Resmi açıklamayı okuyun

Truman Bodden Law School

Truman Bodden Law School , Cayman Adaları'nın başkenti George Town'da bulunmaktadır ve 1982'den beri faaliyet göstermektedir.

Hukuk Fakültesi, lisans derecesi programını onaylayan ve ödüllendiren İngiltere'deki Liverpool Üniversitesi'ne bağlıdır. Liverpool Üniversitesi bir Russell Group Üniversitesidir (ABD Ivy League'e eşdeğerdir) ve bu nedenle derece uluslararası kabul görmektedir.

Ne Yapıyoruz

Hukuk Fakültesinin amacı, lisans derecesini almak için Liverpool Üniversitesi ile ortaklaşa olarak, Yüksek Lisans derecesini sağlamak üzere, öğrencilere Birleşik Krallık'ta ve diğer hizmet sağlayıcılarda geçerli olanlara eşdeğer bir üçüncü seviye hukuk eğitimi standardı sağlamaktır. ortak hukuk dünyasında hukuk eğitimi.

Bunu yaparken, Hukuk Fakültesi, öğrencilere bilgi birikimi ve akademik mükemmellik arayışı içinde tam potansiyellerini gerçekleştirmelerini teşvik eden ve sağlayan bir ortam sağlamayı amaçlamaktadır.

Hukuk Fakültesi tarafından verilen dersler, sadece hukuk mesleğine girmek isteyen öğrencilere değil, aynı zamanda çeşitli profesyonel kariyer özlemlerine sahip olanlara da faydalı olacaktır.

Uluslararası Finans, Hukuk Fakültesinin teklifine en son eklenen üründür. Lisansüstü diploma olarak da sunulan Uluslararası Finans Yüksek Lisans Kanunlarına Eylül ayında giriş yapılarak tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak sunulur.

Lisansüstü düzeyde, hukuk fakültesi ayrıca, dördüncü yıl Mesleki Uygulama Kursu şeklinde mesleki hukuki eğitim de sunmaktadır; bu, Katiplik maddelerinin tamamlanmasının ardından, Cayman Adaları Hukukunda Avukat olarak nitelendirilmesine yol açmaktadır. Bu ders aynı zamanda Birleşik Krallık'ta ve ortak hukuk dünyasında benzer mesleki kurslarda sunulanlara benzer bir düzeyde yasal eğitim vermeyi amaçlamaktadır.

Hukuk okulunun amacı, öğrencilere derinlemesine İngilizce ve Cayman Adaları hukuku bilgisi kazandırmak ve aynı zamanda devredilebilir beceriler, ileri araştırma yetenekleri, analiz becerileri, mantıksal düşünce, özlülük ve eleştirel yetenek geliştirmektir.

Hukuk Fakültesi, yasal kuralların geliştirilmesinde ve hukukun uygulanmasında ilgili yasal, etik ve ahlaki konular hakkında farkındalık yaratmayı amaçlamaktadır.

Lisans popülasyonu: Yaklaşık 100; 10: 1 personel-öğrenci oranını temsil eden

Eylül 2019'a başvuru için son başvuru tarihi: Temmuz 2019'un sonu

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Eğitimi (LLB)

Truman Bodden Law School

Bizim köklü LLB derecemiz, Karayipler bölgesinde, Liverpool Üniversitesi ile birlikte verilen ve gerçekten verilen tek nitelikli LLB olan, çok saygın bir programdır. ... [+]

Lisans Yasası - LLBgenel bakış

Bizim köklü LLB derecemiz, Karayipler bölgesinde, Liverpool Üniversitesi ile birlikte verilen ve gerçekten verilen tek nitelikli LLB olan, çok saygın bir programdır. Cayman Adaları lisans derecesi programının Truman Bodden Law School (TBLS) faydaları, rahat bir yaşam tarzı olan bir ada cenneti'nde bir derece için çalışma deneyimini içerir.

Ayrıca, öğrencilere küçük grup öğretimi, bireysel ilgi ve gerçek bir açık kapı politikası eklenmesiyle yüksek saygın bir İngiltere Üniversitesi tarafından onaylanmış ve denetlenen sıkı bir derece elde etme avantajını da sağlar. Bu gerçekten bir tomurcuklanan avukatın, özel akademik ekibimizin gözetiminde çalışması ve gelişmesi için ideal bir ortamdır. Hukuk Fakültesi, aldıkları kişisel dokunuş ve kalitenin “istisnai” olduğunu savunan mevcut öğrencilerden mükemmel geri dönüşlere sahiptir.... [-]

Cayman Adaları Cayman Adaları Çevrimiçi
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

Truman Bodden Law School

Finansal hizmetler sektöründeki uzmanlığı ve ilgili yasal çerçevesi ve uluslararası uyumluluk standartları ile tanınan dünyanın beşinci en büyük finans merkezinde Uluslar ... [+]

Programın ana hatları

“Uluslararası Finans: Hukuk ve Düzenleme” deki LL.M ve PGDip, Liverpool Üniversitesi ile birlikte Truman Bodden Law School , Grand Cayman tarafından sunulan yeni lisansüstü niteliklerdir.

Programlar son derece yasal bir eğitim sunmaktadır ve Liverpool Üniversitesi'nin kapsamlı kaynakları ve uzmanlığı ile birlikte deneyimli Truman Bodden Law School öğretim ekibi tarafından sunulmaktadır.

İki çalışma pisti sunulmaktadır: Uluslararası Finans alanında hem yüksek lisans hem de yüksek lisans diploması: Hukuk ve yönetmelik.

Programlar, hukuki mesleğin içinde ve dışında, ileri düzeyde uluslararası finansman ve düzenleme konusunda yasal bilgi edinmek isteyen bireylerin ihtiyaçlarına cevap vermek için tasarlanmıştır.... [-]

Cayman Adaları Cayman Adaları Çevrimiçi
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Truman Bodden Law School
Address
Truman Bodden Law School Old CIBC Building, 54 Edward St, 2nd & 3rd floor
George Town Cayman Adaları Çevrimiçi, Cayman Adaları
web sitesi
Telefon
+1 345-945-0077