Trinity College Dublin – MBA programs

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Trinity Business School'a hoş geldiniz.

Mezunlarımız, dünya çapında tanınmış ve yüksek dereceli bir üniversiteden son derece iş diploması almanın avantajlarından yararlanmaktadır. Trinity, İrlanda'da ve en iyi küresel üniversiteler arasında 1. sıradadır.

Görevimiz

Uluslararası bir başkent ve küresel ticaret merkezi olan Dublin'in merkezinde yer alan dünyaca ünlü bir üniversitenin işletme okuluyuz. Bu bağlamda, yaratıcı ve eleştirel düşünme, etik farkındalık ve değerler, ileri bilgi ve profesyonel davranış temelinde iş ve toplumu geliştirmeye odaklanan bir zihin seti oluşturan öğrenciler ve kuruluşlarla ilgili eğitim ve araştırmaya adanmıştır.

Degerlerimiz

Değerlerimiz bizi, düşüncenin bağımsızlığının korunduğu ve iş ve toplumu 'sizden daha fazlasını ortaya koymayı' içerecek şekilde geliştirme potansiyellerini gerçekleştirerek yerine getirilmeye teşvik edilen liberal bir çevreye bağlıyor.

Vizyonumuz

Tam donanımlı bir uluslararası Business School'a giderek ve beş temel hedef sunarak DNA'mızı derinleştirerek daha iyi sonuç veren bir işletme okulu olmak;129152_tbs-dna.png

 1. Eğitim, kariyer ve iş performansına odaklanmıştır.
  Mezunlarımız için büyük kariyer ve bağlı oldukları işletmeler için mükemmel performans sağlayan programlar. Mezunlarımız, önde gelen gerçek dünya yönetimini hem önde gelen araştırmacılardan hem de yüksek performanslı şirket yöneticilerinden ve girişimcilerden öğrenmektedir.
 2. Bir değer kümesi - “aldığınızdan daha fazlasını koyun”.
  İşletmenin daha geniş ekonomi ve toplum üzerindeki etkisini de içerecek şekilde kârın ötesinde bir farkındalık yaratan 'iş performansı' terimini derin ve sorumlu bir şekilde ele alıyoruz. Mezunlarımızdan kariyerleri boyunca ekonomiden ve toplumdan 'aldıklarından daha fazlasını koymalarını' bekliyoruz.
 3. Öğrencilerimizin kişisel gelişimi ve refahı.
  Öğrencilerimize lisans programlarımızda işlerini ve kişisel potansiyellerini keşfetmeleri, geliştirmeleri ve günümüzün dinamik ancak sıklıkla stresli çalışma ortamında sağlıklı bir kariyer mevcudiyetine hazırlama fırsatları sunuyoruz.
 4. Gerçek iş eğitim ortamı.
  Üniversite, canlı ve arkadaş canlısı Dublin şehrinin tam merkezinde yer almaktadır. İrlanda Finansal Hizmetler Merkezi (IFSC), Avrupa'nın dijital sanayi başkenti, hükümet ve kamu sektörü yönetim merkezi, şehir merkezi perakende, profesyonel hizmetler endüstrileri ve İrlanda kültür endüstrisi sektörlerine bitişik durumdayız. Oldukça basit bir şekilde, kapımızın önünde en yeni küresel şirketlere ve yüksek performanslı yeni girişimlere sahibiz. Oldukça girişimci bir üniversitede yaşıyoruz ve öğrencilere yerleşik ve yeni işlerde başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları eğitimi veriyoruz. Yeni iş okulu binamızın merkezinde bir girişim merkezi kurulacak ve biz de öğrencilere yeni girişimler geliştirmek için mükemmel fırsatlar sunuyoruz.
 5. İşe hizmet eden ve eleştirel olarak değerlendiren titiz araştırma.
  Hem gerçek iş uygulamaları hem de kamu politikası ile ilgili ve eleştirel olarak ilgilenen soruları ele alan bir araştırma oluşturmak ve yaymak.

Konumlar

Dame Street

Address
College Green
Dame Street, Dublin ili, İrlanda

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: