Resmi açıklamayı okuyun

Melbourne Law School , hukuk eğitiminde lider ve yenilikçi ve fikirlere, mükemmelliğe ve entelektüel değişime değer veren canlı bir öğrenim yeridir. Zengin tarihi 150 yıldan fazladır. Melbourne Law School canlı ve aktif topluluğu, uzman ve ödüllü eğitim kadrosundan, güçlü bir mezunlardan oluşan bir ağdan, özel danışmanlardan, dünyanın dört bir yanından gelen araştırmacıları, önde gelen araştırma merkezlerini ve kurumlarını ve ayrıca ortak uluslararası kuruluşlardan oluşmaktadır.

Melbourne Law School zengin tarihi, Avustralya ve uluslararası siyaset ve Federasyon'dan günümüze anayasal reform ile dokunmaktadır.

1857'den bu yana MLS başbakanları, genel valileri, yargıçları, avukatları ve akademisyenleri eğitmiştir ve mezunları Avustralya ve dünya çapında çeşitli mesleklerde bulunmaktadır. Önde gelen mezunlar arasında Başbakan Alfred Deakin, Robert Menzies, Harold Holt ve Julia Gillard ile Viktorya Başbakanı Rupert Hamer ve Valiler General Sir Ninian Stephen ve Sir Zelman Cowen yer alıyor. Avustralya'nın en büyük hukukçusu olan Sir Owen Dixon, ilk Yahudi Başsavcısı ve halihazırda Avustralya Yüksek Mahkemesi Adalet Divanı olarak kabul edilen Sir Owen Dixon da dahil olmak üzere dört mezun Avustralya'nın Baş Hakkı olarak görev yaptı. Geoffrey Nettle QC. Melbourne Law School herşeyin temelini oluşturmak ve sürdürmek, onun kalıcı geleneği ve yenilikçiliğe olan bağlılığıdır.

Bir Bakışta MLS

Melbourne Law School , Quacquarelli Symonds (QS) Dünya Üniversiteleri Sıralaması'nda (2016) Asya Pasifik'te 1. sıradadır. QS sıralaması, akademik saygınlık, işveren saygınlığı ve araştırma etkisine dayanan 36 bireysel konuda dünyanın en iyi üniversitelerini vurgulamaktadır. Uluslararası Bağlantılar Melbourne Law School canlı ve aktif topluluğu, uluslararası tanınmış öğretim kadrosu, güçlü bir global mezun ağı, özel danışmanlar, dünyanın dört bir yanından gelen akademisyenleri ziyaret etme, önde gelen araştırma merkezleri ve kurumlarının yanı sıra birçok ortak uluslararası kuruluştan oluşmaktadır. Melbourne Law School JD öğrencileri değişim programlarına katılabilir, yurtdışındaki ortak üniversitelerden birinde çift diploma alabilir ve dereceleri boyunca uluslararası staj başvurusunda bulunabilirler. Bir Melbourne Law School derecesi de küresel kariyer için mezunlar hazırlar. Mezunlarımızın üçte birinden fazlası uluslararası bölgelerde çalışıyor veya çalışıyor.

Ana unsurlar

Fakülte

 • Melbourne Law School 1857 yılında kuruldu
 • 2 Mayıs 2002'de açılmış olan mevcut Hukuk Okulu binası, University Square'in güneyinde 185 Pelham Street, Carlton'da yer almaktadır.
 • Akademik programlar Melbourne JD, Melbourne Hukuk Masters ve Lisansüstü Araştırma Dereceleri içerir. Okul ayrıca lisans öğrencilerinin yanı sıra tek konu çalışmaları için geniş konular sunar.
 • Melbourne Law School , 18 araştırma merkezimizin ve enstitümüzün çalışmaları ile çok çeşitli yasal konuların araştırılması ve öğretilmesinde aktif olan tek bölümlü bir profesyonel yüksek lisans okulu.

Akademisyenler

 • 90'dan fazla sürekli akademik personel
 • Her yıl Avustralya'dan ve dünyanın dört bir yanından gelen 170'den fazla misafir öğretim üyesi, ziyaretçi ve konuk araştırmacı
 • Melbourne Law School akademik personeli, Uluslararası burs, konferans ve akademisyen değişim programlarına aktif olarak katılıyor.

