Australian National University (ANU) - Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

ANU, uluslararası, anayasal, kamu ve özel hukuk alanında dünya çapında bir üne sahip Avustralya'nın ulusal üniversitesidir. ANU, hukuk çalışması için dünyada 12. sıradadır (Konuya Göre 201 Sıralaması, 2018).

Lisans, yüksek lisans ve araştırma dereceleri boyunca, ANU Hukuk Fakültesi öğrencilere mevcut hukuk, uygulama ve politika hakkında eşsiz bir anlayış sağlar. Öğretim yaklaşımı akademik titizliği pratik uzmanlık ile birleştirir. Öğrenciler, akademisyenlerden ve konuk konuşmacılardan gerçek dünyadaki mesleki deneyimle öğrenirler. Küçük sınıflar, öğrencilerin konuşmacılar ve akademik personel ile etkileşimde bulunmaları, misafir konuşmacıları ve diğer öğrencileri ziyaret etmeleri için daha fazla fırsat sağlar.

Yıl boyunca, ANU Hukuk Okulu, Avustralya ve dünyanın önde gelen hukukçuları tarafından verilen ustalıkları yönetmektedir. Masterclass'lar, Avustralya Yüksek Mahkemesi'nin mevcut ve eski hakimleri, Avustralya Hükümet Avukatının Baş Hukuk Müşaviri ve Müşteri için Küresel Direktör tarafından öğretilmiştir.

Üniversite, öğrencilerin yasal bilgilerini eyleme geçirme ve hukuk eğitimi sırasında gerçek mesleki deneyim kazanmalarını sağlamak için Avustralya, Asya, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri'nde çeşitli klinik kurslar ve yasal staj fırsatları sunmaktadır.

ANU, alanlarında lider olarak tanınan akademik personelinin birçoğu ve avukatlar, hakimler, diplomatlar, politikacılar, baş yöneticiler, yatırım bankacıları, yönetim danışmanları dahil olmak üzere dünya çapında 20.000'in üzerinde hukuk mezunu ile bağlantılı bir ağ ile kıskanılacak bir araştırma profiline sahiptir. Küresel firmaların politika analistleri, akademisyenleri ve liderleri.

Ülkenin başkentinde hukuk eğitimi

Avustralya'nın ulusal hukuk fakültesi olarak, ANU, öğrencilere federal yasaların ve politikaların yapıldığı şehir olan ülkenin başkentindeki yasayı incelemek için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

ANU Hukuk Okulu'nun Avustralya Yüksek Mahkemesine, Federal mahkemelere ve federal kurumlara olan yakınlığı, öğrencilere yasal uygulayıcılara, yargı mensuplarına ve birçoğu ANU Hukuk mezunu olan hükümet politika yapıcılarına eşsiz erişim imkanı sunmaktadır.

Konumlar

Canberra

Australian National University (ANU) - College of Law

Telefon
+61 2 6125 5111

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin