Independent College Dublin

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden bizi seçmelisiniz

Sizi bakan birçok seçenek var, ama sizin lisans, lisansüstü veya mesleki yeterlilik tamamlamak için nereye karar vermeden önce, burada Independent College Dublin seçmeliyim nedenlerinden bazıları şunlardır olabilir:

Akademik mükemmellik kararlıyız Çünkü

Biz çok yüksek kalitede bir, ödüllendirici profesyonel ve kariyer odaklı eğitim ile öğrencilerimizin tüm sağlamak için belirlenir. Bizim öğretim üyeleri büyük öğretim yoluyla ancak kişisel, bireysel destek ile sadece akademik mükemmellik sürdürmeye kararlıyız.

Bizim eğitim hiçbiri ikinci Çünkü

Bizim öğretim üyeleri ve öğretmenler kendi alanlarında en saygın akademisyenler arasındadır. Herkes tartışma ve tartışma ve kimse geride bırakılmaz katkıda böylece Sınıf boyutları küçük.

Bizim sonuçlarımız ülkedeki en iyi bazıları için

Bağımsız College Dublin'de öğrenciler bazı olağanüstü sonuçlar elde ettik. Örneğin, bizim Hukuk Derneği FE1 Hazırlık kursu büyük ve 28 ayrı ilk yerleştirilmiş ödüller ve son 5 yıldaki en yüksek işaretleri için Overend Scholar kazananlar üreten, İrlanda en başarılı (2009/2010/2011/2012/2013) haline gelmiştir .

Biz canlı şehir merkezinin kalbinde Çünkü

Bağımsız Koleji Dublin öğrenci yaşamı için mükemmel bir konuma sahiptir: kültürel, akademik ve eğlence mekanları ile çevrili şehir merkezinde, haklısın. üniversite kampüs öğretim alanı 28.000 metrekare ayakları üzerinde 22 ders odası bulunmaktadır.

Bu ideal bir öğrenme ortamı olduğu için

Bizim konferans salonları amaca konfor, stil ve teknolojinin en iyi sunmak için vardır: onlar Tümü klimalı ve kablosuz yüksek hızlı internet ve en son sunum ve video-konferans ekipmanları ile birlikte ağ erişimi vardır.

Sizin yeterlilik uluslararası kabul görmüş olacağı için

Bağımsız College Dublin programları hem ulusal hem de uluslararası yüksek standartlarda doğrulanır. Yeni yeterlilik, akademik başarı değil, aynı zamanda pratik açıdan da konunun daha derin bir anlayış anlamına gelir ve bu son derece kendi alanında değerli.

Burada zaman zevk Çünkü

Eğer seçim ne olursa olsun konu ve yeterlilik, biz size her sınıf için sabırsızlanıyoruz hangi ilginç ve düşündürücü bir öğrenme deneyimi olacak söz veriyorum. Öğrenci yaşam kolej ve tabii, tarafından değil, yeni arkadaşlar, iş arkadaşları ve harika bir şehir değil, sadece zenginleştirilmiş olacaktır.

Bağımsız College Dublin'de İş Fakültesi

Bağımsız College Dublin'de İş Fakültesi Hızla değişen-zorlukları ve iş zamankinden daha küreselleşmiş dünya karşılamak için öğrencilerin sağlamak için en kaliteli eğitim ve öğretimin sağlanması adamıştır. Öğrenciler çağdaş iş profesyonel mevcut ve gelecekteki akademik ve kariyer ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış akredite Lisans, Yüksek Lisans ve Sürekli Mesleki Gelişim Programları genişleyen bir yelpazede sunulmaktadır.

Bu programlar öğrencilere ve işletme çalışmaları alanlarında sağlam bir temel kurmak isteyen, ya da en fazla güncel teorisini erişim yoluyla kariyer geliştirme fırsatları ve belirli iş becerilerini geliştirmek isteyen profesyonel iş adamları esnek erişim sağlamak için tasarlanmıştır ve iş seçtikleri alanlarda pratik.

Bizim iş kursları büyük ölçüde, canlı dost, ilerici ve kozmopolit bir ortamda, Dublin merkezinde bizim iyi donanımlı tesislerinde sunulmaktadır. Yüksek akademik standartları ve alaka yanı sıra, biz öğrenci refah büyük önem ve bizimle çalışmak herkesin öğrenme deneyimi maksimum değer elde kişisel düzeyde sağlanması.

Bizim program bir dizi mesleki akreditasyon ve muafiyet şartlarına karşı benchmarked ve niteliklerin bizim Masters çerçevesi her öğrenci için uygun bir hızda lisansüstü nitelikleri sahnelenen kazanmak için bir fırsat sunuyor.

Bizim öğrenme ve öğretme bir disiplin olarak Business Studies teorisini anlamak önemini vurgularken, iş kursları önemli eylem merkezli deneyimsel öğrenme kullanımı, "gerçek hayat" vaka çalışmaları, takım öğrenme projeleri ve bireysel "canlı ile bu temelini bireysel kariyer gelişimine uygun "araştırma projeleri.

İş Fakültesi bünyesinde programları, özel ya da kamu sektöründe ek uyarlanmış özellikle iş ve ticaret sektörleri KOBİ'lerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış programlar, ve diğerleri bir dizi ile takviye edilmiştir. Biz doğrudan doğruya devreye müşterileri ile özel amaçlı hükmün belirli alanlarını tartışmak için mutluyuz.

Konumlar

Dublin

Independent College Dublin

Address
Independent College Dublin The Steelworks Foley Street Dublin 1
Dublin, Dublin ili, İrlanda
Telefon
+353 1 672 5058