Resmi açıklamayı okuyun

Araştırma ve öğretim Mükemmellik

1978 yılında halka kapılarını açmasından bu yana Passau Üniversitesi hızlı Almanca akademik bir ilk adresi haline geldi. Üniversite düzenli Hukuk, İşletme ve İktisat, Bilgisayar Bilimleri, İletişim Araştırmaları, Siyaset Bilimi ve Kültürel Çalışmalar örneğin akademik sıralamasında, üst sıralarda ulaşır.

Yaklaşık 12.000 öğrenci ve 90'dan fazla ülkeden gelen doktora araştırmacılar Passau Üniversitesi'nde kayıtlı bulunmaktadır. Küçük öğrenme grupları okuyan ek olarak, öğrenciler, kısa mesafelerde ve mükemmel bir öğrenci deneyim elde kampüs yönetilebilir boyutta yarar. Anahtar Beceriler Bizim Merkezi personeli ve öğrencilere işverenler tarafından büyük talep olan bu tür liderlik ve iletişim gibi tüm önemli devredilemez becerilerini geliştirmek için fırsat verir. Temsilci anketleri düzenli Üniversitesi öğrenci memnuniyetinin yüksek düzeyde kanıtlamak.

Küresel görünüm

Enternasyonalizm her zaman bizim tanımlayıcı özelliklerinden biri olmuştur: bizim fakülte dünya çapında akademik ve araştırma ortakları ile işbirliği yakın-örme ağ korumak ve dünya çapında çok sayıda aktif mezunları bölümler var. Birçok lisans ders öğrencilere uluslararası partner üniversiteler ile işbirliği içinde bir çift diploma kazanmak için şans verin, ve: Mezunlarımızın bir küresel bazda bu kadar başarılı olmasının nedeni nedeni biz uluslararası bir kariyer için en iyi ön koşul ile bunları sağlamak olduğunu tüm öğrencilerimizin dil kursları ve öğrenci değişim programları geniş bir ürün yelpazesi erişebilirsiniz. Hukuk, İşletme / İktisat, Kültürel Çalışmalar / Uluslararası İlişkiler ve Bilgisayar Bilimleri / Matematik Bizim konuya özgü dil programları ideal öğrencilerimizin lisans çalışmaları tamamlayacak.

Harika bir öğrenci tecrübesi

Mezunlarımız onlar sadece kendi kariyer atılmak için gerekli teknik bilgiye sahip değil gibi son derece işverenler tarafından aranır; onlar da ek nitelikler veya uygulama becerilerini arayarak büyük inisiyatifi göstermek motive bireyler vardır. Birçok tiyatro, müzik, fotoğrafçılık, film, radyo ve onların boş zamanlarında diğer kültürel faaliyetlerde aktif, bizim birçok kültürel öğrenci topluluklarının birinde yer alarak örneğin.

Bavyera ve Avrupa'nın kalbinde

A Üniversitenin modern kampüs Almanya'nın yüksek teknoloji devlet - - Bavyera güney-doğu kesiminde yer alır yemyeşil bir ortamda, Passau tarihi Eski Kent'e birkaç dakikalık yürüme mesafesinde. Almanya'nın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul, Passau çok düşük suç oranına sahip ve Prag, Münih ve Viyana büyük metropol merkezlerine yakın olmak, bir siyasi olarak istikrarlı ve ekonomik olarak güçlü çevrede yaşayan mükemmel bir standart sunuyor.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

University of Passau

Yabancı mezunları için Alman Hukukunda Yüksek Lisans derecesi profesyonel yasal uzmanlık kazandırır ve sizin yasal becerilerini geliştirmek için olanak sağlayan bir araşt ... [+]

yabancı mezunları için Alman Hukukunda Bu yüksek lisans profesyonel yasal uzmanlık kazandırır ve yasal becerilerini geliştirmek için olanak sağlayan bir araştırma odaklı bir derecesidir.

Çoğu diğer disiplinlerden farklı olarak, yasalar ortaya getirdi toplumlara özgü ve bu nedenle ülkeden ülkeye önemli ölçüde değişir. Alman hukuk sisteminin derinlemesine bilgiye sahip hukukçular için giderek büyüyen bir talep var.

Araştırma özel vurgu yaparken yurt dışında kazanılan bir önceki hukuk diploması üzerine inşa, bu lisans programı, size gerekli beceri ve Alman hukukunda özel uzmanlık verir.

Bilimsel Yöntemler modülü, bağımsız araştırma - uygulamanız sırasında master programınızın tezini yazarken uygulayacağınız becerileri geliştirirken, lisans programı boyunca geliştirilen metodolojik ve sistematik yeterliklerinizi kullanmanıza olanak tanır. ... [-]

Almanya Passau
Bilgi iste
Almanca
Tam zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Passau

Çift anadal programı, 120 AKTS kredisi miktarında, Passau Üniversitesi ve Sibirya Federal Üniversitesi (SibFU) Krasnoyarsk'da çift derece (çift usta) ile Almanca ve Rusça ... [+]

Yüksek Lisans Alman ve rus hukuku

Çift anadal programı, 120 AKTS kredisi miktarında, Passau Üniversitesi ve Sibirya Federal Üniversitesi (SibFU) Krasnoyarsk'da çift derece (çift usta) ile Almanca ve Rusça hukukta, araştırma odaklı, ileri eğitim, tam entegre bir uluslararası derece programı oluşturmaktadır. Lisans programı, bir hukuk derecesi veya hukuk diploması almış olan öğrencilere yöneliktir.

Alman öğrenciler, Rus hukuk sisteminin temelleri hakkında bilgi sahibi olma fırsatına sahiptir. B. kendi ve Rusya hukuk sisteminin ekonomik ve vergi hukuku ile ilgilenmek. Bunun için, öğrenciler ayrıca derste öğretilen Rusça (yasal) dil bilgisine de ihtiyaç duyarlar.... [-]

Almanya Passau
Bilgi iste
Almanca,Rusça,Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Image film of the University of Passau

Location address
Passau, Bavaria, DE