Mezunlar

 • Melbourne Law School 90'ın üzerinde ülkede 18.000'den fazla aktif mezun vardır.
 • Mezunlarımız hukuk firmaları, hükümet, kamu yararı, iş, akademi, kar amacı gütmeyen ve yargı alanında liderdir.

Hukuk Kütüphanesi

 • Hukuk Kütüphanesi, Avustralya'daki en iyi hukuk koleksiyonlarından birine sahiptir.
 • Hukuk Fakültesi binasında yer alan Hukuk Kütüphanesi, yaklaşık 180.000 basılı cilt, mikrofiz veya mikrofilmde 30.000 cilt dahil olmak üzere tarihsel olarak zengin bir yasal metin koleksiyonuna sahiptir.
 • Kütüphanede, öğrencilerin kapsamlı çevrimiçi yasal veritabanları ile çalışabilecekleri üç adet tam donanımlı bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır.
 • Kütüphane, tam kütüphane koleksiyonunu barındırmak ve sunmak için tasarlanmıştır, bu sayede öğrenciler, araştırmacılar, akademisyenler, ziyaret eden akademisyenler ve genel halk için son derece erişilebilir hale gelir.
 • Hukuk Kütüphanesi, 1600'lü yılların başlarına kadar uzanan nadir yasal maddelerden oluşan nadir bir kitap koleksiyonunun daimi bir görüntüsüne sahiptir.
 • Hukuk Kütüphanesi ayrıca geniş çalışma alanları, grup tartışma odaları ve bireysel ve işbirlikçi çalışmalar için lisansüstü karelelerle de donatıldı.

nişan

 • Melbourne Law School , her yıl, yüzlerce öğrenci, mezun ve halk katılımı etkinliklerine ev sahipliği yapar. Bu konferanslar arasında, Genel Halk Konferansları, konferanslar, çalıştaylar ve ağ oluşturma işlevleri yer alır. Yaklaşan etkinlikler hakkında daha fazla bilgi için etkinlik takvimimizi görüntüleyin
 • Melbourne Law School iletişim ekibi, Hukuk Fakültesi, fakültesi, araştırması, öğrencileri, personeli ve programları hakkında bilgi isteyen medyaya bir dizi hizmet sunmaktadır. Tüm medya araştırmaları medya ve iletişim ofisine yönlendirilmelidir.

grEvet, şimdi ücretsiz bilgi gönderin!

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

Melbourne Law School

Melbourne Hukuk Masters yasa dışı hukuk mezunları için mevcut en yüksek kalitede mezunu yasası programıdır. Bankacılık ve finans hukuku uzmanlığı Avustralya ve uluslarara ... [+]

Melbourne Hukuk Masters yasa dışı hukuk mezunları için mevcut en yüksek kalitede mezunu yasası programıdır.

Bankacılık ve finans hukuku uzmanlığı Avustralya ve uluslararası finans sektörü için yasal ve düzenleyici çerçeve sofistike bir anlayış ile öğrencilere, uygulayıcıları ve diğer profesyoneller sağlamak için tasarlanmıştır. Birçok konu pratik bir odak var. Konu seçimi bankacılığı (örn kredileri ve bankacılık ürünlerini), fon yönetimi, finans işlemleri, emeklilik, finansal hizmetler ve sermaye piyasaları içerir.

Öğrenme Çıktıları

Bankacılık ve Finans Hukuku olacak Yüksek Lisans mezunları:

