Resmi açıklamayı okuyun

Bir olgunlaşma dört yıl sonra doğan Fakültesi Damasio - hukuk kütüphanesi, Çalışma Merkezi ve kendi hukuk yayıncı kapsayan pazarda çapında tanınan bir mükemmellik fakülte ve benzersiz bir yapıya, öncesinde hazırlık kursu miras. Mimar Ramos de Azevedo tarafından tasarlanan bu tarihi bir kampüs, eklendi, ve orada misyonu beceri ve onları almak ve hukukun herhangi bir alanda sürdürmeye izin yetenekleri ile donatılmış tam profesyoneller, hazırlamaktır ulusal yasal dünyada bir dönüm noktası olmuştur .

Fakülte Damasio Brezilya Hukuk Araştırmaları Merkezi büyük olarak kabul ve OAB Mühür tavsiye edilir var São Paulo'daki beş hukuk okullarından biridir.

2015 yılında, Damasio tarihinin 80 yılı aşkın, DeVry Education Group, eğitim hizmetleri global sağlayıcısı parçası haline ve fazla 160 bin öğrenci ile 50'den fazla ülkede mevcut olan.

Eğer kaliteli bir uluslararası eğitim istiyorsanız, Damasio | DeVry en iyi seçenektir.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Eğitimi (LLB)

Damásio | DeVry

Direito é a ciência que estuda as leis e sua aplicação nas relações entre as pessoas na sociedade. A análise de textos legais, das decisões dos Tribunais, denominadas jur ... [+]

O curso de Direito em São Paulo do Damásio | DeVry é a melhor opção quando o assunto é ensino superior de qualidade. Escolher a Damásio | DeVry, como Faculdade de Direito em São Paulo, garante a você ter experiências acadêmicas diferenciadas, onde, ao concluir o curso, você estará apto a exercer sua profissão com total competência e destaque. Estudar Direito no Damásio | DeVry é também usufruir de uma estrutura de padrão internacional, o que faz toda a diferença no mercado de trabalho.

Direito é a ciência que estuda as leis e sua aplicação nas relações entre as pessoas na sociedade. A análise de textos legais, das decisões dos Tribunais, denominadas jurisprudência, dos usos e costumes, além dos valores norteadores da vida social, é um instrumento para os cidadãos poderem realizar todas as suas potencialidades na vida individual e coletiva.... [-]

Brezilya São Paulo
Bilgi iste
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku