Imarticus Learning

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biz akademisyenler ve endüstri arasındaki uçurumu kapatmak için tasarlanmış sertifikalı profesyonel programlar sunan Hindistan'ın önde gelen Finansal hizmetler ve Analitik eğitim enstitüsüyüz.

Biz Kimiz

Imarticus Learning , kariyer hazırlığı için özel bir program isteyen profesyonellerden oluşan profesyonel bir gruba hitap etmek için tasarlanmış kapsamlı bir dizi Profesyonel Finansal Hizmetler ve Analytics programları sunmaktadır. Programlarımız, Finansal Hizmetler ve Analitik pazarının dinamik doğasını göz önünde bulundurarak, işe uygun ve teşvik edici bir sürekli ihtiyaç tarafından yönlendirilmektedir ve belirli alan uzmanlığı ile dünya çapında profesyoneller tarafından verilmektedir.

Merkezi Mumbai'de bulunan Imarticus, Hindistan, Mumbai, Bangalore, Chennai, Pune, Haydarabad, Jaipur, Coimbatore ve Delhi'de bulunan özel merkezler ile Hindistan genelinde sınıf ve çevrimiçi dağıtım yeteneklerine sahiptir.

Ne Yapıyoruz

Imarticus, tam entegre bir sanat öğrenme yönetimi ve yönetişim sistemi tarafından yönetilen, sınıf tabanlı, çevrimiçi ve karışık, çeşitli dağıtım metodolojilerini birleştiren tek kurumdur.

Benzersiz programlarımız, önde gelen Hintli ve Global şirketler için bir kaynak platformu olarak hareket etmekte ve bizler, birey ve firmalara insan sermayesi gereksinimlerini karşılamada yardımcı olmak için tasarlanan çeşitli özelleştirilmiş kurumsal çözümler sunuyoruz.

  • 25.000 Öğrenci: Hindistan'da 25.000'den fazla öğrenciye eğitim verdik ve bu da bize öğrenci ihtiyaçlarını ve genç iddialı zihinleri meşgul eden uyarıcı programlar yaratma becerisini benzersiz bir şekilde anlatan bir eğitim veriyor.
  • Endüstri ile İlgili Müfredat: Müfredatımız Endüstri için Endüstri tarafından, uygunluk ve işe hazır olmayı sağlayan şekilde tasarlanmıştır. Sertifikalarımız, içeriğimizi onaylayan tanınmış kuruluşlarla ittifak halinde verilmektedir.
  • Sınıfının en iyisi eğitim: Global Bankacılık, Finansal Hizmetler, İş Analizi ve Analytics'te 150 yılı aşkın bir deneyime sahip olan fakülte, yenilikçi öğretim yöntemleri ile sınıfında en iyi eğitimi vermek için mükemmel bir konuma sahiptir.
  • Kurumsal Ağ: Kurumsal ağımız 300'den fazla küresel ve yerli şirketten oluşmakta ve sürekli büyümektedir. Güçlü Danışma kurulumuz tarafından güçlendirilmiş, öğrencilerimizin mevcut en iyi fırsatlara erişmelerini sağlamak için noktaları birleştiririz.

Konumlar

Bombay

Address
5th Floor, B-Wing, Kaledonia, HDIL Building, Sahar Rd Andheri East, Mumbai, Maharashtra- 400058.
Bombay, Maharashtra, Hindistan

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: