işlevsel bir karşılaştırması kavramına göre, çalışma programı, Alman, Avrupalı, İngiliz-Amerikan ve Çin yasalarına odaklanan çağdaş iş hukukunun önemli sorularına odaklanmaktadır. Mezunlar, uluslararası işlemler, kültürlerarası ekiplerde liderlik rolleri ve günümüzün küresel ekonomisinin zorluklarıyla yüzleşmek için en uygun şekilde hazırlanacaktır.... [-]

Almanya Heidelberg
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
SRH University Heidelberg
Ludwig-Guttmann-Straße 6

Heidelberg, Baden-Württemberg, 69123 DE
Social Media