ITM University, School of Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ITM Hukuk Fakültesi dünya standartlarında, kararlı bir liderlik rollerini oynayacak yasal profesyoneller hazırlamaktır hukuk eğitimi, sağlama nesne ile kurulan bir sonraki nesil Hukuk Fakültesi değil sadece savunucuları mahkemelerde pratik, hem de akademisyenler, milletvekilleri, hakimler, politika yapıcılar olarak, hem kamu görevlileri, sivil toplum aktivistleri yanı sıra hukuk müşaviri özel sektör, meslek etiği en yüksek standartları ve kamu hizmeti ruhunu sürdürmek.

Hindistan SMT Saygıdeğer Başkan. Pratibha Devisingh Patil, 3 Eylül tarihinde İstanbul Üniversitesi Ulusal Hukuk Fakültesi açılışında, 2008 büyük değişiklikler dünyada yaşanan zaman ... "Biz zor zamanlarda yaşıyoruz ki vurgulanır. Yasal sistemleri Bilgi Teknolojileri, biyo-teknoloji, tıp ve fikri mülkiyet alanlarında 21. yüzyıl teknolojilerinin etkisi ile başa çıkmak zorunda. İş ve ticaret artık uluslararası bir ortamda faaliyet göstermektedir. Yasal eğitim küresel olarak entegre bir dünyada işleyen yeni zorluklar ve boyutları karşılamak için hukuk profesyonelleri donatmak gerekir. Uluslararası hukuk ve diğer ülkelerde hukuk sistemleri hakkında bilgi uzmanlık ülkemizde hala eksik. Hukuk içerisinde iç hukukun gerekli anlayışı ile birlikte ders programı, uluslararası ve karşılaştırmalı hukuk bakış açıları almak gerekir ... "Hindistan Saygıdeğer Başbakan, Dr 1 Mayıs'ta Yeni Delhi Hukuk Eğitimi İkinci Nesil Reform Ulusal istişare Konferansı açılışını ise Manmohan Singh, 2010 haklı olarak "... Hindistan'da hukuk eğitiminde en zorlu görevleri sağlamak için uygun bir denge olduğuna işaret etti bizim öğrenciler Onlara Hint hukuk bilgi ve eğitim vermek derslerin adil bir karışımını öğretti, ama aynı zamanda iç hukuk mekanizmaları uluslararası ve yabancı hukuk sistemleri ile etkileşim küreselleşmenin zorluklarını, bakan için onları hazırlamak vardır. Bu etkileşim bugün iyice iyi bilen "... gel ve bizim hukuk okulları bu meydan okuma karşısında kendilerini hazırlamak gerekir yıllarda derinleştirmek için gidiyor, hukuk eğitimi Bar gereksinimlerini ve ticaret, ticaret yeni ihtiyaçları değil sadece karşılamak zorundadır ve sanayi, ancak aynı zamanda küreselleşmenin gerekleri, ITM HUKUK FAKÜLTESİ akademik mükemmellik sağlamak ve yeni zorluklar ve hukuk ve yasal uygulama niteliği ve organizasyon bir paradigma kayması geçiren uluslararasılaşma, boyutları karşılamak için donanımlı hukukçular, hazırlayacaktır. Titiz ve heyecan verici hukuk eğitimi ITM Hukuk Okulu taahhüdü yakından yol açan burs ITM Üniversitesi'nin taahhüdüne bağlıdır. Metodolojileri geniş bir yelpazede kullanarak ve çok sayıda diğer akademik disiplinler, fakültenin anlayışlar ayı getiren ITM Hukuk Fakültesi her şeyin derinliklerine indiğimizde olacaktır.

ITM Hukuk Fakültesi sürekli aktivite ve amansız canlılık bir yer olacak. Deneyimler ve fırsatlar Hukuk Okulu dizisi sunacak; öğretim üyeleri ve öğrencilerin yanı sıra çeşitli akademik ve ders dışı etkinlikleri aralığı her gün ILS de her öğrenci için potansiyel bir macera yapacak.

Konumlar

Gurugram

Address
ITM University
HUDA Sector 23-A

122017 Gurugram, Haryana, Hindistan

Programlar

Hukuk Eğitimi (LLB)
Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)