bankacılık ve finans hukuku dahil olmak üzere alanında bilgi karmaşık vücudunun gelişmiş ve entegre bir anlayışa sahip:konularda bir dizi genelinde Avustralyalı ve uluslararası finans sektörünün yasal ve düzenleyici mimarisi; finansal hizmet sağlayıcıları ve müşterileri ve ihtiyati ve pazar bütünlüğü / finansal hizmetlerin tüketici koruma düzenlemesi teori ve pratik arasındaki ilişkiyi düzenleyen temel hukuki konular; ve finansal hizmetler Avustralya'da ve uluslararası sağlanması küreselleşmenin, e-ticaret ve düzenleyici reformun etkisi. bağımsız bunları teçhiz uzman, uzman bilişsel ve teknik becerilere sahip:eleştirel yansıtmak ve bankacılık ve finans hukuku alanında karmaşık bilgi, kavram ve kuramları sentezler, analiz; araştırma ve bilgi ve uygulama ilgili birimine bu bilgilerin, kavram ve teorileri uygulamak; ve yorumlamak ve uzman ve uzman olmayan kitlelere bilgi, beceri ve fikirler iletmek. Bankacılık ve finans hukuku alanında bir uygulayıcısı ve öğrenci olarak özerklik, uzman değerlendirmesi, uyum ve sorumluluk göstermek için bilgi ve becerilerini uygular. Konu Zamanlama ve Format Tüm denekler interaktif seminer tarzında öğretilmektedir. deneklerin yaklaşık% 90'ı yoğun olarak sunulmaktadır. Dönem boyu konular dönem boyunca sunulmaktadır. Sınıf mevcutları normal 20 30 öğrenciye değişir. Tüm denekler bir kota var.... [-]
Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Melbourne Law School

Melbourne Law School Master of Laws (LLM), dünyadaki en geniş konu alanlarından birine sahip, en yüksek kalitede hukuk derecesidir. 2019'da 180'den fazla konu sunulmaktad ... [+]

Melbourne Law School Master of Laws (LLM), dünyadaki en geniş konu alanlarından birine sahip, en yüksek kalitede hukuk derecesidir. 2019'da 180'den fazla konu sunulmaktadır.

LLM'e kayıtlı öğrenciler, Melbourne Law Masters'ta bulunan tüm derslerden seçerek, mesleki özlemlerine ve kişisel ilgi alanlarına uyacak şekilde uyarlamalarına izin verir. Öğrenciler ayrıca kurs ve küçük bir tez kombinasyonu olarak Hukuk Yüksek Lisansını üstlenmeyi seçebilirler.

Öğrenme Çıktıları

Master of Laws mezunları:

Seçilmiş hukuk alanındaki karmaşık bilgi birikimi hakkında ileri ve entegre bir anlayışa sahip olmaOnları bağımsız olarak donatan uzman, uzmanlaşmış bilişsel ve teknik becerilere sahip olun:Seçilmiş hukuk alanındaki karmaşık bilgileri, kavramları ve teorileri analiz eder, eleştirel olarak yansıtır ve sentezler.bu bilgi, kavram ve teorileri ilgili bilgi ve uygulama kurumuna araştırıp uygulayabilir vebilgi, beceri ve fikirlerini uzman ve uzman olmayan kitlelere yorumlayıp iletebilirlerÖzerklik, uzman görüşü, uyarlanabilirlik ve sorumluluğu seçilen hukuk alanlarında uygulayıcı ve öğrenci olarak göstermek için bilgi ve becerilerini uygulayın.Konu Zamanlaması ve BiçimiTüm konular etkileşimli seminer tarzında öğretilir.Deneklerin yaklaşık% 90'ı yoğun olarak sunulmaktadır.Yarıyıl boyunca verilen dersler yarıyıl boyunca sunulmaktadır.Sınıf boyutları normal olarak 20-30 öğrenciye kadar değişir. Tüm deneklerin kotaları var. Bu sınıf boyutlarının optimal öğrenme ortamı sağlamak için uygun olmasını sağlar.... [-]
Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Melbourne Law School

Melbourne Hukuk Masters yasa dışı hukuk mezunları için mevcut en yüksek kalitede mezunu yasası programıdır. kamu ve uluslararası hukuk uzmanlaşma uluslararası ve iç hukuk ... [+]

Melbourne Hukuk Masters yasa dışı hukuk mezunları için mevcut en yüksek kalitede mezunu yasası programıdır.

