Resmi açıklamayı okuyun

University of Helsinki tamamen İngilizce olarak öğretilen çok çeşitli Yüksek Lisans Programları sunmaktadır. Programlarımızın kapsamı, iki yıllık tam zamanlı çalışma ile tamamlanan 120 AKTS kredisidir. Tüm programlar üniversite eğitimini düzenleyen ulusal mevzuata uygundur ve bu nedenle dünya çapında tanınmaktadır.

Avrupa'nın en iyi multidisipliner araştırma üniversitelerinden biri

University of Helsinki Avrupa'nın araştırma alanında uzmanlaşan önde gelen üniversitelerinden biridir. Oxford ve Cambridge gibi üniversiteleri içeren Avrupa Araştırma Üniversiteleri Birliği'nin kurucu üyesidir. Üniversite, yüksek kaliteli öğretimi, araştırması ve yeniliği ile uluslararası üne sahiptir. Uluslararası sıralamalar sürekli University of Helsinki Avrupa'nın en iyi 20 üniversitesine yerleştirmektedir.

University of Helsinki temel gücü, bilimsel araştırmalar ve bunlardan türetilen öğretiler olarak kabul edilir, çünkü öğretimin araştırmayla yakından bağlantılı olduğuna inanırız. Bu bizim felsefemize yansıdı: “tüm öğretmenler araştırmacılar ve tüm araştırmacılar öğretiyor”.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

University of Helsinki

... [+]

eğitim dili hakkında bilgi

Programın öğretim dili İngilizcedir. derecesi en az% 75 (örneğin seminerler, seminer kağıtları ve benzeri yazılı eser, sınav ve yüksek lisans tezi) tamamen İngilizce doldurulmalıdır. Ancak, aynı zamanda diğer dillerde eğitim ve örneğin bir yurtdışında dönem ya da Fince ya da İsveççe öğretilen hukuk dersleri içerebilir.

master programının kapsamı iki akademik yıl içinde tamamlanacak 120 kredi (AKTS) 'dir.

araştırma semineri sırasında amiriniz ve diğer öğrenciler sizin çalışmaları hakkında düzenli geri bildirim alacaksınız. araştırma semineri tamamladıktan sonra, ileri akademik tartışma ve yazma becerilerini yanı sıra tez konusunun anlayışa sahip olacaktır.... [-]

Finlandiya Helsinki
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

This is a place for me – studying at the University of Helsinki

With the Power of Thought for the World

University of Helsinki
Address
Helsinki, Finlandiya
web sitesi
Telefon
+358 9 1911