Resmi açıklamayı okuyun

University Paris 2 Panthéon-Assas, çeşitliliği savunur ve araştırma, öğretim ve uygulama arasında gerçek bir sinerji oluşturur. Hem başlangıçta hem de sürekli eğitimde, yurtdışındaki eğitimle saha çalışmasını birleştiren geniş bir ders yelpazesi sunar.

Fransa'nın ilk hukuk üniversitesi olarak kabul edilen Paris 2 Üniversitesi Panthéon-Assas, aşağıdaki hukuk dallarında üstünlük seviyesini yükseltmek, korumak ve geliştirmek için çabalamaya kendini adamıştır: Özel Hukuk ve Ceza Bilimi, Kamu Hukuku, Siyaset Bilimi, Roma Hukuku, Hukuk Tarihi, İktisat, Yönetim, Enformasyon ve İletişim Bilimleri.

Geniş çaplı ortaklıklarımız yalnızca büyük Fransız, Avrupa ve Uluslararası ajanslarla değil, aynı zamanda büyük finansal ve endüstriyel firmalarla, profesyonel dünyada demirleme sağlamakta ve bildiğimiz gerçek çokluğu garanti etmektedir.

Öğrencilerin ihtiyaçlarına özen gösteren üniversite, LMD çerçevesine uyarlanmış ve bu akademik programlar çerçevesinde organize edilen akademik programları sunmaktadır. Çeşitli dijital hizmetler, eğitimler, giderek büyüyen ve kapsamlı bir kütüphane veritabanı, kurs ve profesyonel danışmanlık hizmetleri ve ders dışı spor ve kültür etkinliklerinin her biri, öğrencilerin üniversite deneyimlerini tamamlamak ve uyumlaştırmak için ortaklaşa hareket ederler.

Paris Avrupa Koleji

University Paris 2'de ve onun bir parçası olan Paris Avrupa Koleji, eğitim ve araştırmada mükemmelliği ile ünlü Avrupa Hukuku alanında uzmanlaşmış yüksek dereceli nitelikli Profesör 2 Paris'ten oluşan bir ekibin yanısıra, Fransızca, Avrupa ve Uluslararası kurumlar, iş dünyası ve hukuk mesleği.

Üniversite, Paris'i incelemek için benzersiz bir yer haline getiren güç ve kültürün koltuklarının kalbinde, Latin Mahallesi'nde bulunmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

Université Paris II Panthéon-Assas

LL.M. (Hukuk Yüksek Lisansı), öğrencilere Avrupa Birliği'nin yetki alanına giren birçok alanda Avrupa Hukuku hakkında kapsamlı bir anlayış kazanma fırsatı verir. Kurs ... [+]

Avrupa Birliği, günümüz dünyasındaki en karmaşık ama büyüleyici sosyo-ekonomik kuruluşlardan biridir ve günümüzde yasal sisteminin işleyişini ve doğasını anlamak esastır. Büyük bir uluslararası oyuncu olarak, Avrupa Birliği, ticaret, işbirliği, mali ve insani kapasitelerde dünyadaki ülkelerle bağlar kurmuştur. Avrupa Birliği her geçen gün büyümekte ve bu alanda daha anlayışlı uzmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Paris II. Avrupa Üniversiteler Kanunu'nda LLM, size hukukun en alakalı alanlarını derinlemesine inceleme imkânı sunan ve bunun gerektirdiği siyasi, hukuki ve mali etkileri hakkında fikir sahibi olma imkânı sunan tamamen İngilizce olarak öğretilen eşsiz ve özlü bir programdır. Kaliteli profesörlerden oluşan gerçekten Avrupalı ​​bir ekip kursları öğretir ve zamanımızın heyecan verici zorlukları ve fırsatlarıyla yüzleşmek için gerekli becerileri edinmenizi sağlar.... [-]

Fransa Paris
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
Paris, Île-de-France, FR