Resmi açıklamayı okuyun

Hollanda'daki Radboud Üniversitesi'nde, yüksek kaliteli ve uluslararası akredite bir Yüksek Lisans derecesi elde edebilirsiniz. Lider akademisyenler ve mükemmel profesörler, ihtiyacınız olanı destekleyici ve yenilikçi bir ortamda sunarlar.

İngilizce öğretilen yüksek lisans programlarının geniş bir yelpazesi
Biz 12 İngilizce öğretti lisans programları ve birçok uzmanlık ile 35 İngilizce öğretti Yüksek Lisans programları sunuyoruz, size kendi konu alanı içinde araştırma ve uygulama için gerekli becerileri ve anlayışları verecektir. Lisans programları üç yıl sürüyor, oysa yüksek lisans programlarının tamamlanması bir veya iki yıl sürüyor. Tüm programlarımız tam zamanlı ve hem Hollandalı hem de Hollandalı öğrencilere açıktır.

Prestijli Üniversite
Radboud gelmeye karar verdiğinizde, Hollanda'daki en iyi geleneksel üniversitelerden birinde öğrencilere göre, en iyi program olarak tanınan programlarımızın birçoğu veya kendi alanlarında en iyisi olacaksınız. Pek çok uluslararası tanınmış araştırma enstitüsüne ev sahipliği yapmaktayız ve 2010 yılında Fizik dalında Nobel Ödülü Radboud Üniversitesine bağlı bir profesör ve doktora öğrencisine verildi. Gerçekten mükemmel bir kuruluşa kayıt olmak, yüksek kaliteli, araştırmaya dayalı programlar sunmayı garanti edeceksiniz.

Radboud University
1923'te kurulan ve Hollanda'nın en eski şehrinde bulunan Radboud Üniversitesi, yedi fakülteye sahiptir ve 20.000'den fazla öğrenciyi kabul etmektedir. Kişisel öğretim tarzımız - eğitmenler ve diğer öğrencilerle yakın işbirliği içinde çalışma fırsatı sunan küçük seminerler - üniversitenin sadece bir “derece fabrikası” haline gelmemesini sağlar.

Nijmegen, öğrenci dostu bir şehir
Nijmegen çeşitli restoranlar ve kafeler ile gerçek bir üniversite şehridir. Hollanda'nın en büyük sanat evi sineması olan LUX kültür merkezi de tiyatro, müzik, tartışma ve multimedya olanakları sunuyor. Şehir, Roma dönemine uzanan, Hollanda'nın en eski şehridir. Bugün, 30.000'i öğrenci olan 165.000 nüfuslu var.

Öğrenciler, şehrin rahatlama ve eğlence için sunduğu birçok fırsatı takdir ediyor. Nijmegen, sayısız müze, galeri, tiyatro, konser salonu ve sinemalardan Uluslararası Yaz Festivali, Limburg Ortaçağ Festivali, Samba ve Salsa Festivali, Rockin 'Park Festivali gibi Uluslararası Dört Gün Yürüyüşleri gibi etkinliklere kadar birçok kültürel etkinlik sunmaktadır. Yaşamak ve çalışmak için güvenli, samimi bir yer.

Konaklama ve vize başvurusu ile destek
Uluslararası öğrenciler sıcak bir karşılama almayı bekleyebilirler. Radboud Üniversitesi, son başvuru tarihinden önce başvuru yapan uluslararası öğrenciler için konut ve vize başvuruları ile destek vermektedir.

Orada yaşamak ucuz mu?
Yaşam giderleri için ayda en az 730 avro harcıyoruz. Mobilyalı konaklama, gaz, elektrik ve internet dahil 360 ila 450 avroya mal oluyor. Gıda, giyim, kişisel bakım ve seyahat için 350 € ve telefon faturası için 20 Euro'ya güvenin. Kitap ve fotokopiler, dönem başına 200 ila 300 avroya mal oluyor.

Öğrenim ücretleri, uyruğunuza ve seçtiğiniz programa bağlıdır: AÇA öğrencileri için yılda 2.060 €, EEA mezunu olmayan öğrenciler için yılda 7,273 € ve 9,879 € arasında, AEA dışındakiler için yılda 9,879 € ve 10,856 € arasında Yüksek lisans öğrencileri AEA ülkeleri olmayan öğrenciler için burslar mevcuttur.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)

Radboud University

LL.M. Uluslararası ve Avrupa Hukukundaki program, öncelikle uluslararası boyutta hukuki bir kariyer yapmak amacıyla Avrupa Birliği hukuku ile ilgili anlayış ve bilgilerin ... [+]

Açık gün

Bu program hakkında daha fazla bilgi edinmek, kampüsümüzü ziyaret etmek ve mevcut öğrencilerle ve çalışanlarla tanışmak ister misiniz? 16 Kasım 2019'da Ustanın Açık Günü için bize katılın !

program

LL.M. Uluslararası ve Avrupa Hukukundaki program, öncelikle uluslararası boyutta yasal bir kariyere sahip olmak amacıyla Uluslararası ve Avrupa Birliği hukuku hakkındaki bilgilerini ve bilgilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu yüksek lisans, Avrupa hukuku alanında, rekabet hukuku, göçmenlik hukuku, dış ilişkiler hukuku, adli koruma ve uluslararası kamu hukuku gibi kapsamlı bir eğitim sunmaktadır. Öğrenciler uluslararası bir hukuk kariyeri için sağlam bir temel alırlar.... [-]

Hollanda Nijmegen
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Facts and Figures Radboud University

Location address
Comeniuslaan 4
Nijmegen, Gelderland, 6525 HP NL