kamu ve uluslararası hukuk uzmanlaşma uluslararası ve iç hukuk artan karşılıklı bağımlılık tanınması, anayasal, idari ve uluslararası kamu hukuku bir araya getiriyor. kamu hukukunun tüm alanın karşısındaki konularda olağanüstü bir dizi teori ve pratikte son gelişmeler Avustralya'da ve başka yerlerde öğrencilerin ulaşım imkanı sunmaktadır. Program uygulayıcılara ve arka ya da çıkarları hükümette, uluslararası kurumlar değil, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, iş / hükümet ilişkileri ve uluslararası kalkınma ile bilim adamlarına hem de hitap edecek. Öğrenciler uluslararası hukuk, Avustralya kamu hukuku ya da karşılaştırmalı kamu hukuku konusunda uzmanlaşmış olabilir, ya da kendi çıkarlarını ve ihtiyaçlarını karşılamak için farklı alanlarda genelinde çeşitli konularda seçebilirsiniz.... [-]

Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Melbourne Law School

ticaret hukuku Melbourne Hukuk Fakültesi kapsamlı konu teklifleri öğrencilerin mesleki uzmanlık ve kariyer yolu tamamlamak için bir program terzi sağlar. ticaret hukuku M ... [+]

Melbourne Hukuk Masters yasa dışı hukuk mezunları için mevcut en yüksek kalitede mezunu yasası programıdır.

ticaret hukuku Melbourne Hukuk Fakültesi kapsamlı konu teklifleri öğrencilerin mesleki uzmanlık ve kariyer yolu tamamlamak için bir program terzi sağlar. Avukatlar ve diğer profesyonellerin hem yerel ve uluslararası bir bakış açısıyla ticaret hukukunun birçok açıdan anlayışlarını derinleştirmek olacaktır. Denekler, finans, rekabet hukuku, anlaşmazlık çözümü, vergi, fikri mülkiyet, inşaat ve enerji ve kaynaklar hukuk gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir. ticaret hukuku uzmanlık kalitesi ticaret hukuku kalbinde yatan özel hukuk ana sorularla ilgili konuların paketi tarafından geliştirilmiştir.... [-]

Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Melbourne Law School

Melbourne Law Masters, yüksek kalite, hukuk ve yasalar dışında mezun olanların lisansüstü programıdır. ... [+]

Melbourne Law Masters, yüksek kalite, hukuk ve yasalar dışında mezun olanların lisansüstü programıdır.

Melbourne Law School uluslararası vergi kanunundaki uzmanlığı, Avustralya ve diğer ülkelerden gelen vergi uzmanları, akademisyenler ve hükümet görevlilerine Avustralya ve diğer birçok ülkeden meslektaşları ile birlikte çalışarak küresel bağlamda uluslararası vergileri incelemelerini sağlar.

Uluslararası vergi programı, hızla değişen bir ekonomik dünyada mezunlarını vergi hukuku uygulaması için donatan, dünya çapında tanınmış bir uzman vergi kalifikasyonudur. Program, uluslararası vergilerin önemli bir rol oynayacağı, Avustralya'dan veya uluslararası düzeyde vergi yasalarında kariyer planlayan kişiler için tasarlanmıştır.... [-]

Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Juris Doctor

Melbourne Law School

Yüksek lisans düzeyinde ders veren Melbourne JD (Juris Doctor), mezunlarını çağdaş hukuk pratiğinde, iş dünyasında, hükümet veya toplum örgütlerinde lider bir rol üstlenm ... [+]

Yüksek lisans düzeyinde ders veren Melbourne JD (Juris Doctor), mezunlarını çağdaş hukuk pratiğinde, iş dünyasında, hükümet veya toplum örgütlerinde lider bir rol üstlenmek üzere donatıyor.

Dünyaca ünlü Melbourne Law School hukuk derecesi ile mezun olmak, kariyerinizin sizi nereye götürürse götürsün, derecenizin hem ulusal hem de uluslararası düzeyde istisnai olarak tanınacağı anlamına gelir. JD müfredatı, çok çeşitli yasal ve profesyonel kariyer için gerekli olan temel becerileri geliştirmenize olanak sağlar. Ayrıca, çalışmalarınızı seçmeli dersler yoluyla özel ilgi alanlarına göre uyarlama fırsatı sunar.

Bir JD öğrencisi olarak:... [-]

Avustralya Melbourne
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

University of Melbourne - Create your own Melbourne

Canadian student - Ben's MLS experience