Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

ANU, uluslararası, anayasal, kamu ve özel hukuk alanında dünya çapında bir üne sahip Avustralya'nın ulusal üniversitesidir. ANU, hukuk çalışması için dünyada 12. sıradadır (Konuya Göre 201 Sıralaması, 2018).

Lisans, yüksek lisans ve araştırma dereceleri boyunca, ANU Hukuk Fakültesi öğrencilere mevcut hukuk, uygulama ve politika hakkında eşsiz bir anlayış sağlar. Öğretim yaklaşımı akademik titizliği pratik uzmanlık ile birleştirir. Öğrenciler, akademisyenlerden ve konuk konuşmacılardan gerçek dünyadaki mesleki deneyimle öğrenirler. Küçük sınıflar, öğrencilerin konuşmacılar ve akademik personel ile etkileşimde bulunmaları, misafir konuşmacıları ve diğer öğrencileri ziyaret etmeleri için daha fazla fırsat sağlar.

Yıl boyunca, ANU Hukuk Okulu, Avustralya ve dünyanın önde gelen hukukçuları tarafından verilen ustalıkları yönetmektedir. Masterclass'lar, Avustralya Yüksek Mahkemesi'nin mevcut ve eski hakimleri, Avustralya Hükümet Avukatının Baş Hukuk Müşaviri ve Müşteri için Küresel Direktör tarafından öğretilmiştir.

Üniversite, öğrencilerin yasal bilgilerini eyleme geçirme ve hukuk eğitimi sırasında gerçek mesleki deneyim kazanmalarını sağlamak için Avustralya, Asya, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri'nde çeşitli klinik kurslar ve yasal staj fırsatları sunmaktadır.

ANU, alanlarında lider olarak tanınan akademik personelinin birçoğu ve avukatlar, hakimler, diplomatlar, politikacılar, baş yöneticiler, yatırım bankacıları, yönetim danışmanları dahil olmak üzere dünya çapında 20.000'in üzerinde hukuk mezunu ile bağlantılı bir ağ ile kıskanılacak bir araştırma profiline sahiptir. Küresel firmaların politika analistleri, akademisyenleri ve liderleri.

Ülkenin başkentinde hukuk eğitimi

Avustralya'nın ulusal hukuk fakültesi olarak, ANU, öğrencilere federal yasaların ve politikaların yapıldığı şehir olan ülkenin başkentindeki yasayı incelemek için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

ANU Hukuk Okulu'nun Avustralya Yüksek Mahkemesine, Federal mahkemelere ve federal kurumlara olan yakınlığı, öğrencilere yasal uygulayıcılara, yargı mensuplarına ve birçoğu ANU Hukuk mezunu olan hükümet politika yapıcılarına eşsiz erişim imkanı sunmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Australian National University (ANU) - Law

ANU Juris Doktor (JD), hukuk dışı disiplinlerden mezun olanlar (veya Avustralya dışı hukuk dereceleri) için tasarlanmış ve Avustralya’da avukat olarak kabul edilmek için ... [+]

Program Açıklaması

ANU, Avustralya'nın en üst sıradaki üniversitesi ve ANU Hukuk Fakültesi, hukuk çalışmaları için dünyada 12. sıradadır (Konu 2018'e göre QS Dünya Sıralaması).

ANU JD uluslararası kabul görmüş bir yasal niteliktir. Bir JD'yi tamamlamanız ve gerekli yasal eğitim (PLT), Avustralya'nın herhangi bir yerinde ve diğer bazı yargı alanlarındaki yasaları uygulamaya koymanızı sağlar.

Bir ANU hukuk öğrencisi olarak, birinci sınıf akademisyenlerden ve misafir öğretim görevlilerinden gerçek dünyaya profesyonel deneyime sahip olacaksınız. Daha küçük sınıflar, öğrencilerin konuşmacıları ve diğer öğrencileri ziyaret ederek akademik personel ile etkileşimde bulunmalarını ve etkileşime girmelerini sağlar.... [-]

Avustralya Canberra
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 10 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Australian National University (ANU) - Law

Hukuka açık ve hukuk dışı mezunlar, ANU Hukuk Yüksek Lisansı (LLM), seçtikleri ilgi alanlarında ileri düzeyde yasal bilgi ve uzmanlık becerileri kazanmak isteyenler için ... [+]

Program Açıklaması

Kariyerinizi dünyanın önde gelen hukuk okullarından birinden bir Yüksek Lisans (LLM) ile ilerletin.

ANU, Avustralya'nın en üst sıradaki üniversitesi ve ANU Hukuk Fakültesi, hukuk çalışmaları için dünyada 12. sıradadır (Konu 2018'e göre QS Dünya Sıralaması).

ANU LLM, uygulama avukatları, profesyonelleri ve yeni mezunlarını uzman hukuk bilgisi ve becerileri ile donatmak için tasarlanmış ileri düzey bir lisans niteliğindedir.

Hem hukuka hem de hukuk dışı mezunlara açık olan bu yüksek lisans programı, belirli bir hukuk alanındaki bilgilerini derinleştirmek isteyenler, yeni bir uygulama alanına girmeyi planlayanlar veya bir hukuk bilgisi olan kişiler için idealdir. kamu politikası uzmanları, düzenleyiciler ve yöneticiler dahil olmak üzere kariyerlerinde fayda sağlar.... [-]

Avustralya Canberra
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Australian National University (ANU) - Law

ANU'daki Yasalar (Onurlar) Lisansı, uluslararası düzeyde saygın, dünya standartlarında bir lisans derecesidir. ANU, uluslararası, anayasal, kamu ve özel hukuk alanında dü ... [+]

Program Açıklaması

ANU Bachelor of Laws (Şerefler) uluslararası saygın, dünya standartlarında bir lisans derecesidir.

ANU, uluslararası, anayasal, kamu ve özel hukuk alanında dünya çapında bir üne sahip Avustralya'nın ulusal üniversitesidir. ANU, Avustralya'nın en üst sıradaki üniversitesidir ve hukuk eğitimi için dünyada 12. sıradadır (Subject, 2018'e göre QS World Rankings).

ANÜ Hukuk Fakültesi, lisans öğrencilerine mevcut hukuk ve uygulama anlayışını eşsiz bir anlayışla sunar. Öğretim yaklaşımımız akademik zorlukları pratik uzmanlık ile birleştirir. Hukukun rolü ve işlevi hakkında derinlemesine bilgi sahibi olacak ve hukukun dünyanın neredeyse her yönünü nasıl etkilediğini ve etkilediğini daha iyi anlayacaksınız.... [-]

Avustralya Canberra
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 - 10 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Australian National University (ANU) - College of Law
web sitesi
Telefon
+61 2 6125 5111